ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Griezmann dhe Messi dështim, ja kush është më i miri në Dortmund-Barcelona

Griezmann dhe Messi dështim, ja kush është më i miri në Dortmund-Barcelona
Barcelona u ndal në transfertë ndaj Dortmund në barazim pa gola. Katalanasit treguan se nuk ishin në formën e tyre më të mirë dhe se akoma janë larg për të qenë pretendentë për titull.
Top Channel | 18-Sep-2019 01:14
Barcelona u ndal në transfertë ndaj Dortmund në barazim pa gola. Katalanasit treguan se nuk ishin në formën e tyre më të mirë dhe se akoma janë larg për të qenë pretendentë për titull.

Champions/ Stegen dhe Fati shpëtojnë Barçën ndaj Dortmund (VIDEO)
mapo.al Borussia Dortmund-Barcelona, super ndeshja e Grupit F të Champions League, është mbyllur në barazim 0-0. Një barazim që ka shijen e fitores për katalanasit, të cilët kanë shmangur humbjen falë një Marc-Andre Ter ...
Mapo | 17-Sep-2019 23:15
mapo.al Borussia Dortmund-Barcelona, super ndeshja e Grupit F të Champions League, është mbyllur në barazim 0-0. Një barazim që ka shijen e fitores për katalanasit, të cilët kanë shmangur humbjen falë një Marc-Andre Ter ...

Në gjurmët e Lionel Messi, Barcelona “blindon” talentin e saj të ri
Deri tani ka ndjekur gjurmët e Lionel Messi. Ashtu si “Pleshti”, edhe ai debutoi në moshën 16-vjeçare me skuadrën e parë të Barcelonës, duke lënë menjëherë shenjë. Bëhet fjalët për Ansu Fati, i cili shfrytëzoi mungesat ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:51
Deri tani ka ndjekur gjurmët e Lionel Messi. Ashtu si “Pleshti”, edhe ai debutoi në moshën 16-vjeçare me skuadrën e parë të Barcelonës, duke lënë menjëherë shenjë. Bëhet fjalët për Ansu Fati, i cili shfrytëzoi mungesat ...

Ansu Fati starton ndaj Borussia Dortmundit, kërkon rekordin
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 20:08
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...

Formacionet zyrtare: Dortmundi dhe Barca në një sfidë interesante
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 19:56
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...

Reali ofroi t’i blinte shtëpi kur ishte 9 vjeç, njihuni me talentin e Barçës që po shkruan historinë
Shpërthimi i Ansu Fati! Ai është befasuar kur klubi i kërkoi të stërvitej me ekipin e parë dhe që prej debutimit ka shënuar dy gola. Një luftë e trefishtë u zhvillua për të kur ishte vetëm 9 vjeç, tani 16-vjeçari ka ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 09:59
Shpërthimi i Ansu Fati! Ai është befasuar kur klubi i kërkoi të stërvitej me ekipin e parë dhe që prej debutimit ka shënuar dy gola. Një luftë e trefishtë u zhvillua për të kur ishte vetëm 9 vjeç, tani 16-vjeçari ka ...

Fati e shkruan historinë në Ligën e Kampionëve
Rekord pas rekordi: Ansu Fati është bërë lojtari më i ri në moshë në histori të Barcelonës që paraqitet në Ligën e Kampionëve. Ernesto Valverde vendosi ta zgjedhë sulmuesin adoleshent në formacionin startues të Barçës ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 23:49
Rekord pas rekordi: Ansu Fati është bërë lojtari më i ri në moshë në histori të Barcelonës që paraqitet në Ligën e Kampionëve. Ernesto Valverde vendosi ta zgjedhë sulmuesin adoleshent në formacionin startues të Barçës ...

Më në fund rikthehet Leo Messi
Lionel Messi më në fund ka debutuar në sezonin e ri 2019/20, duke e lënë pas lëndimin muskulor që e ka munduar për një muaj e gjysmë. Messi u paraqit për Barcelonën në barazimin pa gola kundër Borussia Dortmundit të ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 23:31
Lionel Messi më në fund ka debutuar në sezonin e ri 2019/20, duke e lënë pas lëndimin muskulor që e ka munduar për një muaj e gjysmë. Messi u paraqit për Barcelonën në barazimin pa gola kundër Borussia Dortmundit të ...

Ter Stegen shpëton Barcelonën nga humbja në Dortmund
Sfida kryesore Borusia Dortmund-Barcelona, është mbyllur në barazim 0-0. Një barazim që ka shijen e fitores për katalanasit, të cilët kanë shmangur humbjen falë një portierit Mark-Andre Ter Stegen në një formë të ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 23:21
Sfida kryesore Borusia Dortmund-Barcelona, është mbyllur në barazim 0-0. Një barazim që ka shijen e fitores për katalanasit, të cilët kanë shmangur humbjen falë një portierit Mark-Andre Ter Stegen në një formë të ...

Barcelonës nuk i “dhezë” me të parën në Champions (VIDEO)
Barcelona nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim ndaj Dortmund, në kuadër të fazës grupore të Champions League. Katalunasit kanë luajtur 0 me 0 si mysafir të “milionerëve” gjerman.
Klan Kosova | 17-Sep-2019 23:08
Barcelona nuk ka mundur të marr më shumë se një barazim ndaj Dortmund, në kuadër të fazës grupore të Champions League. Katalunasit kanë luajtur 0 me 0 si mysafir të “milionerëve” gjerman.

Paqe mes Dortmundit e Barcelonës
Borussia Dortmund dhe Barcelona kanë barazuar pa gola në ndeshjen e vlefshme për xhiron e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Gjermanët patën raste më të mira në këtë takim,......
Zeri | 17-Sep-2019 23:08
Borussia Dortmund dhe Barcelona kanë barazuar pa gola në ndeshjen e vlefshme për xhiron e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Gjermanët patën raste më të mira në këtë takim,......

Dortmund dhe Barcelona ndajnë pikët
Dortmundi dhe Barcelona janë ndarë barazim pa gola në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat nuk arritën të gjenin portën dhe morën vetëm nga një pikë në fund, shkruan ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 22:58
Dortmundi dhe Barcelona janë ndarë barazim pa gola në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat nuk arritën të gjenin portën dhe morën vetëm nga një pikë në fund, shkruan ...

Penallti për gjermanët në sfidën Dortmund – Barcelona, ja çfarë ndodhi
Borussia Dortmund është duke luajtur në shtëpi ndaj Barcelonës në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Klubi gjerman e ka humbur një mundësi të mirë......
Zeri | 17-Sep-2019 22:26
Borussia Dortmund është duke luajtur në shtëpi ndaj Barcelonës në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Klubi gjerman e ka humbur një mundësi të mirë......

Ansu Fati starton ndaj Borussia Dortmundit, kërkon rekordin
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 22:00
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...

Përfundojnë pjesët e para të takimeve në Ligën e Kampionëve, ja rezultatet
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 21:57
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...

Mbyllen pjesët e para në ndeshjet e Ligës së Kampionëve, këto janë rezultatet
Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet e sotme të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Sfidat Napoli – Liverpool, Borussia Dortmund – Barcelona, Chelsea – Valencia dhe......
Zeri | 17-Sep-2019 21:53
Kanë përfunduar pjesët e para në ndeshjet e sotme të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Sfidat Napoli – Liverpool, Borussia Dortmund – Barcelona, Chelsea – Valencia dhe......

Ndodhë edhe kjo – Lojtarët e Interit vërshëllehen nga tifozët e tyre pas barazimit me Slavia Prague
Napoli është nikoqir i Liverpoolit në xhiron e parë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve, të vlefshme për Grupin E. Pritet që të dyja skuadrat të zhvillojnë një sfidë të fortë në stadiumin San Paolo, ku nuk do të ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 21:42
Napoli është nikoqir i Liverpoolit në xhiron e parë të fazës grupore në Ligën e Kampionëve, të vlefshme për Grupin E. Pritet që të dyja skuadrat të zhvillojnë një sfidë të fortë në stadiumin San Paolo, ku nuk do të ...

Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 20:59
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...

Barcelona i ofron kontratë të re Ansu Fatit
Barcelona po mendon që ta blindojë Ansu Fatin me kontratën e re. Sipas asaj që raporton CatRadio , skuadra katalunase ka filluar bisedimet me sulmuesin e talentuar për kontratën e re, pas debutimit impresionues në La ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:22
Barcelona po mendon që ta blindojë Ansu Fatin me kontratën e re. Sipas asaj që raporton CatRadio , skuadra katalunase ka filluar bisedimet me sulmuesin e talentuar për kontratën e re, pas debutimit impresionues në La ...

Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 20:51
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved