ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:32

Champions League/ Napoli mposht kampionët, Barcelona ngec në Dortmund

Champions League/ Napoli mposht kampionët, Barcelona ngec në Dortmund
Uefa Champions League dhuroi sot emocione pafund në ndeshjet e para të fazës së grupeve. Barcelona u ndal në barazim pa gola ndaj Dortmund në ndeshjen e luajtur në Gjermani.
Top Channel | 17-Sep-2019 23:59
Uefa Champions League dhuroi sot emocione pafund në ndeshjet e para të fazës së grupeve. Barcelona u ndal në barazim pa gola ndaj Dortmund në ndeshjen e luajtur në Gjermani.

Napoli mposht kampionët e Championsit, Barça ndalet nga Dortmund
Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit e nisi ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 23:17
Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit e nisi ...

Ancelotti tregon fjalët që ia tha Kloppit në fund të ndeshjes
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 00:12
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...

Ter Stegen: Tregova sa vlej – nga një pikë, rezultati real
Portieri i Barcelonës, Marc Ter Stegen, ka thënë se e ka dëshmuar kualitetin e tij ndaj Borussia Dortmundit. Gjermani priti një penallti dhe shumë gjuajtje në barazimin 0-0. “Njerëzit e dinë se çfarë jam në gjendje të ...
Telegrafi | 18-Sep-2019 00:12
Portieri i Barcelonës, Marc Ter Stegen, ka thënë se e ka dëshmuar kualitetin e tij ndaj Borussia Dortmundit. Gjermani priti një penallti dhe shumë gjuajtje në barazimin 0-0. “Njerëzit e dinë se çfarë jam në gjendje të ...

Champions/ Napoli shemb kampionët, paqe në Dortmund-Barcelona
Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0. Italianët ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 23:01
Mbrëmje e çmendur në Champions League, me rezultate të jashtëzakonshme anembanë kontinentit. Napoli ka befasuar kampionët në fuqi të Europës, teksa në “San Paolo” kanë dominuar Liverpulin me rezultatin 2-0. Italianët ...

Champions/ Napoli thyen kampionët e Liverpool (VIDEO)
mapo.al Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit ...
Mapo | 17-Sep-2019 23:08
mapo.al Ashtu si sezonin e shkuar në grupet e Champions League, Napoli ka arritur të mundë Liverpool, por këtë herë më rezultatin 2-0 në një ndeshje që ka dhuruar emocione dhe sidomos raste për gol. Skuadra e Ancelottit ...

Klopp: Ishte ndeshje e çmendur, nuk ishte penallti
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:49
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...

Gabimi i Van Dijk që i kushtoi me gol Liverpoolit
Virgil van Dijk konsiderohet si një prej mbrojtësve më të mirë në qarkullim, mirëpo këtë epitet nuk e pati në ndeshjen kundër Napolit. Qendërmbrojtësi holandez ishte fajtor për golin e dytë të skuadrës së tij, të cilin ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:35
Virgil van Dijk konsiderohet si një prej mbrojtësve më të mirë në qarkullim, mirëpo këtë epitet nuk e pati në ndeshjen kundër Napolit. Qendërmbrojtësi holandez ishte fajtor për golin e dytë të skuadrës së tij, të cilin ...

Notat e lojtarëve, Dortmund 0-0 Barcelona: Ter Stegen yll i ndeshjes
Borussia Dortmund dhe Barcelona ka barazuar 0-0 në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve. Gjermanët ishin më të mirë dhe kishin më shumë nga loja, ndërsa e humbën edhe një penallti me Marco Reus. Ishte pikërisht Andre ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:27
Borussia Dortmund dhe Barcelona ka barazuar 0-0 në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve. Gjermanët ishin më të mirë dhe kishin më shumë nga loja, ndërsa e humbën edhe një penallti me Marco Reus. Ishte pikërisht Andre ...

Napoli 2-0 Liverpool, notat e lojtarëve
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 23:19
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...

Starton Champions/ Zhgënjen Inter, Dortmund ndahet në “paqe” me Barcelonën
Janë luajtur këtë të martë ndeshjet e para të fazës së grupeve të Champions League. Kompeticioni më i madh Europian, ekskluzivitet i paketës Tring, u hap me ndeshjet Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenti St. Petersburg. ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 22:59
Janë luajtur këtë të martë ndeshjet e para të fazës së grupeve të Champions League. Kompeticioni më i madh Europian, ekskluzivitet i paketës Tring, u hap me ndeshjet Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenti St. Petersburg. ...

Ancelotti tregon fjalët që ia tha Kloppit në fund të ndeshjes
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...
E Dua Sportin | 18-Sep-2019 02:00
Carlo Ancelotti e ka lëvduar Napolin për fitoren prej 2-0 kundër Liverpoolit, ndërsa ka treguar se çfarë i kishte thënë Jurgen Kloppit. Një penallti nga Dries Mertens dhe një gabim i Virgil van Dijk i shfrytëzuar nga ...

Ter Stegen: Tregova sa vlej – nga një pikë, rezultati real
Portieri i Barcelonës, Marc Ter Stegen, ka thënë se e ka dëshmuar kualitetin e tij ndaj Borussia Dortmundit. Gjermani priti një penallti dhe shumë gjuajtje në barazimin 0-0. “Njerëzit e dinë se çfarë jam në gjendje të ...
E Dua Sportin | 18-Sep-2019 02:00
Portieri i Barcelonës, Marc Ter Stegen, ka thënë se e ka dëshmuar kualitetin e tij ndaj Borussia Dortmundit. Gjermani priti një penallti dhe shumë gjuajtje në barazimin 0-0. “Njerëzit e dinë se çfarë jam në gjendje të ...

Simulimi qesharak i futbollistit të Napolit
Napoli fitoi ndaj Liverpoolit me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Një moment qesharak ka ndodhur gjatë ndeshjes, kur Callejon rrëzohet për të nxjerrë penallti. ...
Indeks Online | 18-Sep-2019 00:32
Napoli fitoi ndaj Liverpoolit me rezultat 2-0 në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Një moment qesharak ka ndodhur gjatë ndeshjes, kur Callejon rrëzohet për të nxjerrë penallti. ...

Klopp: Ishte ndeshje e çmendur, nuk ishte penallti
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...
Koha.mk | 18-Sep-2019 00:03
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...

Notat e lojtarëve, Dortmund 0-0 Barcelona: Ter Stegen yll i ndeshjes
Borussia Dortmund dhe Barcelona ka barazuar 0-0 në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve. Gjermanët ishin më të mirë dhe kishin më shumë nga loja, ndërsa e humbën edhe një penallti me Marco Reus. Ishte pikërisht Andre ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 23:59
Borussia Dortmund dhe Barcelona ka barazuar 0-0 në ndeshjen hapëse të Ligës së Kampionëve. Gjermanët ishin më të mirë dhe kishin më shumë nga loja, ndërsa e humbën edhe një penallti me Marco Reus. Ishte pikërisht Andre ...

Napoli mposht kampionin Liverpool dhe merr pikë të plota në San Paolo
Napoli është treguar skuadër e fortë për kampionin në fuqi të Ligës së Kampionëve, Liverpool, të cilin e ka mposhtur me rezultat 2-0, në ndeshjen e parë të fazës grupore. Në minutën e shtatë të takimit, Hirving Lozano ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 23:59
Napoli është treguar skuadër e fortë për kampionin në fuqi të Ligës së Kampionëve, Liverpool, të cilin e ka mposhtur me rezultat 2-0, në ndeshjen e parë të fazës grupore. Në minutën e shtatë të takimit, Hirving Lozano ...

Napoli 2-0 Liverpool, notat e lojtarëve
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 23:59
Napoli ka regjistruar fitore të rëndësishme kundër Livepoolit në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Vendasit luajtën më mirë, prandaj nota mesatare e tyre është më e lartë (6.96), në raport me ...

Ter Stegen e mbron penalltinë e gjuajtur nga Reus, Messi futet në lojë
Ndeshja mes Borussia Dortmundit dhe Barcelonës, po del të jetë interesante, ku Dortmund më shumë po e do fitoren. Vendasit me të filluar pjesa e dytë, e fituan një penallti, me Jadon Sanchon që u ndal nga Semedo. Por ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 23:59
Ndeshja mes Borussia Dortmundit dhe Barcelonës, po del të jetë interesante, ku Dortmund më shumë po e do fitoren. Vendasit me të filluar pjesa e dytë, e fituan një penallti, me Jadon Sanchon që u ndal nga Semedo. Por ...

Klopp: Ishte ndeshje e çmendur, nuk ishte penallti
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 23:59
Trajneri i Liverpoolit, Jurgen Klopp, e ka komentuar humbjen e skuadrës së tij kundër Napolit (2-0) në ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. “Pati shumë mundësi, kjo ishte një ndeshje shumë më e mirë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved