ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/06/2020 04:07

Ja çfarë numri do ketë PDK, LDK, VV dhe AAK në fletën e votimit!

Ja çfarë numri do ketë PDK, LDK, VV dhe AAK në fletën e votimit!
Është organizuar ceremonia e tërheqjes së shortit nga KQZ, ku 25 subjektet politike janë në pritje që të tërheqin numrin e tyre dhe njëkohësisht renditjen në fletëvotim.
Top Channel | 17-Sep-2019 16:46
Është organizuar ceremonia e tërheqjes së shortit nga KQZ, ku 25 subjektet politike janë në pritje që të tërheqin numrin e tyre dhe njëkohësisht renditjen në fletëvotim.

Zgjedhjet, numrat zgjedhen me short (VIDEO)
Përzgjedhja e saj ishte me fat për subjektin që ajo përfaqëson. Kjo anëtare e Partisë Liberale Egjiptiane, siguroi numrin 111 për zgjedhjet e 6 tetorit, i cili është edhe i pari në fletëvotim. Ajo do të pasohet nga ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 20:31
Përzgjedhja e saj ishte me fat për subjektin që ajo përfaqëson. Kjo anëtare e Partisë Liberale Egjiptiane, siguroi numrin 111 për zgjedhjet e 6 tetorit, i cili është edhe i pari në fletëvotim. Ajo do të pasohet nga ...

Kush janë 11 asamblistët e Prishtinës që po garojnë për deputetë
Njëmbëdhjetë këshilltarë komunalë të Prishtinës i kanë hyrë garës për t’u bërë deputetë në Kuvendin e Kosovës. LDK-ja ka tre këshilltarë komunalë në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 6 ...
Arbresh | 17-Sep-2019 19:34
Njëmbëdhjetë këshilltarë komunalë të Prishtinës i kanë hyrë garës për t’u bërë deputetë në Kuvendin e Kosovës. LDK-ja ka tre këshilltarë komunalë në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 6 ...

Kush janë 11 asamblistët e Prishtinës që po garojnë për t’u bërë deputetë
Njëmbëdhjetë këshilltarë komunalë të Prishtinës i kanë hyrë garës për t’u bërë deputetë në Kuvendin e Kosovës. LDK-ja ka tre këshilltarë komunalë në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 6 ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 19:30
Njëmbëdhjetë këshilltarë komunalë të Prishtinës i kanë hyrë garës për t’u bërë deputetë në Kuvendin e Kosovës. LDK-ja ka tre këshilltarë komunalë në listën e kandidatëve për deputetë në zgjedhjet parlamentare të 6 ...

Zgjedhjet në Kosovë/ Të mërkurën voton Diaspora
Diaspora shqiptare do të nis votim që nga dita e mërkurë, 19 shtator për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Si asnjëherë më parë, 42 mijë persona kanë aplikuar për të qenë pjesë vendim marrëse për udhëheqjen e ardhshme ...
IliriaNews | 17-Sep-2019 19:19
Diaspora shqiptare do të nis votim që nga dita e mërkurë, 19 shtator për zgjedhjet nacionale të 6 tetorit. Si asnjëherë më parë, 42 mijë persona kanë aplikuar për të qenë pjesë vendim marrëse për udhëheqjen e ardhshme ...

Të mërkurën voton diaspora
Si asnjëherë më parë, 42 mijë persona kanë aplikuar për të qenë pjesë vendimmarrëse për udhëheqjen e ardhshme qeveritare. Afati për ta do të jetë i hapur deri më 4 tetor. Për ta nisur këtë proces, gjatë së martës ...
AlbInfo | 17-Sep-2019 19:07
Si asnjëherë më parë, 42 mijë persona kanë aplikuar për të qenë pjesë vendimmarrëse për udhëheqjen e ardhshme qeveritare. Afati për ta do të jetë i hapur deri më 4 tetor. Për ta nisur këtë proces, gjatë së martës ...

Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së, i cili u tërhoq nga djali i Heroit të Kosovës që sot kishte përvjetorin e 21-të
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...
Gazeta Monitor | 17-Sep-2019 19:00
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...

Këto janë dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 18:47
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...

Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së, i cili u tërhoq nga djali i heroit të Kosovës që sot kishte përvjetorin e 21-të
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 18:45
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...

Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë.
Kosova Press | 17-Sep-2019 18:43
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë.

Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së, i cili u tërhoq nga djali i Heroit të Kosovës
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...
InFokusi | 17-Sep-2019 18:43
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...

Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së, i cili u tërhoq nga djali i Heroit të Kosovës që sot kishte përvjetorin e 21-të
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 18:43
Partisë Demokratike të Kosovës, në shortin e tërhequr sot në KQZ i ka rënë numri 112, që për dallim nga partitë tjera ka më shumë simbolikë. Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili ...

Kadri Veseli: Xhavit Haziri, një prej pishtarëve të parë të lirisë së Kosovës
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka kujtuar sot në 21 vjetorin e zhdukjes, veprimtarin e Lëvizjes Kombëtare Xhavit Hazirin. Përmes facebook, Veseli, tha se Haziri është një nga pishtarët e parë të lirisë së Kosovës dhe ...
Klan Kosova | 17-Sep-2019 18:41
Kryetari i PDK-së, Kadri Veseli, ka kujtuar sot në 21 vjetorin e zhdukjes, veprimtarin e Lëvizjes Kombëtare Xhavit Hazirin. Përmes facebook, Veseli, tha se Haziri është një nga pishtarët e parë të lirisë së Kosovës dhe ...

PDK: Dy simbolikat e numrit 112 të PDK-së, i cili u tërhoq nga djali i Heroit të Kosovës që sot kishte përvjetorin e 21-të
Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili është në shërbim të qytetarëve 24 orë dhe thirret gjithmonë sa herë që ata kanë nevojë për ndërhyrje emergjente, si ndërhyrje të policisë apo ...
Lajminet | 17-Sep-2019 18:39
Ky numër është unik emergjent dhe falas në Kosovë që nga viti 2002, i cili është në shërbim të qytetarëve 24 orë dhe thirret gjithmonë sa herë që ata kanë nevojë për ndërhyrje emergjente, si ndërhyrje të policisë apo ...

AAK: Numri 119 për 100% shtet
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në bazë të shortit të hedhur do të mbajë numrin 119 në zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan Gazeta inFokus Së bashku me Aleancën në një koalicion do të garojnë edhe Partia Social Demokrate. ...
InFokusi | 17-Sep-2019 18:37
Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës në bazë të shortit të hedhur do të mbajë numrin 119 në zgjedhjet e 6 tetorit, shkruan Gazeta inFokus Së bashku me Aleancën në një koalicion do të garojnë edhe Partia Social Demokrate. ...

U caktuan numrat për partitë në zgjedhjet e Kosovës
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka organizuar tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit, transmeton KlanKosova Partia Demokratike e Kosovës – 112. ...
Portalb | 17-Sep-2019 18:28
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve ka organizuar tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim për zgjedhjet e parakohshme të 6 tetorit, transmeton KlanKosova Partia Demokratike e Kosovës – 112. ...

Daka fton subjektet garuese të respektojnë Kushtetutën dhe rregullat e KQZ-së
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë sot tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim për zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen më 6 tetor. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ftoi ...
Albportali | 17-Sep-2019 18:27
Komisioni Qendror i Zgjedhjeve (KQZ) ka bërë sot tërheqjen e shortit për renditjen e subjekteve politike në fletëvotim për zgjedhjet e jashtëzakonshme që do të mbahen më 6 tetor. Kryetarja e KQZ-së, Valdete Daka ftoi ...

AAK: Numri 119 për 100% shtet
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...
Medial | 17-Sep-2019 18:19
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...

AAK: Numri 119 për 100% shtet
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...
Arbresh | 17-Sep-2019 18:19
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...

AAK: Numri 119 për 100% shtet
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 18:19
Në bazë të shortit të hedhur për të përcaktuar numrin me të cilën partitë politike do të garojnë në zgjedhjet e parakohshme për Kuvendin e Kosovës që do të mbahen më 6 tetor, Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës do ta ketë ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved