ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:43

Aktivizimi i Messit kundër Dortmund? Valverde: Do vendosim para ndeshjes

Aktivizimi i Messit kundër Dortmund? Valverde: Do vendosim para ndeshjes
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 23:07
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...

Valverde flet për gjendjen e Messit dhe mundësinë që ai të paraqitet ndaj Borussia Dortmundit
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 23:57
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...

Interi sfidon Slavia Pragë në “San Siro”
Interi pret të martën në “San Siro” skuadrën e Slavia Pragë në sfidën e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League. Trajneri Conte kërkon një lojë argëtuese për tifozët Pas tre sukseseve radhazi në kampionat ...
ABCNews | 16-Sep-2019 22:37
Interi pret të martën në “San Siro” skuadrën e Slavia Pragë në sfidën e vlefshme për fazën e grupeve të Champions League. Trajneri Conte kërkon një lojë argëtuese për tifozët Pas tre sukseseve radhazi në kampionat ...

Valverde: Anfieldi është e kaluara, tani mendojmë për të tashmen
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundinnë kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 në ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 21:19
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundinnë kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 në ...

Valverde përmend Liverpoolin para ndeshjes së sontme, tregon nëse Messi do të luajë kundër Dortmundit
Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonës ka folur për mediat në prag të nisjes së edicionit të ri në Ligën e Kampionëve. Ai dëshiron që skuadra e tij ta harrojë eliminimin e dhimbshëm nga Roma dhe Liverpooli në dy ...
Zeri | 17-Sep-2019 08:35
Ernesto Valverde, trajneri i Barcelonës ka folur për mediat në prag të nisjes së edicionit të ri në Ligën e Kampionëve. Ai dëshiron që skuadra e tij ta harrojë eliminimin e dhimbshëm nga Roma dhe Liverpooli në dy ...

Rikthehen ethet e Ligës së Kampionëve, sonte na presin dy super-derbi
Edicioni i ri i Ligës së Kampionëve, fillon sonte me fazën e grupeve. Tifozët e futbollit i pret një mbrëmje spektakulare me 2 ndeshje të mrekullueshme. Në Itali, Napoli e pret Liverpoolin në ora 21:00. Vitin e kaluar ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 08:35
Edicioni i ri i Ligës së Kampionëve, fillon sonte me fazën e grupeve. Tifozët e futbollit i pret një mbrëmje spektakulare me 2 ndeshje të mrekullueshme. Në Itali, Napoli e pret Liverpoolin në ora 21:00. Vitin e kaluar ...

Liga e Kampionëve kthehet sonte me superderbi mes të mëdhenjve të Evropës
Liga e Kampionëve kthehet në mënyrë të jashtëzakonshme. Sonte, në orën 18:55 dhe 21:00, disa ndër klubet më të mëdha të Evropës do të dalin në skenën e luftës për herë të parë këtë sezon, me qëllimin për ta nisur ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:22
Liga e Kampionëve kthehet në mënyrë të jashtëzakonshme. Sonte, në orën 18:55 dhe 21:00, disa ndër klubet më të mëdha të Evropës do të dalin në skenën e luftës për herë të parë këtë sezon, me qëllimin për ta nisur ...

Borussia Dortmund – Barcelona, formacionet me një lajm të keq për mysafirët
Borussia Dortmund është nikoqire e Barcelonës sonte në fillimin e edicionit të ri të Ligës së Kampionëve. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell . ...
Lajminet | 17-Sep-2019 08:17
Borussia Dortmund është nikoqire e Barcelonës sonte në fillimin e edicionit të ri të Ligës së Kampionëve. E përditshmja sportive katalane “Mundo Deportivo” ka publikuar formacionet e mundshme të skuadrave, përcjell . ...

Rikthehet Pjanic, mungon Douglas Costa
Ish-tekniku i Athletico Bilbao e bëri të qartë se vendimi nëse Messi do të kthehet në fushë në ‘Signal Iduna Park’ do të merret para ndeshjes. “Ne do të vendosim nesër nëse Messi mund të luajë”, tha Valverde në ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 08:03
Ish-tekniku i Athletico Bilbao e bëri të qartë se vendimi nëse Messi do të kthehet në fushë në ‘Signal Iduna Park’ do të merret para ndeshjes. “Ne do të vendosim nesër nëse Messi mund të luajë”, tha Valverde në ...

Valvderde flet për gjendjen e Messit dhe mundësinë që ai të paraqitet ndaj Borussia Dortmundit
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 00:00
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...

'Barcelona është mesatare, Dortmundi është favorit absolut ndaj katalunasve'
Ish-futbollisti i njohur Olaf Thon mendon se Barcelona aktualisht është 'mesatare' dhe se Dortmundi është skuadër favorite për të fituar ndaj katalunasve në kuadër të Ligës së Kampionëve në "Signal Iduna Park"......
Zeri | 16-Sep-2019 23:57
Ish-futbollisti i njohur Olaf Thon mendon se Barcelona aktualisht është 'mesatare' dhe se Dortmundi është skuadër favorite për të fituar ndaj katalunasve në kuadër të Ligës së Kampionëve në "Signal Iduna Park"......

Klopp befason: Kjo është skuadra më e mirë në botë
Të dy ekipet kanë pësuar humbje shokuese në kampionatet përkatëse, me Barçën që gjenden në vendin e pestë pas vetëm dy fitoreve nga katër ndeshje, ndërsa Dortmund pësoi humbje 3-1 ndaj kandidatëve për largim nga liga ...
GazetaBlic | 16-Sep-2019 22:46
Të dy ekipet kanë pësuar humbje shokuese në kampionatet përkatëse, me Barçën që gjenden në vendin e pestë pas vetëm dy fitoreve nga katër ndeshje, ndërsa Dortmund pësoi humbje 3-1 ndaj kandidatëve për largim nga liga ...

Ter Stegen: “Dështuam vitin e kaluar, synojmë sërish Championsin”
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...
InFokusi | 16-Sep-2019 22:37
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...

A do të luajë Messi ndaj Dortmund? Konfirmon gjithçka Valverde
Ish-tekniku i Athletico Bilbao e bëri të qartë se vendimi nëse Messi do të kthehet në fushë në ‘Signal Iduna Park’ do të merret para ndeshjes. “Ne do të vendosim nesër nëse Messi mund të luajë”, tha Valverde në ...
Lajminet | 16-Sep-2019 22:12
Ish-tekniku i Athletico Bilbao e bëri të qartë se vendimi nëse Messi do të kthehet në fushë në ‘Signal Iduna Park’ do të merret para ndeshjes. “Ne do të vendosim nesër nëse Messi mund të luajë”, tha Valverde në ...

Ter Stegen: “Dështuam vitin e kaluar, synojmë sërish Championsin”
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 22:03
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...

Valverde: Anfieldi është e kaluara, tani mendojmë për të tashmen
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundinnë kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 në ...
E Dua Sportin | 16-Sep-2019 22:01
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundinnë kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 në ...

Ter Stegen: “Dështuam vitin e kaluar, synojmë sërish Championsin”
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 21:39
Ter Stegen e ka pranuar se në shtëpinë e Barcelonës e duan më së shumti një trofe për sezonin 2019/20, atë të UEFA Champions League. Barça do të nis fushatën për Champions League të martën kundër Borussia Dortmundit në ...

Valverde: Anfieldi është e kaluara, tani mendojmë për të tashmen Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundin në kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të...
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundin në kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 ...
Kosova Sot | 16-Sep-2019 21:39
Ernesto Valverde është parë tejet i qetë në konferencë për media para ndeshjes me Borussia Dortmundin në kuadër të Ligës së Kampionëve. Blaugranasit dhe skuadra gjermane do të përballen nesër (e mërkure) nga ora 21:00 ...

Conte: Barcelona nuk e dëshironte Interin në grup
Antonio Conte ka thënë se Barcelona nuk do të jetë e lumtur që do të përballet me Interi në Ligën e kampionëve. Nerazzurët dhe Blaugranasit do të jenë në të njëjtin grup në këtë edicion të garës më të madhe për klube në ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 19:04
Antonio Conte ka thënë se Barcelona nuk do të jetë e lumtur që do të përballet me Interi në Ligën e kampionëve. Nerazzurët dhe Blaugranasit do të jenë në të njëjtin grup në këtë edicion të garës më të madhe për klube në ...

Valverde: “Do të jetë test i mirë, luajmë kundër kandidatit për ta fituar Bundesligën”
Valverde pret një ndeshje të vështirë të martën mbrëma në “Signal Iduna Park”. Borussia Dortmund dhe Barcelona do të kërkojnë pikët e para në Champions League të mërkurën, sfidë që do të zhvillohet në “Signal Iduna ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 20:58
Valverde pret një ndeshje të vështirë të martën mbrëma në “Signal Iduna Park”. Borussia Dortmund dhe Barcelona do të kërkojnë pikët e para në Champions League të mërkurën, sfidë që do të zhvillohet në “Signal Iduna ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved