ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 31/05/2020 18:45

Pritja merr fund, magjia e Champions League kthehet në fushë

Pritja merr fund, magjia e Champions League kthehet në fushë
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 12:43
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...

Rikthehet Champions League, “bigët” e kontinentit zbresin në fushë
Të martën në mbrëmje nis kompeticioni më i rëndësishëm i futbollit për klube në Europë, UEFA Champions League. Dy sfidat hapëse janë ato mes Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenit, të cilat do të luhen në orën 18:55. Inter ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 13:14
Të martën në mbrëmje nis kompeticioni më i rëndësishëm i futbollit për klube në Europë, UEFA Champions League. Dy sfidat hapëse janë ato mes Inter-Slavia Prague dhe Lyon-Zenit, të cilat do të luhen në orën 18:55. Inter ...

Rikthehet Champions League: aksi i nxehtë Dortmund-Napoli
Kompeticioni më i rëndësishëm i futbollit Europian kthehet këtë javë me ndeshjet e para të fazës së grupeve. Skuadrat e rinovuara kërkojnë fronin continental, me balanca të ndryshme, por me objektiv të njëjtë: kupën me ...
Telegraf | 17-Sep-2019 12:06
Kompeticioni më i rëndësishëm i futbollit Europian kthehet këtë javë me ndeshjet e para të fazës së grupeve. Skuadrat e rinovuara kërkojnë fronin continental, me balanca të ndryshme, por me objektiv të njëjtë: kupën me ...

Napoli-Liverpool, Dortmund-Barcelona/ Rikthehet Champions League
Sot rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm në Botë për klubet. Sot nis faza e grupeve në Uefa Champions League. Tre janë ndeshjet të cilat spikasin më shumë: Napoli-Liverpool, Dortmund-Barcelona dhe Chelsea-Valencia.
Top Channel | 17-Sep-2019 08:37
Sot rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm në Botë për klubet. Sot nis faza e grupeve në Uefa Champions League. Tre janë ndeshjet të cilat spikasin më shumë: Napoli-Liverpool, Dortmund-Barcelona dhe Chelsea-Valencia.

Aktivizimi i Messit kundër Dortmund? Valverde: Do vendosim para ndeshjes
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 23:07
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...

Barcelona në Dortmund, në nisje të Championsit
Barcelona nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve, me një ndeshje të vështirë në fushën e Dortmundit. Mesi është i gatshëm, por katalanasit duhet të tregojnë se e kanë lënë pas katastrofën e Liverpulit. Nuk mund të ...
ABCNews | 17-Sep-2019 13:52
Barcelona nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve, me një ndeshje të vështirë në fushën e Dortmundit. Mesi është i gatshëm, por katalanasit duhet të tregojnë se e kanë lënë pas katastrofën e Liverpulit. Nuk mund të ...

Analizë dhe parashikim: Dortmund – Barcelona
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 09:59
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...

Formacionet e mundshme: Dortmund – Barcelona, Messi në dyshime
Borussia Dortmundi dhe Barcelona do të përballen sot (e marte) në kuadër të sezonit të ri të Ligës së kampionëve. Ndeshja që zhvillohet në ‘Signal Iduan Park’ do të fillojë në ora 21:00, ndërsa Blaugranasit janë favorit ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 08:53
Borussia Dortmundi dhe Barcelona do të përballen sot (e marte) në kuadër të sezonit të ri të Ligës së kampionëve. Ndeshja që zhvillohet në ‘Signal Iduan Park’ do të fillojë në ora 21:00, ndërsa Blaugranasit janë favorit ...

Pritja merr fund, magjia e Champions League kthehet në fushë
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 14:03
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...

Nis ‘magjia’ e Champions League, cilat janë ndeshjet e para që do luhen sonte
Champions League kthehet sonte në mbrëmje për fazën e parë të ndeshjeve në grupe. Liverpuli që mban akoma titullin e kampionit në këtë kompeticioni do të luajë në transfertë me skuadrën e Napolit. Alison Becker është ...
Politiko | 17-Sep-2019 13:12
Champions League kthehet sonte në mbrëmje për fazën e parë të ndeshjeve në grupe. Liverpuli që mban akoma titullin e kampionit në këtë kompeticioni do të luajë në transfertë me skuadrën e Napolit. Alison Becker është ...

Suarez dhe mallkimi i tij në Ligën e Kampionëve: Katër vjet pa gol jashtë Camp Nou Luis Suarez do të shkelë në fushën e “Signal Iduna Park” për herë të parë të martën në mbrëmje, kur Barcelona përballet me Borussia Dortmundin, dhe ai do ta bëjë...
Luis Suarez do të shkelë në fushën e “Signal Iduna Park” për herë të parë të martën në mbrëmje, kur Barcelona përballet me Borussia Dortmundin, dhe ai do ta bëjë në humor të mirë, pasi u kthye nga lëndimi i tij duke i ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 12:16
Luis Suarez do të shkelë në fushën e “Signal Iduna Park” për herë të parë të martën në mbrëmje, kur Barcelona përballet me Borussia Dortmundin, dhe ai do ta bëjë në humor të mirë, pasi u kthye nga lëndimi i tij duke i ...

Suarez dhe mallkimi i tij në Ligën e Kampionëve: Katër vjet pa gol jashtë Camp Nou
Luis Suarez do të shkelë në fushën e “Signal Iduna Park” për herë të parë të martën në mbrëmje, kur Barcelona përballet me Borussia Dortmundin, dhe ai do ta bëjë në humor të mirë, pasi u kthye nga lëndimi i tij duke i ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 12:11
Luis Suarez do të shkelë në fushën e “Signal Iduna Park” për herë të parë të martën në mbrëmje, kur Barcelona përballet me Borussia Dortmundin, dhe ai do ta bëjë në humor të mirë, pasi u kthye nga lëndimi i tij duke i ...

Analizë dhe parashikim: Dortmund – Barcelona
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 10:59
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...

Rikthehet Champions League
Sot rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm në Botë për klubet. Sot nis faza e grupeve në Uefa Champions League. Tre janë ndeshjet të cilat spikasin më shumë: Napoli-Liverpool, Dortmund-Barcelona dhe Chelsea-Valencia. ...
InFokusi | 17-Sep-2019 10:57
Sot rikthehet kompeticioni më i rëndësishëm në Botë për klubet. Sot nis faza e grupeve në Uefa Champions League. Tre janë ndeshjet të cilat spikasin më shumë: Napoli-Liverpool, Dortmund-Barcelona dhe Chelsea-Valencia. ...

Sulmi i Dortmundit me 184 gola që mund ta kërcënojë Barcelonën
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 10:45
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...

10:23 Sulmi i Dortmundit me 184 gola që mund ta kërcënojë Barcelonën Barcelona udhëton në Gjermani për...
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 10:26
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...

Valverde flet për gjendjen e Messit dhe mundësinë që ai të paraqitet ndaj Borussia Dortmundit
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 23:57
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen ndaj Borussia Dortmundit, por Ernesto Valverde ka thënë se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Trajneri e bëri të qartë se ...

Sulmi i Dortmundit me 184 gola që mund ta kërcënojë Barcelonën
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 10:19
Barcelona udhëton në Gjermani për t’u përballur me Borussia Dortmundin të martën në mbrëmje. Reparti i sulmit i klubit gjerman i ka prridhur 184 gola që nga fillimi i sezonit 2018/19. Sulmuesit e Dortmundit i kanë 101 ...

Sonte nis spektakli i Champions/ Spikat Napoli-Liverpool, në fushë edhe Barça e Inter
Pritja mori fund. Sonte starton faza e grupeve e Champions League kompeticionit europian më të rëndësishëm për klube. Liverpool kampioni në fuqi është i impenjuar menjëherë në një transfertë të vështirë në “San Paolo” ...
Lexo | 17-Sep-2019 10:17
Pritja mori fund. Sonte starton faza e grupeve e Champions League kompeticionit europian më të rëndësishëm për klube. Liverpool kampioni në fuqi është i impenjuar menjëherë në një transfertë të vështirë në “San Paolo” ...

Napoli – Liverpool, formacionet e mundshme
< strong>Skuadra e Dortmundit sonte pret në ‘Signal Iduna Park’ ekipin e Barcelonës. Barcelona dhe Dortmund takohen me fillim nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 09:57
< strong>Skuadra e Dortmundit sonte pret në ‘Signal Iduna Park’ ekipin e Barcelonës. Barcelona dhe Dortmund takohen me fillim nga ora 21:00, në kuadër të xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved