ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 17:14

Meteoalb. Moti sot dhe ditët në vijim

Meteoalb. Moti sot dhe ditët në vijim
Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do te jene Ne zonat malore nga 14ºC deri ne 29ºC Ne zonat e uleta nga 20ºC ne 33 ºC dhe Me zonat bregdetare nga 24ºC ne 35ºC. Era do te fryje ne drejtim veriperendimor me force ...
ikub.al | 17-Sep-2019 08:41
Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do te jene Ne zonat malore nga 14ºC deri ne 29ºC Ne zonat e uleta nga 20ºC ne 33 ºC dhe Me zonat bregdetare nga 24ºC ne 35ºC. Era do te fryje ne drejtim veriperendimor me force ...

Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.
Top Channel | 17-Sep-2019 07:33
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.

Parashikimi i motit, e martë, 17 shtator 2019
17 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6-7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me ...
Telegraf | 17-Sep-2019 08:55
17 shtator 2019 moti do të mbetet me kthjellime dhe kalime të pakta të vranësirave në relievet malore. Era do të jetë me drejtim Jugperëndim (SW) me shpejtësi maksimale 6-7 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 2 me ...

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 07:43
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjat Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 08:07
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjat Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:03
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 07:31
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:52
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Vazhdojnë temperaturat e larta, ja parashikimi i motit për sot 16 shtator 2019
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:15
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...

Moti sot
Shkup, 17 shtator – Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diel dhe shumë i ngrohtë për këtë periudhë të vitit. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Luginës së Vardarit do të aktivizohet meteo alarmi i ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 08:51
Shkup, 17 shtator – Moti në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diel dhe shumë i ngrohtë për këtë periudhë të vitit. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Luginës së Vardarit do të aktivizohet meteo alarmi i ...

Moti sot me diell dhe i ngrohtë, temperatura deri më 35 gradë
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, mot i pazakontë për këtë periudhë të vitit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë Celsius ndërsa ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 08:37
Moti sot në mbarë vendin do të jetë me diell dhe shumë i ngrohtë, mot i pazakontë për këtë periudhë të vitit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë Celsius ndërsa ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...
Arbresh | 17-Sep-2019 08:27
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Për shkak të temperaturave të larta përgjatë Vardarit do të aktivizohet alarmi i verdhë. Temperaturat e mëngjesit do të lëvizin prej 6 deri 14 gradë ...

Fillojnë të bien temperaturat në viset rurale, ndërsa Shkupi ende i nxehtë
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i shumë i ngrohtë dhe me diell duke e pasur parasysh se jemi në mes të shtatorit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:24
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë i shumë i ngrohtë dhe me diell duke e pasur parasysh se jemi në mes të shtatorit. Indeksi i rrezeve UV do të jetë 6. Temperaturat minimale do të jenë nga 6 deri 14 gradë ...

Moti sot do të jetë kryesisht me diell
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 27 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Flaka | 17-Sep-2019 08:22
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 14 deri më 27 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Parashikimi i motit
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...
Shenja | 24-Jun-2016 10:48
Moti në Maqedoni do të jetë me diell dhe shumë i nxehtë, me vranësira të vogla deri në mesatare. Pasdite do të ketë paraqitje të izoluar të reshjeve të shkurtra të shiut dhe bubullima të rralla. Do të fryjë erë e dobët ...

Ja si do të jetë moti sot, 17 shtator 2019!
Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në mbizotërim të motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, të cilat do të jenë më të fokusuara në zonat malore. Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me të njëjtat kushte ...
Dritare | 17-Sep-2019 08:11
Pjesa e parë e ditës së sotme do të jetë në mbizotërim të motit të kthjellët dhe vranësirave të pakta, të cilat do të jenë më të fokusuara në zonat malore. Pjesa e dytë e ditës do të vijojë me të njëjtat kushte ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
InFokusi | 17-Sep-2019 07:51
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
Medial | 17-Sep-2019 07:47
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Lajminet | 17-Sep-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti për ditën e sotme, temperaturat deri në 30 gradë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 07:17
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved