ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 16:21

Opozita rifillon protestat, ja çfarë pritet të vendoset këtë javë

Opozita rifillon protestat, ja çfarë pritet të vendoset këtë javë
Partia Demokratike dhe aleatët e saj do të vendosin këtë javë se kur do të rinisin sërish protestat. Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ...
Telegraf | 16-Sep-2019 23:13
Partia Demokratike dhe aleatët e saj do të vendosin këtë javë se kur do të rinisin sërish protestat. Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ...

Bardhi nuk i ndahet Babanit: Në cilin hotel bujte në 24 janar 1996?
Pasi kryebashkiaku socialist i Vaut të Dejës, Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, ...
Lapsi | 16-Sep-2019 20:32
Pasi kryebashkiaku socialist i Vaut të Dejës, Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, ...

Gazmend Bardhi: Marq Babaj, në cilin hotel ke fjetut më 24 janar 1996
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Bardhi, ka reaguar sërish pas përgjigjes së ardhur nga kreu i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili tha se do e padiste poër shpifje Bardhin e PD-në. Bardhi shkruan se Babani ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:36
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Bardhi, ka reaguar sërish pas përgjigjes së ardhur nga kreu i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili tha se do e padiste poër shpifje Bardhin e PD-në. Bardhi shkruan se Babani ...

Arrestimi i kryebashkiakut të Vaut të Dejës, prokuroria letër Bardhit: Dorëzo dokumentet
Pak orë pasi Partia Demokratike publikoi dokumentet, të cilat pretendon se provojnë arrestimin e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Mark Babani, Prokuroria e Përgjithshme kërkon zyrtarisht dokumentet. Në një letër dërguar ...
Lapsi | 16-Sep-2019 19:10
Pak orë pasi Partia Demokratike publikoi dokumentet, të cilat pretendon se provojnë arrestimin e kryebashkiakut të Vaut të Dejës, Mark Babani, Prokuroria e Përgjithshme kërkon zyrtarisht dokumentet. Në një letër dërguar ...

Bardhi “nuk i ndahet” Babanit: Në datën 24 Janar 1996, në cilin hotel ke bujtur?
Pasi Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, konfirmojnë problemet e kryebashkiakut të ...
Top Channel | 16-Sep-2019 17:27
Pasi Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, konfirmojnë problemet e kryebashkiakut të ...

Bardhi: Kur Babaj të më padisë, të më thotë me cilin nga emrat ta kërkoj në sistemin e gjykatës
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 18:03
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...

PD: Kryebashkiaku i Vaut të Dejës ishte i dënuar për vjedhje në Itali
Tiranë, 17 shtator 2019 – Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi të hënën disa dokumente të autoriteteve italiane, të cilat, sipas Sekretarit të Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë ...
Illyriapress | 17-Sep-2019 08:55
Tiranë, 17 shtator 2019 – Në Shqipëri, Partia Demokratike publikoi të hënën disa dokumente të autoriteteve italiane, të cilat, sipas Sekretarit të Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë ...

Babani përgënjeshtron akuzat e PD-së: E gjithë historia e sajuar
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani në një deklaratë për mediat ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e opozitës në lidhje me arrestimin e tij për vjedhje në Itali. Ai tha se opozita sajon për të ulur imazhin e ...
ABCNews | 16-Sep-2019 18:56
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani në një deklaratë për mediat ka hedhur poshtë të gjitha akuzat e opozitës në lidhje me arrestimin e tij për vjedhje në Itali. Ai tha se opozita sajon për të ulur imazhin e ...

“Hajduti i makinave të Siçilisë”, Bardhi reagon për Mark Babanin: Në cilin hotel ke bujtur?…
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 17:21
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...

Bardhi: Do bëjmë publike emrat e 7 kryebashkiakëve të PS-së me të shkuar kriminale
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetri, Kajmaku dhe Babani, PD-ja ka edhe 7-8 kryebashkiakë që ka marrë informacione se kanë të shkuar kriminale. “Kemi në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 21:43
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka deklaruar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetri, Kajmaku dhe Babani, PD-ja ka edhe 7-8 kryebashkiakë që ka marrë informacione se kanë të shkuar kriminale. “Kemi në ...

Bardhi: Kemi edhe 7-8 kryebashkiakë socialistë të inkriminuar. Këto janë emrat e tyre?
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka zbuluar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetrin, Kajmakun dhe Babanit, selia blu ka edhe 7-8 kryebashkiakë që ka marrë informacione që kanë të shkuar kriminale. “Kemi ...
Politiko | 16-Sep-2019 21:41
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Gazment Bardhi ka zbuluar se përveç tre kryebashkiakëve, Pjetrin, Kajmakun dhe Babanit, selia blu ka edhe 7-8 kryebashkiakë që ka marrë informacione që kanë të shkuar kriminale. “Kemi ...

Mark Babani: PD më mirë të ë bënte trafikant armësh se hajdut makinash
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani reagoi ne lidhje me akuzat e PD-së per denimin e tij ne Itali. “Në momentin e parë dolën me akuza se unë isha trafikant i qënieve njerëzore, pastaj doli se unë isha trafikant ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 19:34
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani reagoi ne lidhje me akuzat e PD-së per denimin e tij ne Itali. “Në momentin e parë dolën me akuza se unë isha trafikant i qënieve njerëzore, pastaj doli se unë isha trafikant ...

“Në cilin hotel ke bujtur në 24 Janar 1996”? PD vijon denoncimin për Babanin
Pas deklaratës së kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës se do padisë sekretarin e përgjithshëm të PD për shpifje, nuk ka vonuar përgjigja e Gazment Bardhit. Në një postim në Facebook, Bardhi thotë se avokatët Babanit ...
ABCNews | 16-Sep-2019 18:11
Pas deklaratës së kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës se do padisë sekretarin e përgjithshëm të PD për shpifje, nuk ka vonuar përgjigja e Gazment Bardhit. Në një postim në Facebook, Bardhi thotë se avokatët Babanit ...

Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, PD: I dënuar për vjedhje në Itali
Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot disa dokumenta të autoriteteve italiane të cilat, siç deklaroi Sekretari i Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani ...
Zeri Amerikes | 16-Sep-2019 19:20
Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi sot disa dokumenta të autoriteteve italiane të cilat, siç deklaroi Sekretari i Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani ...

Denoncimi i PD për Mark Babanin, prokuroria nis hetimin
Pas këtij denoncimi të ri të Partisë Demokratike, prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani. Në një njoftim për mediat, bëhet e ditur se prokuroria e ...
ABCNews | 16-Sep-2019 18:07
Pas këtij denoncimi të ri të Partisë Demokratike, prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani. Në një njoftim për mediat, bëhet e ditur se prokuroria e ...

I shënjestruari i PD-së, Mark Babani: padi për Gazmend Bardhin
Mark Babani, kreu i ri i Bashkisë së Vaut të Dejës i akuzuar nga PD për të kaluar kriminale, hodhi poshtë çdo gjë në adresë të tij. Madje tha se do çonte nën gjyq Gazmend Bardhin, numrin 2 të demokratëve. “Unë në jetën ...
Tesheshi | 16-Sep-2019 19:20
Mark Babani, kreu i ri i Bashkisë së Vaut të Dejës i akuzuar nga PD për të kaluar kriminale, hodhi poshtë çdo gjë në adresë të tij. Madje tha se do çonte nën gjyq Gazmend Bardhin, numrin 2 të demokratëve. “Unë në jetën ...

Babani kërcënon me padi, Bardhi i shpall sfidën: Në cilin hotel ke bujtur më 24 janar 1996?
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas kërcënimit të kryebashkiakut Mark Babani se do ta padis për dëmtim të imazhit. Në një postim në “Facebook”, Bardhi shkruan se Babanit do t’i ...
Politiko | 16-Sep-2019 19:08
Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi ka reaguar pas kërcënimit të kryebashkiakut Mark Babani se do ta padis për dëmtim të imazhit. Në një postim në “Facebook”, Bardhi shkruan se Babanit do t’i ...

Bardhi-Mark Babanit: Në 24 janar 1996 në cilin “hotel” ke qenë?
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të kryebashkiakut socialist të Vaut të Dejës, Mark Babani i cili mohon akuzat e PD se është arrestuar në Itali për vjedhje automjetesh me ...
Mapo | 16-Sep-2019 17:20
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të kryebashkiakut socialist të Vaut të Dejës, Mark Babani i cili mohon akuzat e PD se është arrestuar në Itali për vjedhje automjetesh me ...

Demokratët publikojnë dokumente për arresimin e kryebashkiakut Babani
Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi të hënën disa dokumenta të autoriteteve italiane të cilat, siç deklaroi Sekretari i Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark ...
Zeri Amerikes | 16-Sep-2019 19:04
Në Shqipëri Partia Demokratike publikoi të hënën disa dokumenta të autoriteteve italiane të cilat, siç deklaroi Sekretari i Përgjthshëm Gazmend Bardhi, vërtetojnë se kryetari socialist i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark ...

Kryebashkiakët e inkriminuar, Rama komenton rastin Kajkamu dhe Babanin: Pjetri s’është kriminel
Për herë të parë, kryeministri Edi Rama është prononuar mbi akuzat e Partisë Demokratike për Agim Kajkamun e Vorës dhe Mark Babanin e Vaut të Dejës. Kreu i qeverisë largon përgjegjësitë nga vetja, duke u shprehur se u ...
Politiko | 16-Sep-2019 18:54
Për herë të parë, kryeministri Edi Rama është prononuar mbi akuzat e Partisë Demokratike për Agim Kajkamun e Vorës dhe Mark Babanin e Vaut të Dejës. Kreu i qeverisë largon përgjegjësitë nga vetja, duke u shprehur se u ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved