ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 16:42

Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit

Diell dhe temperatura të larta, njihuni me parashikimin e motit
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.
Top Channel | 17-Sep-2019 07:33
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura të larta që do shkojnë deri në 35 gradë celcius.

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 07:43
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Rriten temperaturat, parashikimi i motit për ditët e para të javës
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...
Mapo | 16-Sep-2019 09:03
mapo.al Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 07:31
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:52
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Vazhdojnë temperaturat e larta, ja parashikimi i motit për sot 16 shtator 2019
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...
Telegraf | 16-Sep-2019 09:15
Sot do të vijojë moti i kthjellët me vranësira të pakta. Era do të fryjë Juglindje-Veriperëndim 1-6m/sek e përgjatë bregdetit përkohësisht deri 12m/sek. Valëzimi në det i forcës 2 deri 3 ballë. Temperaturat ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
InFokusi | 17-Sep-2019 07:51
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti e martë, 17 Shtator 2019!
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...
Medial | 17-Sep-2019 07:47
E martë, 17 Shtator 2019 —————————————————————- Sipas MeteoAlb: Vendi ynë edhe këtë të martë do të jetë në ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bërë që kthjellimet të jenë prezente në të gjithë vendin ...

Moti sot, temperaturat deri në 30 gradë celsius
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Lajminet | 17-Sep-2019 07:45
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti për ditën e sotme, temperaturat deri në 30 gradë
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 07:17
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Këtu e keni parashikimin e motit për sot
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 07:13
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Si do të jetë moti në Kosovë, gjatë ditëve në vazhdim?
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 00:00
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...

Moti për ditët në vijim në Maqedoninë e Veriut
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...
Arbresh | 16-Sep-2019 20:58
Moti nesër do të jetë kryesisht me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 14, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 6 deri më 14 gradë celsius. Ditën e mërkurë pasdite pritet ndryshim i ...

Moti për 5 ditët e ardhshme
Instituti Hidrometerologjik ka bërë parashikimin e moti deri të premten për Kosovën. Sipas IHMK-së, mot i vranët dhe me intervale me diell do të na shoqëroj për pesë ditë të ardhshme. “Vranësirat vende –vende do të ...
InfoGlobi | 25-Jan-2016 06:54
Instituti Hidrometerologjik ka bërë parashikimin e moti deri të premten për Kosovën. Sipas IHMK-së, mot i vranët dhe me intervale me diell do të na shoqëroj për pesë ditë të ardhshme. “Vranësirat vende –vende do të ...

Parashikimi i motit nga nesër
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...
Zeri | 16-Sep-2019 19:34
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se në pesë ditët e ardhshme do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira. Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 08:09
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë me diell dhe i nxehtë. Gjithashtu do të fryjë erë e lehtë nga drejtime të ndryshme. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri 15 gradë celcius, ndërsa ato maksimale do të ...

Si do të jetë moti në Kosovë nga e marta deri të shtunën
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...
Arbresh | 16-Sep-2019 19:25
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...

Si do të jetë moti në Kosovë nga e marta deri të shtunën?
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 19:20
Nesër pritet mot shumë i ngrohtë në Kosovë, kryesisht me diell. Nga e mërkura parashihet që moti të jetë pak më i ftohtë dhe të shënohet rënie e ndjeshme e temperaturave, me mundësi për reshje të dobëta shiu, bën të ...

Diell dhe erë e dobët gjatë ditës së sotme
Moti në Republikën e Maqedonisë Veriore do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë Celsius ...
Gazeta Express | 31-Aug-2019 09:34
Moti në Republikën e Maqedonisë Veriore do të jetë me diell me vranësira të vogla deri mesatare dhe me erë të dobët deri mesatare nga drejtimi verilindor. Temperatura e mëngjesit do të lëviz prej 9 deri 18 gradë Celsius ...

Temperatura si në verë, parashikimi për këtë fillim jave
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:30
Vendi ynë sot do të mbizotërohet nga një mot i kthjellët dhe me temperatura në rritje. Sipas Meteoalb, temperaturat minimale do variojnë: në zonat malore nga 14ºC deri në 29ºC, në zonat e ulëta nga 21ºC në 33 ºC dhe në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved