ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:48

Kënga e re e Era Istrefit është në bashkëpunim me yllin botëror të muzikës rep

Kënga e re e Era Istrefit është në bashkëpunim me yllin botëror të muzikës rep
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 07:42
TIRANE Pak kohë më parë Era Istrefi publikoi bashkëpunimin me reperin rus Sayonara Boy. Deri më tani kënga numëron mbi 15 milionë klikime dhe suksesi i saj është i dukshëm. Megjithatë kengetarja shqiptare nuk ka në plan ...

Bebe Rexha merr vëmendje me një video duke bërë ‘twerk’ në aeroplan
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale. Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 22:28
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Bebe Rexha, është mjaft e pëlqyer dhe ndiçet nga një numër i madh i njerëzve në rrjetet sociale. Biondja, e cila në Instagram numëron 9.3 milionë ndjekës, publikon imazhe dhe ...

Jonida Vokshi publikon momentet më të veçanta të dasmës
Prezantuesja dhe aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, të shtunën e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Dyshja, të cilët janë të lidhur prej vitesh, zgjodhën një vend tejet ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 21:33
Prezantuesja dhe aktorja e njohur shqiptare, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, të shtunën e kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë. Dyshja, të cilët janë të lidhur prej vitesh, zgjodhën një vend tejet ...

AJ Mitchell dhe Ava Max sjellin bashkëpunimin “Slow Dance”
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Ava Max, ka surprizuar fansat me projektin e ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Slow Dance”, derisa këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtarin amerikan, AJ Mitchell. ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 20:17
Këngëtarja shqiptare e famshme ndërkombëtarisht, Ava Max, ka surprizuar fansat me projektin e ri muzikor. Ajo ka publikuar këngën e re “Slow Dance”, derisa këtë herë ka bashkëpunuar me këngëtarin amerikan, AJ Mitchell. ...

‘Qeni më i gjatë’ në botë
Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible. Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz. Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 19:55
Një fotografi e qenit për të cilin besohet të jetë më i gjati në botë, është postuar në profilin e Instagram – LADbible. Videoja u shikua nga më shumë se 160,000 njerëz. Disa komentuan se qeni ishte i lezetshëm, ndërsa ...

Alban Skënderaj, tjetër deklaratë të fortë dashurie!
Në maj të këtij viti Albani dhe Miriami celebruan dashurinë 12-vjeçare me një martesë private në Maldive e në një intervistë dhënë asokohe Miriam tregoi se në momentin që e morën vesh që do të bëheshin prindër për herë ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 15:53
Në maj të këtij viti Albani dhe Miriami celebruan dashurinë 12-vjeçare me një martesë private në Maldive e në një intervistë dhënë asokohe Miriam tregoi se në momentin që e morën vesh që do të bëheshin prindër për herë ...

Bebe Rexha vjen atraktive dhe elegante në të kuqe
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun ndërkombëtar, e cila krahas muzikës është e fokusuar edhe në projekte të tjera. Muaj më parë, biondja bëri të ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 19:02
Këngëtarja shqiptare me renome botërore, Bebe Rexha, vazhdon të jetë një emër mjaft i suksesshëm në tregun ndërkombëtar, e cila krahas muzikës është e fokusuar edhe në projekte të tjera. Muaj më parë, biondja bëri të ...

Ava Max i përgjigjet fansit rreth pyetjes nëse di të flasë shqip
Përveç Rita Orës, Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, është edhe një tjetër shqiptare shumë e suksesshme në botë. Bëhet fjalë për Ava Max, e cila viteve të fundit është shndërruar në një senzacion dhe e gjithë kjo në saje të dy ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 17:57
Përveç Rita Orës, Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, është edhe një tjetër shqiptare shumë e suksesshme në botë. Bëhet fjalë për Ava Max, e cila viteve të fundit është shndërruar në një senzacion dhe e gjithë kjo në saje të dy ...

Kush pagoi më shumë për dasmën, Jonida apo Besniku? Ja si përgjigjet çifti!
‘Kënga Magjike’ këtë edicion vjen me një seri ndryshimesh. Në eksperiencën 20 vjeçare votimet kanë qenë pika kyçe tek festivali muzikor ‘Kënga Magjike’ ku finalistët dhe fituesit e këtij organizimi ishin zgjedhur me ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 08:39
‘Kënga Magjike’ këtë edicion vjen me një seri ndryshimesh. Në eksperiencën 20 vjeçare votimet kanë qenë pika kyçe tek festivali muzikor ‘Kënga Magjike’ ku finalistët dhe fituesit e këtij organizimi ishin zgjedhur me ...

Bebe Rexha ‘hallakatet’, bënë ‘twerk’ para pilotëve në aeroplan
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Rexha kësaj radhe ka publikuar një video jo shumë të zakonshme. Interpretuesja e shumë hiteve derisa ndodhet në ...
Arbresh | 17-Sep-2019 08:39
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Rexha kësaj radhe ka publikuar një video jo shumë të zakonshme. Interpretuesja e shumë hiteve derisa ndodhet në ...

Bebe Rexha ‘hallakatet’, bënë ‘twerk’ para pilotëve në aeroplan
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Rexha kësaj radhe ka publikuar një video jo shumë të zakonshme. Interpretuesja e shumë hiteve derisa ndodhet në ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 08:11
Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha ka bërë paraqitjen e radhës në rrjetet sociale. Rexha kësaj radhe ka publikuar një video jo shumë të zakonshme. Interpretuesja e shumë hiteve derisa ndodhet në ...

Etritt publikon këngën e re “Gold Digger”
Artisti nga Gjilani, Etrit Hamiti, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Gold Digger” mban titullin kjo këngë, teksa e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë. Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:58
Artisti nga Gjilani, Etrit Hamiti, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Gold Digger” mban titullin kjo këngë, teksa e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë. Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet ...

Angelina Jolie i ritkthehet filmit, pamje nga skenat “Maleficent 2”
Pesë vjet pas hitit të Disney për shtrigën e ligë, “Maleficent”, rimejkun unik filmik të përrallës për Bukuroshen e Fjetur, në kinema mbërrin vazhdimi i ri, “Maleficent: Mistress of Evil”. Disney i gëzoi të gjithë ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 01:11
Pesë vjet pas hitit të Disney për shtrigën e ligë, “Maleficent”, rimejkun unik filmik të përrallës për Bukuroshen e Fjetur, në kinema mbërrin vazhdimi i ri, “Maleficent: Mistress of Evil”. Disney i gëzoi të gjithë ...

Fansja e kritikon për “twerk-un”, Bebe Rexha i kthehet në shqip: Shko laj…
Vetëm një orë më parë Bebe Rexha ka publikuar një video tepër seksi në Instagram, duke kërcyer “twerk” në avion. “Në rast emergjence ju lutem siguroni të pasmet,” shkruan këngëtarja shqiptare në postim. Ndërkohë nuk ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:57
Vetëm një orë më parë Bebe Rexha ka publikuar një video tepër seksi në Instagram, duke kërcyer “twerk” në avion. “Në rast emergjence ju lutem siguroni të pasmet,” shkruan këngëtarja shqiptare në postim. Ndërkohë nuk ...

The Most Overlooked Fact About Professional Dissertation Editing Services Exposed
Professional Dissertation Editing Services Can Be Fun for Everyone If you are searching for affordable dissertation writing. It is a challenging and troublesome task for the majority of the students around the world. ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:37
Professional Dissertation Editing Services Can Be Fun for Everyone If you are searching for affordable dissertation writing. It is a challenging and troublesome task for the majority of the students around the world. ...

Major Nursing Theories Exposed
The Battle Over Major Nursing Theories and How to Win It Write my essay is one of the most well-known requests online. On-line search may be extremely helpful in such conditions, run a fast search and it’ll return ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:37
The Battle Over Major Nursing Theories and How to Win It Write my essay is one of the most well-known requests online. On-line search may be extremely helpful in such conditions, run a fast search and it’ll return ...

An Honest View of Best Uk Dissertation Review
Be positive our specialists will do everything necessary that you finish the very best paper you may imagine. When you consider spending money on somebody to compose your report you have to first consider if they are ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:33
Be positive our specialists will do everything necessary that you finish the very best paper you may imagine. When you consider spending money on somebody to compose your report you have to first consider if they are ...

The Dirty Truth on Best Cheap Paper Writing Service
Your newspaper will be written before the deadline you place on your own. Paper writing service provides the entire world for an a expert cheap. Such a paper generally includes an introduction, conclusion, 1ws.com scam ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:33
Your newspaper will be written before the deadline you place on your own. Paper writing service provides the entire world for an a expert cheap. Such a paper generally includes an introduction, conclusion, 1ws.com scam ...

The Unusual Mystery Into Thesis Editing in Australia
The Fight Against Thesis Editing in Australia Our resume writing service can spare you plenty of grief and boost your odds of getting a great job straight from college. After you submit your purchase, we start searching ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:33
The Fight Against Thesis Editing in Australia Our resume writing service can spare you plenty of grief and boost your odds of getting a great job straight from college. After you submit your purchase, we start searching ...

Finding the Best Essay Writer Help
You may locate a specialist for your individual order easily. If your occupation is too demanding, think about the alternative of selecting a professional that will manage things and deal with the project in your ...
Arbresh | 16-Sep-2019 23:33
You may locate a specialist for your individual order easily. If your occupation is too demanding, think about the alternative of selecting a professional that will manage things and deal with the project in your ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved