ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:43

Gjyqi në Janinë, Jorgo Toto (Agim Kajmaku) shpallet i pafajshëm: Bien akuzat e PD

Gjyqi në Janinë, Jorgo Toto (Agim Kajmaku) shpallet i pafajshëm: Bien akuzat e PD
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 19:19
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...

“Agim Kajmaku të shkarkohet e të arrestohet menjëherë”, PD zbulon vendimin e Gjykatës greke: Me proces penal të hapur
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një dokument, i cili sipas tij tregon se Gjykata e Janinës ka konfirmuar të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se kryetari i ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 19:14
TIRANË Sekretari i përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka publikuar një dokument, i cili sipas tij tregon se Gjykata e Janinës ka konfirmuar të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se kryetari i ...

Ekskluzive/Gjyqi në Janinë: Jorgo Toto (Agim Kajmaku), shpallet i pafajshëm
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...
Top Channel | 17-Sep-2019 19:07
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...

Gjyqi në Janinë i Jorgo Totos në 12 shtator, konfirmon akuzat e PD
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar në rrjetet sociale një dokument të Gjykatës së Janinës për Jorgo Toton, emër ky i cili i përket Agim Kajmakut, kryetar i Bashkisë së Vorës. Sipas këtij ...
Mapo | 17-Sep-2019 19:16
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka publikuar në rrjetet sociale një dokument të Gjykatës së Janinës për Jorgo Toton, emër ky i cili i përket Agim Kajmakut, kryetar i Bashkisë së Vorës. Sipas këtij ...

PD publikon dokumentin: Gjykata e Janinës konfirmoi denoncimet për Agim Kajmakun
Partia Demokratike ka publikuar dokumentin e Gjykatës së Janinës për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku të cilin e akuzojnë se ishte në kërkim nga drejtësia greke. Përmes një postimi në Facebook, sekretari i ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 19:26
Partia Demokratike ka publikuar dokumentin e Gjykatës së Janinës për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku të cilin e akuzojnë se ishte në kërkim nga drejtësia greke. Përmes një postimi në Facebook, sekretari i ...

Dekriminalizimi: 5 % e bashkive bien ende pa nisur punë
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi paraqiti dokumente zyrtare nga sistemi i burgjeve në Itali se kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani, (Marq Babaj), është arrestuar dhe dënuar me ...
Mapo | 17-Sep-2019 11:33
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike Gazment Bardhi paraqiti dokumente zyrtare nga sistemi i burgjeve në Itali se kryebashkiaku i Vaut të Dejës Mark Babani, (Marq Babaj), është arrestuar dhe dënuar me ...

Opozita rifillon protestat, ja çfarë pritet të vendoset këtë javë
Partia Demokratike dhe aleatët e saj do të vendosin këtë javë se kur do të rinisin sërish protestat. Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ...
Telegraf | 16-Sep-2019 23:13
Partia Demokratike dhe aleatët e saj do të vendosin këtë javë se kur do të rinisin sërish protestat. Lajmin e ka bërë të ditur në emisionin “5 pyetje nga Babaramo”, sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, ...

Kryebashkiakët e inkriminuar, gazetari: Prokuroria ka një dyshim për denoncimet e PD
Këtë të martë në emisionin Opinion është diskutuar pikërisht për, kryebashkiakët e denoncuar nga Partia Demokratike, që kanë pasur probleme me drejtësinë. Gazetari i TV Klan, Xhevahir Zhabina deklaroi se Prokuroria e ...
Politiko | 17-Sep-2019 23:31
Këtë të martë në emisionin Opinion është diskutuar pikërisht për, kryebashkiakët e denoncuar nga Partia Demokratike, që kanë pasur probleme me drejtësinë. Gazetari i TV Klan, Xhevahir Zhabina deklaroi se Prokuroria e ...

Shehaj: PD-ja po verifikon edhe tetë raste të tjera për mashtrim me formularin e dekriminalizimit
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka deklaruar në një diskutim në emisionin “Opinion” në Tv Klan se aktualisht opozita po shqyrton edhe tetë raste të tjera të kandidatëve të shumicës në raport me ...
Respublica | 17-Sep-2019 23:29
Ish-deputeti i Partisë Demokratike, Agron Shehaj ka deklaruar në një diskutim në emisionin “Opinion” në Tv Klan se aktualisht opozita po shqyrton edhe tetë raste të tjera të kandidatëve të shumicës në raport me ...

Çfarë të dhënash ka prokuroria për kryebashkiakun e Vorës?
Partia Demokratike publikoi këtë të martë një dokument, ku sipas saj, Gjykata e Janinës konfirmon se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi është arrestuar në Janar 2003 me emrin Jorgo Toto dhe se ai e ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 23:05
Partia Demokratike publikoi këtë të martë një dokument, ku sipas saj, Gjykata e Janinës konfirmon se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi është arrestuar në Janar 2003 me emrin Jorgo Toto dhe se ai e ...

Rasti Agimi Kajmakut, PD publikon vendimin e gjykatës greke
Partia Demokratike ka publikuar një vendimi të gjykatës greke më 13 Shtator për mbylljen e çështjes së kryetarit të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një ...
ABCNews | 17-Sep-2019 19:19
Partia Demokratike ka publikuar një vendimi të gjykatës greke më 13 Shtator për mbylljen e çështjes së kryetarit të Bashkisë së Vorës, Agim Kajmaku. Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi në një ...

“Kajmaku”, Shehaj: Prokuroria e kapur!
Ish deputeti demokrat, Agron Shehaj ka hedhur akuza të forta në drejtim të Prokurorisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit, ndërsa PD ka akuzuar tre të zgjedhur se kanë fshehur në formularin e dekriminalizimit ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 23:03
Ish deputeti demokrat, Agron Shehaj ka hedhur akuza të forta në drejtim të Prokurorisë në lidhje me çështjen e dekriminalizimit, ndërsa PD ka akuzuar tre të zgjedhur se kanë fshehur në formularin e dekriminalizimit ...

Manjani zgjedh ambasadorin e huaj anti-opozitë: Ti vijë trup
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka kritikuar ashpër ambasadorin e OSBE-së, Bernd Borschard për heshtjen e tij mbi problemet e 30 qershorit. Në emisionin “Tempora”, ai e cilësoi gjermanin ai ambasadorin më ...
Politiko | 17-Sep-2019 22:12
Ish-ministri i Drejtësisë, Ylli Manjani ka kritikuar ashpër ambasadorin e OSBE-së, Bernd Borschard për heshtjen e tij mbi problemet e 30 qershorit. Në emisionin “Tempora”, ai e cilësoi gjermanin ai ambasadorin më ...

Dokumenti/ Gjykata e Janinës konfirmon akuzat për kryebashkiakun e Vorës
Sekretari i pergjithshem i PD-se, Gazmend Bardhi ka publikuar dokumente qe faktojne se kryebashkiaku i Vores, Agim Kajmaku, rezulton person ne kerkim policor ne Greqi. Me poshte reagimi i Bardhit dhe dokumentet nga ...
Lapsi | 17-Sep-2019 19:16
Sekretari i pergjithshem i PD-se, Gazmend Bardhi ka publikuar dokumente qe faktojne se kryebashkiaku i Vores, Agim Kajmaku, rezulton person ne kerkim policor ne Greqi. Me poshte reagimi i Bardhit dhe dokumentet nga ...

Gjyqi në Janinë: Kryebashkiaku i Vorës shpallet i pafajshëm
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...
Dritare | 17-Sep-2019 20:26
Gjykata e Janinës e shpalli të pafajshëm Agim Kajmakun, alias Jorgo Toto. Gjykatësja Kristina Andoniun pranoi se i akuzuari nuk mund të fabrikonte paratë për të cilat Kajmaku u akuzua më 13 janar të vitit 2003. Këtë ...

PD publikon dokumentin: Gjykata e Janinës konfirmon akuzat për kryetarin e Vorës
Partia Demokratike ka shpërndarë një dokument të Gjykatës së Janinës, që mban datën 23/6/2019, dhe konfirmohet se kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, i njohur në Greqi si Jorgo Toto është në kërkim nga drejtësia greke. ...
Dritare | 17-Sep-2019 20:26
Partia Demokratike ka shpërndarë një dokument të Gjykatës së Janinës, që mban datën 23/6/2019, dhe konfirmohet se kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, i njohur në Greqi si Jorgo Toto është në kërkim nga drejtësia greke. ...

PD publikon dëshminë se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke
Tiranë, 17 shtator 2019 – Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, publikoi dwshminw se kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ishte person në kërkim nga drejtësia greke. Bardhi publikoi vendimin e ...
Illyriapress | 17-Sep-2019 20:18
Tiranë, 17 shtator 2019 – Sekretari i Përgjithshëm i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi, publikoi dwshminw se kryebashkiaku i Vorës, Agim Kajmaku, ishte person në kërkim nga drejtësia greke. Bardhi publikoi vendimin e ...

Gjykata greke e ka shpallur Agim Kajmakun të pafajshëm
Parti Demokratike ka akuzuar kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku se ai ka probleme me drejtësinë greke.Për më tepër, ditën e martë, PD publikoi një vendim të Gjykatës së Janinës, i cili sipas saj tregonte se Kajmaku ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 20:05
Parti Demokratike ka akuzuar kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku se ai ka probleme me drejtësinë greke.Për më tepër, ditën e martë, PD publikoi një vendim të Gjykatës së Janinës, i cili sipas saj tregonte se Kajmaku ...

PD publikon vendimin e Gjykatës së Janinës për Kajmakun
Sekretari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka deklaruar se Gjykata e Janinës ka konfirmuar denoncimet e PD-së për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku. Sipas PD, Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke. ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 19:46
Sekretari i Partisë Demokratike, Gazment Bardhi ka deklaruar se Gjykata e Janinës ka konfirmuar denoncimet e PD-së për kryebashkiakun e Vorës, Agim Kajmaku. Sipas PD, Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke. ...

PD reagon për pafajësinë e Agim Kajmakut: Gjykata konfirmoi akuzat tona
PD reagoi ne lidhje me vendimin e gjykates se Janines ndaj Agim Kajmakut. Deklarata e PD: Gjykata e Janinës konfirmoi të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 19:46
PD reagoi ne lidhje me vendimin e gjykates se Janines ndaj Agim Kajmakut. Deklarata e PD: Gjykata e Janinës konfirmoi të gjithë denoncimet e Partisë Demokratike se Agim Kajmaku ishte në kërkim nga drejtësia greke, pasi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved