ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 04:32

Champions League/ Ish-sulmuesi i Skënderbeut trondit Interin

Champions League/ Ish-sulmuesi i Skënderbeut trondit Interin
Interi e nis në mënyrën me hap fals Ligën e Kampioneve, teksa ka barazuar në shtëpi 1-1 me Sllavian e Pragës. Skuadra çeke është shfaqur më e organizuar dhe më e qartë në fushën e lojës, duke dominuar një Inter apatik ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 20:59
Interi e nis në mënyrën me hap fals Ligën e Kampioneve, teksa ka barazuar në shtëpi 1-1 me Sllavian e Pragës. Skuadra çeke është shfaqur më e organizuar dhe më e qartë në fushën e lojës, duke dominuar një Inter apatik ...

Champions/ Inter-Slavia.P, Barela eviton turpin në shtesë (VIDEO)
mapo.al Interi e ka filluar shumë keq këtë edicion në Ligën e Kampioneve pasi nuk ka marrë më shumë se një barazim në shtëpi përballë Slavia Pragës. Protagonist i ndeshjes ishte ish-futbollisti i Bylisit e Skënderbeut, ...
Mapo | 17-Sep-2019 20:57
mapo.al Interi e ka filluar shumë keq këtë edicion në Ligën e Kampioneve pasi nuk ka marrë më shumë se një barazim në shtëpi përballë Slavia Pragës. Protagonist i ndeshjes ishte ish-futbollisti i Bylisit e Skënderbeut, ...

Interi e nis me barazim – Barella në kohën shtesë i shpëton zikaltërit nga humbja
Interi nuk e ka nisur mirë Ligën e Kampionëve, duke barazuar në shtëpi me Slavia Pragën 1-1. Interi e nisi më mirë ndeshjen, duke pasur disa raste, fillimisht me Stefan de Vrij në minutën e 12-të, por gjuajtja e tij ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 20:53
Interi nuk e ka nisur mirë Ligën e Kampionëve, duke barazuar në shtëpi me Slavia Pragën 1-1. Interi e nisi më mirë ndeshjen, duke pasur disa raste, fillimisht me Stefan de Vrij në minutën e 12-të, por gjuajtja e tij ...

Interi pëson gol, shënon ish-lojtari i Skënderbeut, Olayinka
Nuk ka nisur edhe mirë sezoni i Interit në Ligën e Kampionëve, pasi që është duke pësuar humbje nga Slavia e Pragës në shtëpi. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa me të filluar pjesa e dytë çekët gjetën golin. Ka qenë ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 20:26
Nuk ka nisur edhe mirë sezoni i Interit në Ligën e Kampionëve, pasi që është duke pësuar humbje nga Slavia e Pragës në shtëpi. Pjesa e parë u mbyll pa gola, ndërsa me të filluar pjesa e dytë çekët gjetën golin. Ka qenë ...

Interi pas pak nis aventurën në Champions, ja formacioni zyrtar i Contes
Interi i Antonio Conte do të zbresë pas pak minutash në fushë për të luajtur sfidën e parë në Ligën e Kampionëve, teksa përballë do të jetë Sparta e Pragës. Strategu italian nuk i ndahet skemës së tij, 3-5-2, teksa ...
Telegraf | 17-Sep-2019 18:39
Interi i Antonio Conte do të zbresë pas pak minutash në fushë për të luajtur sfidën e parë në Ligën e Kampionëve, teksa përballë do të jetë Sparta e Pragës. Strategu italian nuk i ndahet skemës së tij, 3-5-2, teksa ...

Champions/ Spikat Napoli-Liverpool, në fushë Barça dhe Inter
mapo.al Pritja mori fund. Sonte starton faza e grupeve të Champions League. Liverpul, kampioni në fuqi është i impenjuar menjëherë në një transfertë të vështirë në “San Paolo” ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për ...
Mapo | 17-Sep-2019 17:08
mapo.al Pritja mori fund. Sonte starton faza e grupeve të Champions League. Liverpul, kampioni në fuqi është i impenjuar menjëherë në një transfertë të vështirë në “San Paolo” ndaj Napolit në ndeshjen e vlefshme për ...

Interi nis me barazim sezonin në Champions
Interi ka nisur me barazim sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Antonio Contes barazoi 1 me 1 me Slavia Pragën në kuadër të Grupit F. Peter Olayinka shënoi golin për çekët, ndërsa Nicolo Barella barazoi ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 20:59
Interi ka nisur me barazim sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Antonio Contes barazoi 1 me 1 me Slavia Pragën në kuadër të Grupit F. Peter Olayinka shënoi golin për çekët, ndërsa Nicolo Barella barazoi ...

Zidane: Hazard gati për ndeshjen me PSG-në
Të mërkurën zhvillohet një nga ndeshjet më interesante të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, ku PSG e pret Real Madridin. Zinedine Zidane insiston se Eden Hazard është gati dhe mund të luajë nga minuta e parë. ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 19:52
Të mërkurën zhvillohet një nga ndeshjet më interesante të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, ku PSG e pret Real Madridin. Zinedine Zidane insiston se Eden Hazard është gati dhe mund të luajë nga minuta e parë. ...

Interi dëshpëron në debutimin e Antoni Contes për zikaltrit në Champions
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 20:57
Slavia Praga e ka tronditur Interin, duke e ndalur me barazim në shtëpi në ndeshjen e tyre hapëse në sezonin e ri në Ligën e Kampionëve dhe në debutimin e Antonio Contes për zikaltrit. Nicola Barella e shpëtoi Interin ...

Barazim në San Siro, dëshpëron Interi
Pritej një ndeshje dominuese nga Interi, por në fakt ishte Slavia Praga që u shfaq shumë agresive që në minutat e parë. Çekët me Olajinka, Traore dhe Masopust sulmonin vazhdimisht mbrojtësit duke detyruar këta të fundit ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 20:57
Pritej një ndeshje dominuese nga Interi, por në fakt ishte Slavia Praga që u shfaq shumë agresive që në minutat e parë. Çekët me Olajinka, Traore dhe Masopust sulmonin vazhdimisht mbrojtësit duke detyruar këta të fundit ...

Interi nis me barazim sezonin në Champions
Interi ka nisur me barazim sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Antonio Contes barazoi 1 me 1 me Slavia Pragën në kuadër të Grupit F. Peter Olayinka shënoi golin për çekët, ndërsa Nicolo Barella barazoi ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 20:55
Interi ka nisur me barazim sezonin e ri të Ligës së Kampionëve. Skuadra e Antonio Contes barazoi 1 me 1 me Slavia Pragën në kuadër të Grupit F. Peter Olayinka shënoi golin për çekët, ndërsa Nicolo Barella barazoi ...

20:52 Barella e barazon rezultatin për Interin kundër Slavia Pragës Interi e ka barazuar rezultatin kundër...
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të. (Kosova Sot Online) Interi Kampionëve ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 20:54
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të. (Kosova Sot Online) Interi Kampionëve ...

Interi ndalet nga Slavia e Pragës
Interi është ndalur në barazim në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Klubi italian barazoi 1:1 me Slavian e Pragës. Pas pjesës së parë që përfundoi pa......
Zeri | 17-Sep-2019 20:53
Interi është ndalur në barazim në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, shkruan zeri.info Klubi italian barazoi 1:1 me Slavian e Pragës. Pas pjesës së parë që përfundoi pa......

Liga e Kampionëve nis me befasi, Interi i shpëton humbjes në minutat e fudnit
Ekipi çek ka barazuar 1-1 ‘Zikaltërve’, duke e shkaktuar befasinë e parë këtë sezon. Ekipi i Antonio Contes ishte shumë ndryshe nga ajo çka jemi mësuar ta shohim në Serie A këtë edicion. Ish-lojtari i Skënderbeut, Peter ...
Lajminet | 17-Sep-2019 20:53
Ekipi çek ka barazuar 1-1 ‘Zikaltërve’, duke e shkaktuar befasinë e parë këtë sezon. Ekipi i Antonio Contes ishte shumë ndryshe nga ajo çka jemi mësuar ta shohim në Serie A këtë edicion. Ish-lojtari i Skënderbeut, Peter ...

Rikthehet Interi – Barella shënon në minutat shtesë
Hapet llogaria e golave në takimin e Ligë së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Slavia Prague. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Slavia Prague e ka shënuar, Olayinka në minutën e 64’të të takimit, shkruan ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 20:51
Hapet llogaria e golave në takimin e Ligë së Kampionëve ndërmjet Interit dhe Slavia Prague. Golin e parë dhe të epërsisë për skuadrën e Slavia Prague e ka shënuar, Olayinka në minutën e 64’të të takimit, shkruan ...

Interi nxjerr barazim të vështirë në San Siro, nga skuadra më e dobët e grupit
Slavia Praga ka bërë befasinë në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Skuadra çeke ka ndalur Interin në “San Siro” duke barazuar me rezultat 1-1, shkruan Indeksonline. Golin për Slavian e shënoi ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 20:51
Slavia Praga ka bërë befasinë në ndeshjen e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Skuadra çeke ka ndalur Interin në “San Siro” duke barazuar me rezultat 1-1, shkruan Indeksonline. Golin për Slavian e shënoi ...

Barella e barazon rezultatin për Interin kundër Slavia Pragës
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të, raporton Gazeta Express. ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 20:49
Interi e ka barazuar rezultatin kundër Slavia Pragës, në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Nicola Barella shënoi për 1:1 në minutën e 90-të, raporton Gazeta Express. ...

Shokohet Interi, shënon Slavia Praga
Slavia Praga ka kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Interit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Olayinka në minutën e 64-të të ndeshjes. Kujtojmë se pjesë e grupit janë edhe Barcelona dhe Dortmund.
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 20:39
Slavia Praga ka kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve kundër Interit. Golin e parë në ndeshje e shënoi Olayinka në minutën e 64-të të ndeshjes. Kujtojmë se pjesë e grupit janë edhe Barcelona dhe Dortmund.

Pritja merr fund, magjia e Champions League kthehet në fushë
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 12:43
Pritja ka përfunduar. Champions League kthehet sot në mbrëmje në fushën e lojës për xhiron e parë të ndeshjeve në fazën e grupeve. Liverpool nis mbrojtjen e trofeut në transfertën italiane të Napolit. Menjëherë një test ...

Slavia Praga e shokon Interin Slavia Praga e ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Peter Olayinka shënoi për 1:0 pas një ore gol, pas...
Slavia Praga e ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Peter Olayinka shënoi për 1:0 pas një ore gol, pas një topi të kthyer në zonë. ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 20:29
Slavia Praga e ka tronditur Interin duke kaluar në epërsi në ndeshjen e Ligës së Kampionëve që po zhvillohet momentalisht në San Siro. Peter Olayinka shënoi për 1:0 pas një ore gol, pas një topi të kthyer në zonë. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved