ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 21:07

Ferland Mendy: E refuzova PSG-në

Ferland Mendy: E refuzova PSG-në
Mbrojtësi i Real Madridi, Ferland Mendy, ka zbuluar se e ka refuzuar shansin që të transferohej te Paris Saint-Germian para dy vitesh. Mbrojtësi i talentuar që u lind në Meulan-en-Yvelines, afër Parisit, ndërsa kishte ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 14:31
Mbrojtësi i Real Madridi, Ferland Mendy, ka zbuluar se e ka refuzuar shansin që të transferohej te Paris Saint-Germian para dy vitesh. Mbrojtësi i talentuar që u lind në Meulan-en-Yvelines, afër Parisit, ndërsa kishte ...

Zyrtare: UEFA zvogëlon dënimin për Neymarin
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:50
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...

Real Madridi thuhet se ka arritur marrëveshje me Mbappen, do të thyhet rekordi i transferimeve
Real Madridi në këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, mirëpo që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej. Los Blancos thuhet se kanë hequr dorë nga transferimi i brazilianit ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:08
Real Madridi në këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, mirëpo që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej. Los Blancos thuhet se kanë hequr dorë nga transferimi i brazilianit ...

PSG, tifozët në mbështetje të skudrës
Të 47 mijë vendet në “Parc des Princes” janë krejtësisht të shitura për ndeshjen e parisienëve kundër Realit të Madridit të mërkurën në mbrëmje. Klubi ka njoftuar që nuk kanë mbetur më bileta disa ditë përpara se të ...
RTSH | 17-Sep-2019 14:29
Të 47 mijë vendet në “Parc des Princes” janë krejtësisht të shitura për ndeshjen e parisienëve kundër Realit të Madridit të mërkurën në mbrëmje. Klubi ka njoftuar që nuk kanë mbetur më bileta disa ditë përpara se të ...

Mungojnë Neymar e Mbappe, PSG me sulm të ri ndaj Real Madridit
Mauro Icardi është i gatshëm të debutojë nga minuta e parë me fanellën e Paris Saint-Germain. E përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport” raporton se ish numri 9 i Interit do të jetë partner i Edinson Cavanit ...
Lajminet | 17-Sep-2019 14:15
Mauro Icardi është i gatshëm të debutojë nga minuta e parë me fanellën e Paris Saint-Germain. E përditshmja sportive italiane “Gazzetta dello Sport” raporton se ish numri 9 i Interit do të jetë partner i Edinson Cavanit ...

Real Madrid ka arritur marrëveshje me Mbappen
Real Madridi këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, por që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej.
Kosova Press | 17-Sep-2019 14:10
Real Madridi këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, por që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej.

Oferta rekorde e Real Madridit për transferimin e Mbappes në vitin 2020
Real Madrid ka bërë gati një plan të madh për transferimin e Kylian Mbappe nga Real Madrid. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” do të hidhen pas yllit francez në verën e vitit 2020. Presidenti i Real Madridit, ...
Lajminet | 17-Sep-2019 13:46
Real Madrid ka bërë gati një plan të madh për transferimin e Kylian Mbappe nga Real Madrid. “El Chiringuito” raporton se “Los Blancos” do të hidhen pas yllit francez në verën e vitit 2020. Presidenti i Real Madridit, ...

Ky është ‘mallkimi’ që ka prekur Benzeman në ndeshjet kundër Paris Saint-Germain
Real Madrid takohet me Paris Saint-Germain në ballafaqimin e tyre të parë në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve. Karim Benzema do ta sfidojë skuadrën franceze ndaj të cilës ka bilanc jashtëzakonisht negativ. “AS” ...
Lajminet | 17-Sep-2019 13:29
Real Madrid takohet me Paris Saint-Germain në ballafaqimin e tyre të parë në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve. Karim Benzema do ta sfidojë skuadrën franceze ndaj të cilës ka bilanc jashtëzakonisht negativ. “AS” ...

Largohet dënimi i FIBA-s për klubin e Pejës
Gjykata e Arbitrazhit për Sportin ka ndryshuar vendimin për suspendimin e Neymar. 27-vjeçari u akuzua nga UEFA pas suspendimit nga Liga e Kampionëve nga Manchester United me 6 mars, përcjell GazetaBlic. Neymar e quajti ...
GazetaBlic | 17-Sep-2019 13:12
Gjykata e Arbitrazhit për Sportin ka ndryshuar vendimin për suspendimin e Neymar. 27-vjeçari u akuzua nga UEFA pas suspendimit nga Liga e Kampionëve nga Manchester United me 6 mars, përcjell GazetaBlic. Neymar e quajti ...

UEFA zvogëlon dënimin për Neymarin
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 13:10
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...

Zyrtare: UEFA zvogëlon dënimin për Neymarin
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 13:00
Paris Saint-Germian ka marrë një lajm fantastik nga UEFA, pasi këta të fundit e kanë zvogëluar dënimin për Neymarin. Sulmuesi brazilian ishte dënuar nga shtëpia e futbollit evropian me tri ndeshje mos lojë shkaku që i ...

Real Madridi thuhet se ka arritur marrëveshje me Mbappen, do të thyhet rekordi i transferimeve
Real Madridi në këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, mirëpo që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej. Los Blancos thuhet se kanë hequr dorë nga transferimi i brazilianit ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 13:00
Real Madridi në këtë verë tentoi ta transferonte Neymarin nga Paris Saint-Germiani, mirëpo që këta të fundit kërkuar më shumë se sa që duhej. Los Blancos thuhet se kanë hequr dorë nga transferimi i brazilianit ...

Leonardo i lodhur nga saga për transferimin e Neymar
Drejtori sportiv i skuadrës Paris Saint- Germain, Leonardo Araujo, e ka pranuar se nuk ka përfunduar gjithçka sa i përket mundësisë së Neymar për t’u larguar. Sidoqoftë, ai ka thënë se është i lodhur nga kjo sagë dhe se ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 13:00
Drejtori sportiv i skuadrës Paris Saint- Germain, Leonardo Araujo, e ka pranuar se nuk ka përfunduar gjithçka sa i përket mundësisë së Neymar për t’u larguar. Sidoqoftë, ai ka thënë se është i lodhur nga kjo sagë dhe se ...

Leonardo i lodhur nga saga për transferimin e Neymar
Drejtori sportiv i skuadrës Paris Saint- Germain, Leonardo Araujo, e ka pranuar se nuk ka përfunduar gjithçka sa i përket mundësisë së Neymar për t’u larguar. Sidoqoftë, ai ka thënë se është i lodhur nga kjo sagë dhe se ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 12:55
Drejtori sportiv i skuadrës Paris Saint- Germain, Leonardo Araujo, e ka pranuar se nuk ka përfunduar gjithçka sa i përket mundësisë së Neymar për t’u larguar. Sidoqoftë, ai ka thënë se është i lodhur nga kjo sagë dhe se ...

12:36 Real Madridi publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër PSG-së Real Madridi e ka publikuar listën e...
Real Madridi e ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga trajneri Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve, në të cilën madrilenët do të përballen me Paris Saint-Germainin në ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 12:41
Real Madridi e ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga trajneri Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve, në të cilën madrilenët do të përballen me Paris Saint-Germainin në ...

CAS: Ulet vendimi për Nejmarin
Braziliani Nejmar u dënua me 3 ndeshje pezullim nga Liga e Kampionëve, për shkak të fyerjeve të tij pas eliminimit të PSZH-së nga Mançester Junajtedi. Braziliani nuk luajti atë ndeshje, por u shpreh ashpër kundër ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 12:30
Braziliani Nejmar u dënua me 3 ndeshje pezullim nga Liga e Kampionëve, për shkak të fyerjeve të tij pas eliminimit të PSZH-së nga Mançester Junajtedi. Braziliani nuk luajti atë ndeshje, por u shpreh ashpër kundër ...

Real Madridi publikon listën e skuadrës për ndeshjen kundër PSG-së
Real Madridi e ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga trajneri Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve, në të cilën madrilenët do të përballen me Paris Saint-Germainin në ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 12:24
Real Madridi e ka publikuar listën e lojtarëve të zgjedhur nga trajneri Zinedine Zidane për ndeshjen e parë të sezonit të ri të Ligës së Kampionëve, në të cilën madrilenët do të përballen me Paris Saint-Germainin në ...

Zidan me shumë mungesa ndaj PSZH-së
Real Madridi u nis drejt Parisit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve kundër PSZH-së, të mërkurën, prej orës 21:00. Një ndeshje mjaft delikate për të besuarit e Zinedine Zidane që kanë shumë mungesa nga dëmtimet. ...
Alsat-M | 17-Sep-2019 12:19
Real Madridi u nis drejt Parisit për ndeshjen e parë të Ligës së Kampionëve kundër PSZH-së, të mërkurën, prej orës 21:00. Një ndeshje mjaft delikate për të besuarit e Zinedine Zidane që kanë shumë mungesa nga dëmtimet. ...

Zvogëlohet dënimi i Neymarit
Lajm i mirë për Neymarin dhe skuadrën e Paris Saint-Germain. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka vendosur që t’ia zvogëlojë dënimin sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, në Ligën e Kampionëve nga tri në dy ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 12:16
Lajm i mirë për Neymarin dhe skuadrën e Paris Saint-Germain. Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka vendosur që t’ia zvogëlojë dënimin sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, në Ligën e Kampionëve nga tri në dy ...

ZYRTARE: Zvogëlohet dënimi i Neymarit
Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka vendosur që t’ia zvogëlojë dënimin sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, në Ligën e Kampionëve nga tri në dy ndeshje pezullim, transmeton . Ylli brazilian do të mungojë në ...
Lajminet | 17-Sep-2019 12:11
Gjykata e Arbitrazhit Sportiv (CAS) ka vendosur që t’ia zvogëlojë dënimin sulmuesit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, në Ligën e Kampionëve nga tri në dy ndeshje pezullim, transmeton . Ylli brazilian do të mungojë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved