ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 23/10/2019 19:35

Në gjurmët e Lionel Messi, Barcelona “blindon” talentin e saj të ri

Në gjurmët e Lionel Messi, Barcelona “blindon” talentin e saj të ri
Deri tani ka ndjekur gjurmët e Lionel Messi. Ashtu si “Pleshti”, edhe ai debutoi në moshën 16-vjeçare me skuadrën e parë të Barcelonës, duke lënë menjëherë shenjë. Bëhet fjalët për Ansu Fati, i cili shfrytëzoi mungesat ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:51
Deri tani ka ndjekur gjurmët e Lionel Messi. Ashtu si “Pleshti”, edhe ai debutoi në moshën 16-vjeçare me skuadrën e parë të Barcelonës, duke lënë menjëherë shenjë. Bëhet fjalët për Ansu Fati, i cili shfrytëzoi mungesat ...

Ansu Fati starton ndaj Borussia Dortmundit, kërkon rekordin
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 20:08
Ansu Fati është zgjedhur nga Ernsto Valverde për të startuar ndaj Borussia Dortmundit, duke e lënë në bankë Lionel Messin. 16-vjeçari në fundjavë shënoi një gol dhe asistoi një asistim për Frenkie de Jong, në ndeshjen ...

Formacionet zyrtare: Dortmundi dhe Barca në një sfidë interesante
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 19:56
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...

Barcelona i ofron kontratë të re Ansu Fatit
Barcelona po mendon që ta blindojë Ansu Fatin me kontratën e re. Sipas asaj që raporton CatRadio , skuadra katalunase ka filluar bisedimet me sulmuesin e talentuar për kontratën e re, pas debutimit impresionues në La ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 12:22
Barcelona po mendon që ta blindojë Ansu Fatin me kontratën e re. Sipas asaj që raporton CatRadio , skuadra katalunase ka filluar bisedimet me sulmuesin e talentuar për kontratën e re, pas debutimit impresionues në La ...

Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...
Koha.mk | 17-Sep-2019 20:59
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...

Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...
EkonomiaOnline | 17-Sep-2019 20:51
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...

Barcelona në Dortmund, në nisje të Championsit
Barcelona nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve, me një ndeshje të vështirë në fushën e Dortmundit. Mesi është i gatshëm, por katalanasit duhet të tregojnë se e kanë lënë pas katastrofën e Liverpulit. Nuk mund të ...
ABCNews | 17-Sep-2019 13:52
Barcelona nis sezonin e ri të Ligës së Kampionëve, me një ndeshje të vështirë në fushën e Dortmundit. Mesi është i gatshëm, por katalanasit duhet të tregojnë se e kanë lënë pas katastrofën e Liverpulit. Nuk mund të ...

Dortmund – Barcelona, zbulohen formacionet zyrtare
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqire e Barcelonës në xhiron e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Duke pasur parasysh stilin sulmues të të dyja skuadrave, padyshim që ndeshja e sotme ...
Zeri | 17-Sep-2019 20:15
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqire e Barcelonës në xhiron e parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve, transmeton zeri.info Duke pasur parasysh stilin sulmues të të dyja skuadrave, padyshim që ndeshja e sotme ...

Aktivizimi i Messit kundër Dortmund? Valverde: Do vendosim para ndeshjes
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 23:07
Lionel Messi është përfshirë në listën e Barcelonës për ndeshjen kundër Borussia Dortmund, por Ernesto Valverde ka pohuar se ende nuk ka vendosur nëse argjentinasi do të luajë të martën. Vendimi për aktivizimin e tij do ...

Formacionet zyrtare: Dortmund – Barça, Valverde merr këtë vendimi për Messin
Ngritja e pabesueshme e talentit 16-vjeçar të Barcelona-s, Ansu Fati, vazhdon. Ylli i ri i katalanasve, në fakt, do të luajë ndeshjen e tij të parë si titullar në Champions League me Barçën, që mbrëmjen e sotme do të ...
Lexo | 17-Sep-2019 20:13
Ngritja e pabesueshme e talentit 16-vjeçar të Barcelona-s, Ansu Fati, vazhdon. Ylli i ri i katalanasve, në fakt, do të luajë ndeshjen e tij të parë si titullar në Champions League me Barçën, që mbrëmjen e sotme do të ...

Me Messin në stol, Barça e nis Championsin kundër Dortmund, formacionet
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 20:03
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...

19:57 Me Messin në stol, Barça e nis Championsin kundër Dortmund, formacionet Lionel Messi nuk do të luajë titullar...
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 19:59
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...

Formacionet zyrtare: Dortmundi dhe Barca në një sfidë interesante
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...
E Dua Sportin | 17-Sep-2019 19:59
Borussia Dortmundi dhe Barcelona përballen në Signal Iduna Park për ndeshjen e parë të fazës grupore të Ligës së Kampionëve. Kjo sfidë është e vlefshme për Grupin F të garës më të madhe evropiane dhe pritet të jetë një ...

Dortmund – Barcelona, formacionet zyrtare
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...
Indeks Online | 17-Sep-2019 19:52
Dortmund dhe Barcelona do të takohen në ndeshjen e xhiros së parë të fazës së grupeve të Ligës së Kampionëve. Dy skuadrat janë në grupin më të vështirë këtë sezon, së bashku me Interin dhe Slavia Pargën. Këto janë ...

Me Messin në stol, Barça e nis Championsin kundër Dortmund, formacionet
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 19:52
Lionel Messi nuk do të luajë titullar as në ndeshjen e parë të Barcelonës në edicionin e ri të Ligës së Kampionëve kundër Borussia Dortmundit, por ylli argjentinas është në bankën e rezervistëve dhe pritet të luajë për ...

Dortmund – Barcelona, a starton Leo Messi?
Ashtu siç pritej, këtë ndeshje nga stoli do ta nis Lionel Messi, ndërsa Ansu Fati bën debutimin pas paraqitjeve sensacionale në La Liga. Ndërkohë te vendasit nuk ka mungesa të theksuara, andaj në fushë zbarkon 11-shja ...
Lajminet | 17-Sep-2019 19:49
Ashtu siç pritej, këtë ndeshje nga stoli do ta nis Lionel Messi, ndërsa Ansu Fati bën debutimin pas paraqitjeve sensacionale në La Liga. Ndërkohë te vendasit nuk ka mungesa të theksuara, andaj në fushë zbarkon 11-shja ...

Analizë dhe parashikim: Dortmund – Barcelona
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 09:59
Borussia Dortmundi do të jetë nikoqir i Barcelonës në kuadër të përballjes së tyre në Ligën e Kampionëve. Vendi : Signal Iduan Park Koha : E marte, 17 shtator, 21:00 Lajme rreth ekipeve Dortmund Lukasz Piszczek mungoi ...

19:12 Obsesioni i madh i Messit: Liga e Kampionëve Liga e Kampionëve është...
Liga e Kampionëve është bërë pengesë bezdisëse për Lionel Messin në vitet e fundit. Ai nuk ka qenë në gjendje ta pushtojë Evropën në katër sezonet e fundit dhe nuk e ka fshehur aspak obsesionin që e ka për ta sunduar ...
Kosova Sot | 17-Sep-2019 19:14
Liga e Kampionëve është bërë pengesë bezdisëse për Lionel Messin në vitet e fundit. Ai nuk ka qenë në gjendje ta pushtojë Evropën në katër sezonet e fundit dhe nuk e ka fshehur aspak obsesionin që e ka për ta sunduar ...

Ylli i Dortmundit: Barcelona dhe Interi duhet të na e kenë frikën
Achraf Hakimi i ka paralajmëruar Barcelonën dhe Interin se duhet t’ia kenë frikën Borussia Dortmundit, i cili do të luftojë për ta kaluar grupin në Ligën e Kampionëve duke e lënë njërën prej tyre jashtë. Hakimi ka ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 18:55
Achraf Hakimi i ka paralajmëruar Barcelonën dhe Interin se duhet t’ia kenë frikën Borussia Dortmundit, i cili do të luftojë për ta kaluar grupin në Ligën e Kampionëve duke e lënë njërën prej tyre jashtë. Hakimi ka ...

Obsesioni i madh i Messit: Liga e Kampionëve
Liga e Kampionëve është bërë pengesë bezdisëse për Lionel Messin në vitet e fundit. Ai nuk ka qenë në gjendje ta pushtojë Evropën në katër sezonet e fundit dhe nuk e ka fshehur aspak obsesionin që e ka për ta sunduar ...
TetovaSot | 17-Sep-2019 18:49
Liga e Kampionëve është bërë pengesë bezdisëse për Lionel Messin në vitet e fundit. Ai nuk ka qenë në gjendje ta pushtojë Evropën në katër sezonet e fundit dhe nuk e ka fshehur aspak obsesionin që e ka për ta sunduar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved