ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 13:21

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...
Mapo | 17-Sep-2019 13:36
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...

Do ketë marrëveshje me Ramën? Flet Basha
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:48
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...

Basha “bojkoton” dhe ndërkombëtarët: krizën e zgjidhim vetë!
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...
Tesheshi | 17-Sep-2019 14:21
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...

Basha: Zgjidhja e krizës nuk vjen nga jashtë, por nga brenda!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...
Dritare | 17-Sep-2019 14:03
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 14:00
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha: S’ka zgjidhje nga jashtë! Krizën politike do e zgjidhim duke marrë në duar fatet tona
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:55
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 13:25
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Kriza Politike, Basha: Zgjidhja jo nga ndërkombëtarët
Në kohën kur të zgjedhurit vendorë socialistë të qarkut të Shkodrës janë vënë në shënjestër të opozitës për të shkuarën e tyre kriminale, Lulzim Basha udhëtoi drejt Shkodrës, ku krahas takimeve me strukturat e Partisë ...
RTSH | 17-Sep-2019 13:51
Në kohën kur të zgjedhurit vendorë socialistë të qarkut të Shkodrës janë vënë në shënjestër të opozitës për të shkuarën e tyre kriminale, Lulzim Basha udhëtoi drejt Shkodrës, ku krahas takimeve me strukturat e Partisë ...

Aksioni i opozitës/ Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, të marrim në dorë fatet tona
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përjashtuar mundësinë e zgjidhjes së krizës politike nga ndërkombëtarët, duke përdorur termin “bashkim i shqiptarëve”, si të vetmja rrugëdalje. Në një dalje për mediat, ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përjashtuar mundësinë e zgjidhjes së krizës politike nga ndërkombëtarët, duke përdorur termin “bashkim i shqiptarëve”, si të vetmja rrugëdalje. Në një dalje për mediat, ...

Basha: Do ta vazhdojmë betejën deri në fund! Shkodra, bastion i shpresës!
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:22
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...

Basha për zgjidhjen e krizës politike: Pa ndërkombëtarët, të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 13:44
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha “trimërohet” pas takimit me Voltanën: Zgjidhja e krizës politike?! Jo nga ndërkombëtarët, të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 13:20
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha refuzon ndihmën e ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës politike: Të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
Lexo | 17-Sep-2019 13:43
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha: Do ta vazhdojmë betejën deri në fund! Shkodra, bastion i shpresës!
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:22
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
Medial | 17-Sep-2019 13:38
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha: Zgjidhja e krizës politike?! Jo nga ndërkombëtarët, të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:15
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda
Kryetari i Partisë Demokratike , Lulzim Basha, i pyetur në Shkodër sot nëse i referohet ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës “nga jashtë”, shprehimisht tha: “Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda. ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 13:36
Kryetari i Partisë Demokratike , Lulzim Basha, i pyetur në Shkodër sot nëse i referohet ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës “nga jashtë”, shprehimisht tha: “Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda. ...

“Zgjim nga brenda”, Basha nga Shkodra: Zgjidhja nuk do të vijë nga ndërkombëtarët
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaron se zgjidhja e krizës nuk do të vijë nga ndërkombëtarët, por nga brenda vendit. Duke folur nga Shkodra pas një takimi me kryebashkiaken Voltana Ademi, Basha garantoi se ...
Politiko | 17-Sep-2019 13:34
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaron se zgjidhja e krizës nuk do të vijë nga ndërkombëtarët, por nga brenda vendit. Duke folur nga Shkodra pas një takimi me kryebashkiaken Voltana Ademi, Basha garantoi se ...

Basha në Shkodër, fokusi te protestat e shtatorit
Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur në qytetin e Shkodrës.
Top Channel | 17-Sep-2019 12:50
Kryetari i partisë Demokratike Lulzim Basha ka mbërritur në qytetin e Shkodrës.

Lulzim Basha në Shkodër, takim me kryebashkiaken e fortë
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sot në Shkodër dhe është takuar me drejtues të PD-së dhe me qytetarë. Më pas, ai ka zhvilluar një takim me kryetaren e bashkisë Voltana Ademin, një takim me dyer të ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:07
Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha ka shkuar sot në Shkodër dhe është takuar me drejtues të PD-së dhe me qytetarë. Më pas, ai ka zhvilluar një takim me kryetaren e bashkisë Voltana Ademin, një takim me dyer të ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved