ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 05:34

Basha: Zgjidhja e krizës politike nuk do të vijë nga jashtë

Basha: Zgjidhja e krizës politike nuk do të vijë nga jashtë
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është i bindur se zgjidhja e krizës politike do të vije nga brenda, pavarësisht takimeve dhe vizitave të vazhdueshme të ndërkombëtarëve. Në një takim me strukturat e PD në Shkodër, kreu ...
ABCNews | 17-Sep-2019 15:14
Kryetari i opozitës, Lulzim Basha është i bindur se zgjidhja e krizës politike do të vije nga brenda, pavarësisht takimeve dhe vizitave të vazhdueshme të ndërkombëtarëve. Në një takim me strukturat e PD në Shkodër, kreu ...

Basha nga Shkodra: Zgjidhja e krizës politike nuk vjen nga jashtë
Tiranë, 17 shtator 2019 – Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pas takimit të zhvilluar këtë paradite në qytetin e Shkodrës, i ka garantuar shqiptarët se opozita është e vendosur për zgjidhjen e krizës totale në të cilën ndodhet ...
Illyriapress | 17-Sep-2019 15:08
Tiranë, 17 shtator 2019 – Kreu i PD-së, Lulzim Basha, pas takimit të zhvilluar këtë paradite në qytetin e Shkodrës, i ka garantuar shqiptarët se opozita është e vendosur për zgjidhjen e krizës totale në të cilën ndodhet ...

Basha “bojkoton” dhe ndërkombëtarët: krizën e zgjidhim vetë!
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...
Tesheshi | 17-Sep-2019 14:21
Nga Shkodra, kreu demokrat Basha hodhi tezën e “zgjidhjes së krizës nga brenda”, duke u dhënë kështu një goditje ndërkombëtarëve në përpjekjet për të diktuar formula zgjidhjeje për atë çfarë ndodh prej muajsh në ...

Basha: Zgjidhja e krizës nuk vjen nga jashtë, por nga brenda!
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...
Dritare | 17-Sep-2019 14:03
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka zhvilluar sot një takim në Shkodër me Voltana Ademin. Basha tha në një prononcim për mediet se kryeministri Rama dhe qeveria e tij nuk kanë një përgjigje për vendin dhe ...

Do ketë marrëveshje me Ramën? Flet Basha
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:48
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, nuk ka dhënë një përgjigje të prerë në lidhje me mundësinë e arritjes së një marrëveshjeje me Partinë Socialiste, për t’i dhënë fund krizës politike që ka ngërthyer vendin ...

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...
Mapo | 17-Sep-2019 13:36
mapo.al Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaroi nga qyteti i Shkodrës se zgjidhja e krizës politike do të vijë nga brenda. Në një deklaratë për mediat, kryedemokrati Basha tha se opozita ka përgjegjësinë ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
Gazeta Observer | 17-Sep-2019 14:00
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk i kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha: S’ka zgjidhje nga jashtë! Krizën politike do e zgjidhim duke marrë në duar fatet tona
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:55
Lideri i demokratëve Lulzim Basha deklaroi këtë të martë se zgjidhja e krizës politike duhet të gjendet brenda vendit dhe jo përmes ndërkombëtarë. Nga një takim me qytetarët në Shkodër, Basha ka lënë të kuptuar se nuk ...

Kriza Politike, Basha: Zgjidhja jo nga ndërkombëtarët
Në kohën kur të zgjedhurit vendorë socialistë të qarkut të Shkodrës janë vënë në shënjestër të opozitës për të shkuarën e tyre kriminale, Lulzim Basha udhëtoi drejt Shkodrës, ku krahas takimeve me strukturat e Partisë ...
RTSH | 17-Sep-2019 13:51
Në kohën kur të zgjedhurit vendorë socialistë të qarkut të Shkodrës janë vënë në shënjestër të opozitës për të shkuarën e tyre kriminale, Lulzim Basha udhëtoi drejt Shkodrës, ku krahas takimeve me strukturat e Partisë ...

Basha për zgjidhjen e krizës politike: Pa ndërkombëtarët, të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
Gazeta Dita | 17-Sep-2019 13:44
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Aksioni i opozitës/ Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, të marrim në dorë fatet tona
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përjashtuar mundësinë e zgjidhjes së krizës politike nga ndërkombëtarët, duke përdorur termin “bashkim i shqiptarëve”, si të vetmja rrugëdalje. Në një dalje për mediat, ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:36
Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha, ka përjashtuar mundësinë e zgjidhjes së krizës politike nga ndërkombëtarët, duke përdorur termin “bashkim i shqiptarëve”, si të vetmja rrugëdalje. Në një dalje për mediat, ...

Basha refuzon ndihmën e ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës politike: Të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
Lexo | 17-Sep-2019 13:43
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
Medial | 17-Sep-2019 13:38
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha nga Shkodra: Krizën e zgjidhin shqiptarët, jo ndërkombëtarët
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 13:25
Kreu demokrat Lulzim Basha zhvilloi këtë të martë një takim me kyebashkiaken në largim të Shkodrës, Voltana Ademi. Në një prononcim për mediat pas takimit, kreu demokrat nuk I kurseu akuzat në drejtim të qeverisë në ...

Basha: Do ta vazhdojmë betejën deri në fund! Shkodra, bastion i shpresës!
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:22
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...

Basha: Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda
Kryetari i Partisë Demokratike , Lulzim Basha, i pyetur në Shkodër sot nëse i referohet ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës “nga jashtë”, shprehimisht tha: “Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda. ...
Lajmi i Fundit | 17-Sep-2019 13:36
Kryetari i Partisë Demokratike , Lulzim Basha, i pyetur në Shkodër sot nëse i referohet ndërkombëtarëve për zgjidhjen e krizës “nga jashtë”, shprehimisht tha: “Nuk ka zgjidhje nga jashtë, zgjidhja do të vijë nga brenda. ...

“Zgjim nga brenda”, Basha nga Shkodra: Zgjidhja nuk do të vijë nga ndërkombëtarët
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaron se zgjidhja e krizës nuk do të vijë nga ndërkombëtarët, por nga brenda vendit. Duke folur nga Shkodra pas një takimi me kryebashkiaken Voltana Ademi, Basha garantoi se ...
Politiko | 17-Sep-2019 13:34
Kreu i Partisë Demokratike, Lulzim Basha deklaron se zgjidhja e krizës nuk do të vijë nga ndërkombëtarët, por nga brenda vendit. Duke folur nga Shkodra pas një takimi me kryebashkiaken Voltana Ademi, Basha garantoi se ...

Basha: Do ta vazhdojmë betejën deri në fund! Shkodra, bastion i shpresës!
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:22
Kryetari i opozitës Lulzim Basha ka theksuar sot nga Shkodra se opozita do ta vazhdojë betejën deri në fund Pas takimit që Basha zhvilloi me kryebashkiaken e paepur të demokratëve, Voltana Ademin dhe me qytetarë, Basha ...

Basha “trimërohet” pas takimit me Voltanën: Zgjidhja e krizës politike?! Jo nga ndërkombëtarët, të marrim në dorë fatet tona
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...
GazetaTema | 17-Sep-2019 13:20
Pas një takimi me kryetaren në largim të bashkisë së Shkodrës, Voltana Ademi, Lulzim Basha sulmoi ashpër kryeministrin Edi Rama. Në një prononcim për mediat lideri i PD-së tha se zgjidhja për t’i dhënë fund krizës ...

Basha flet pas takimit me Voltana Ademin në Shkodër: Do vazhdojmë betejën deri në fund
“S’ka zgjidhja nga jashtë, zgjidhje do të vijë nga brenda”, kështu është shprehur kreu i PD, Lulzim Basha nga Shkodra. Pas takimit me kryebashkiaken në detyrë, Voltana Ademi në një prononcim për mediat, Basha u shpreh ...
Gazeta Express | 17-Sep-2019 13:22
“S’ka zgjidhja nga jashtë, zgjidhje do të vijë nga brenda”, kështu është shprehur kreu i PD, Lulzim Basha nga Shkodra. Pas takimit me kryebashkiaken në detyrë, Voltana Ademi në një prononcim për mediat, Basha u shpreh ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved