ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 26/05/2020 05:55

Detajet/ Heroina në Durrës me destinacion Italinë, si u modifikua makina dhe dëshmia e Sylejmanit

Detajet/ Heroina në Durrës me destinacion Italinë, si u modifikua makina dhe dëshmia e Sylejmanit
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:08
TIRANË Zbardhen detaje të reja nga kapja e 11 kg heroinë në Durrës. Gazetarja Dorjana Bezat raportoi për “BalkanWeb” duke iu referuar burimeve nga policia se droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet ...

Shkodër/ Kapen dy të kërkuarit për trafikim narkotikësh dhe armëmbajtje pa leje (video)
Policia e Shkodrës ka arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje.
Top Channel | 17-Sep-2019 13:04
Policia e Shkodrës ka arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje.

Operacioni/ Tentuan të trafikonin në Mal të Zi drogë e armë, kapen dy të rinj në Malësi të Madhe
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy të rinj të shpallur në kërkim për trafik droge e armësh. Operacioni policor me emrin e koduar “GREÇA” është zhvilluar në terren të vështirë e malor. Nga strukturat e ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 13:00
SHKODËR Policia e Shkodrës ka vënë në pranga dy të rinj të shpallur në kërkim për trafik droge e armësh. Operacioni policor me emrin e koduar “GREÇA” është zhvilluar në terren të vështirë e malor. Nga strukturat e ...

Tentuan të trafikojnë hashash, policia arreston dy të rinj
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët 18 muaj më parë, tentuan të trafikojnë 74 kg hashash drejt Malit të Zi. Dy të rinjtë me iniciale Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 vjeç u arrestuan në fshatin ...
Mapo | 17-Sep-2019 13:14
mapo.al Policia e Shkodrës ka arrestuar dy persona, të cilët 18 muaj më parë, tentuan të trafikojnë 74 kg hashash drejt Malit të Zi. Dy të rinjtë me iniciale Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 vjeç u arrestuan në fshatin ...

Arrestohen vëllai i dhunshëm dhe mashtruesi në Divjakë
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 14:08
Policia arrestoi një 30 vjecar i cili ishte shpallur në kërkim pasi kishte ushtruar dhunë ndaj motres së tij. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Çermë të bashkisë Divjake. Shtetasi me iniciale J.S, 30 vjeç, ka ushtruar ...

Tiranë/ Dhunë ndaj babait dhe gruas, grabitje me dhunë dhe shitje narkotikësh. Arrestohen 5 persona
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:55
5 shtetas të arrestuar gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale nga strukturat e D.V.P. Tiranë. Strukturat e D.V.P.Tiranë në vijim të punës për evidentimin, parandalimin dhe goditjen e paligjshmërisë, gjatë ...

Dogji gabimisht 400 rrënjë ullinj, pranga 49-vjeçarit
Një shtetas i shpallur në kërkim për shkatërrim të pronës me zjarr është arrestuar nga policia e Fierit.
Top Channel | 17-Sep-2019 11:39
Një shtetas i shpallur në kërkim për shkatërrim të pronës me zjarr është arrestuar nga policia e Fierit.

Trafikuan kanabis, armë e municione drejt Malit të Zi, arrestohen dy të rinjtë
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër kanë arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje. Shtetasit e arrestuar janë Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 13:40
Strukturat e Drejtorisë Vendore të Policisë në Shkodër kanë arrestuar dy shtetas të shpallur në kërkim për trafikim të narkotikëve dhe armëmbajtje pa leje. Shtetasit e arrestuar janë Rr. P., 23 vjeç dhe M. P., 21 ...

Do ‘furnizonin’ Malin e Zi me drogë dhe armë , arrestohen dy persona në Shkodër
Janë arrestuar dy persona në Shkodër. “Më datë 10.03.2018, dy shtetas nëpërmjet kufirit të gjelbër, nga Shqipëria në drejtim të Malit të Zi, në vendin e quajtur Shkalla e Selcës, kanë tentuar të trafikojnë lëndë ...
Telegraf | 17-Sep-2019 13:14
Janë arrestuar dy persona në Shkodër. “Më datë 10.03.2018, dy shtetas nëpërmjet kufirit të gjelbër, nga Shqipëria në drejtim të Malit të Zi, në vendin e quajtur Shkalla e Selcës, kanë tentuar të trafikojnë lëndë ...

Pesë të arrestuar gjatë një aksioni në Tiranë
Pesë shtetas janë arrestuar në Tiranë gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale. Veprat që rëndojnë mbi ta janë “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike”, “Dhunim banese” si dhe “Dhunë në familje”. Njoftimi i ...
Telegrafi | 17-Sep-2019 14:15
Pesë shtetas janë arrestuar në Tiranë gjatë orëve të fundit për vepra të ndryshme penale. Veprat që rëndojnë mbi ta janë “Prodhim dhe shitje lëndësh narkotike”, “Dhunim banese” si dhe “Dhunë në familje”. Njoftimi i ...

Kanabis në çatinë e shtëpisë, arrestohet 49-vjeçari në Lezhë
Një 49-vjeçar, banues në Lezhë ra në pranga, fill pasi në banesën e tij u gjetën saktësisht 6 kilogramë e 185 lëndë narkotike.
Top Channel | 17-Sep-2019 10:55
Një 49-vjeçar, banues në Lezhë ra në pranga, fill pasi në banesën e tij u gjetën saktësisht 6 kilogramë e 185 lëndë narkotike.

E fshehur në çati, policia gjen 6 kg drogë në banesën e lezhjanit
LEZHË Policia e Lezhës ka sekuestruar 6 kg e 185 gram lëndë narkotike dhe ka vënë në pranga një 49-vjeçar. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat policore të Komisariatit të Policisë Lezhë, mbi bazën e ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 10:49
LEZHË Policia e Lezhës ka sekuestruar 6 kg e 185 gram lëndë narkotike dhe ka vënë në pranga një 49-vjeçar. Specialistët për hetimin e narkotikëve dhe forcat policore të Komisariatit të Policisë Lezhë, mbi bazën e ...

6 kg drogë e fshehur në çati, arrestohet lezhjani (Foto)
mapo.al Për ti shpëtuar çdo dyshimi të policisë, një 49-vjeçar nga Lezha kishte zgjedhur ta fshehë kanabisin në çatinë e shtëpisë. Por policia ka kontrolluar edhe këtë pjesë të banesës dhe ka gjetur 6.1 kg hashash. ...
Mapo | 17-Sep-2019 11:07
mapo.al Për ti shpëtuar çdo dyshimi të policisë, një 49-vjeçar nga Lezha kishte zgjedhur ta fshehë kanabisin në çatinë e shtëpisë. Por policia ka kontrolluar edhe këtë pjesë të banesës dhe ka gjetur 6.1 kg hashash. ...

Dogji 400 rrënjë ullinjë në Fier, pranga 49 vjeçarit
Policia e Fierit ka paur një 49 vjeçar të shpallur në kërkim me akuzën e shkatërrimit të pronës me zjarr. 49 vjeçari i arrestuar është me inicialet P.Gj., banues në Petovë, Fier. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi në ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 12:22
Policia e Fierit ka paur një 49 vjeçar të shpallur në kërkim me akuzën e shkatërrimit të pronës me zjarr. 49 vjeçari i arrestuar është me inicialet P.Gj., banues në Petovë, Fier. Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi në ...

Kush është shqiptari nga Zvicra që iu gjetën 11 kg heroinë në Durrës
mapo.al Policia e Durrësit ka zbuluar 11 kg heroinë në makinën e një shqiptari që banonte në Zvicër. Gazeta Mapo mëson se bëhet fjalë për Agim Sylejmanin, 55 vjeç. Dyshohet se Agim Sylejmani ka bashkëpunuar edhe me ...
Mapo | 17-Sep-2019 10:59
mapo.al Policia e Durrësit ka zbuluar 11 kg heroinë në makinën e një shqiptari që banonte në Zvicër. Gazeta Mapo mëson se bëhet fjalë për Agim Sylejmanin, 55 vjeç. Dyshohet se Agim Sylejmani ka bashkëpunuar edhe me ...

U kap me 11 kg heroinë në portin e Durrësit, kush është shoferi i mjetit (EMRI)
Identifikohet personi i arrestuar sot në portin e Durrësit, pasi brenda makinës së tij u gjetën 11 kg heroinë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb’ se bëhet fjalë për Agim Sylejmanin, nga Kosova dhe me banim ...
BalkanWeb | 17-Sep-2019 10:22
Identifikohet personi i arrestuar sot në portin e Durrësit, pasi brenda makinës së tij u gjetën 11 kg heroinë. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “BalkanWeb’ se bëhet fjalë për Agim Sylejmanin, nga Kosova dhe me banim ...

Detajet/ Heroina në Durrës me destinacion Italinë, si u modifikua makina dhe dëshmia e kosovarit
Detaje të reja zbulohen nga kapja e 11 kilogramëve heroinë në Durrës. Droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet se mjeti tip “Opel” në të cilin u gjend droga dyshohet të jetë modifikuar në Kosovë ku i ...
Lapsi | 17-Sep-2019 13:55
Detaje të reja zbulohen nga kapja e 11 kilogramëve heroinë në Durrës. Droga dyshohet se kishte destinacion final Italinë. Mësohet se mjeti tip “Opel” në të cilin u gjend droga dyshohet të jetë modifikuar në Kosovë ku i ...

Aksion i befasishëm në shtëpinë e lezhjanit, i zbulohet drogë në tavanin e shpisë…
Një 49-vjeçar është arrestuar nga ana e policisë së Lezhës, pasi i janë gjetur 6 kg 185 gr lëndë narkotike në çatinë e banesës. Njoftimi i policisë: Bashkëpunimi komunitet – polici, finalizon operacionin antidrogë ” ...
Telegraf | 17-Sep-2019 11:39
Një 49-vjeçar është arrestuar nga ana e policisë së Lezhës, pasi i janë gjetur 6 kg 185 gr lëndë narkotike në çatinë e banesës. Njoftimi i policisë: Bashkëpunimi komunitet – polici, finalizon operacionin antidrogë ” ...

Drogë në çatinë e shtëpisë, pranga 49 vjeçarit
Policia e Lezhës ka sekuestruar 6 kg 185 gr lëndë narkotike ndersa ka vene në pranga poseduesin e saj gjatë operacionit të koduar “Barbulloja”. Uniformat blu kishin marrë informacione polici se një shtetas në banesën e ...
VizionPlus | 17-Sep-2019 11:20
Policia e Lezhës ka sekuestruar 6 kg 185 gr lëndë narkotike ndersa ka vene në pranga poseduesin e saj gjatë operacionit të koduar “Barbulloja”. Uniformat blu kishin marrë informacione polici se një shtetas në banesën e ...

Kanabis dhe armë nga Shkodra drejt Malit të zi, kapen pas një viti dy vëllezërit
Dy vëllezër të shpallur në kërkim nga Krimet e Rënda janë kapur dhe vendosur në pranga. Ata janë Erneset dhe Markeljan Peçi 23 dhe 21 vjeç të cilët akuzohen se tentuan të trafikonin armë dhe kanabis në drejtim të Malit ...
ABCNews | 17-Sep-2019 13:38
Dy vëllezër të shpallur në kërkim nga Krimet e Rënda janë kapur dhe vendosur në pranga. Ata janë Erneset dhe Markeljan Peçi 23 dhe 21 vjeç të cilët akuzohen se tentuan të trafikonin armë dhe kanabis në drejtim të Malit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved