ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:11

Veseli në Polac të Skenderajt, shpalos planin e tij kundër korrupsionit

Veseli në Polac të Skenderajt, shpalos planin e tij kundër korrupsionit
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tij kundër korrupsionit, i cili siç tha ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:47
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tij kundër korrupsionit, i cili siç tha ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:45
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjellë ekonomi të zhvilluar dhe vende pune për të rinjtë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 16:44
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

Veseli: Fajin për ndërtimet pa leje e kanë institucionet
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për çështjen e legalizimit të banesave dhe shtëpive që nuk kanë leje poseduese. Veseli deklaron ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 12:42
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për çështjen e legalizimit të banesave dhe shtëpive që nuk kanë leje poseduese. Veseli deklaron ...

Veseli: Korrupsioni ka dëmtuar marrëdhëniet e Kosovës me SHBA-në
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, njëherësh kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, sonte është takuar me aktivistë të shumtë të Tërstenikut, Llapushnikut dhe Nekocit, të cilët i ka falënderuar për ...
Kosova Press | 15-Sep-2019 23:41
Kandidati për kryeministër nga radhët e PDK-së, njëherësh kryetari i kësaj partie, Kadri Veseli, sonte është takuar me aktivistë të shumtë të Tërstenikut, Llapushnikut dhe Nekocit, të cilët i ka falënderuar për ...

Kadri Veseli: Plani antikorrupsion forcon raportet me SHBA-të e BE-në
Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka qëndruar sonte për vizitë në rajonin e Drenicës. Veseli i cili është edhe kandidat për kryeministër nga radhët e këtij subjekti partiak, ndau kohë me aktivistë të fshatrave Tërstenik, ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 23:35
Kryetari i PDK-së Kadri Veseli ka qëndruar sonte për vizitë në rajonin e Drenicës. Veseli i cili është edhe kandidat për kryeministër nga radhët e këtij subjekti partiak, ndau kohë me aktivistë të fshatrave Tërstenik, ...

Lufta kundër korrupsionit e Kadri Veselit, Kuçi: Ide inovative
“Dy çështje që unë i besoj në vizionin e tij – e para orientimin e qartë properëndimor dhe e dyta me e pas menaxhimin në raport me vendin, me qasje të barabartë pa marrë parasysh subjektet politike”. Kuçi komentoi edhe ...
Lajminet | 15-Sep-2019 23:13
“Dy çështje që unë i besoj në vizionin e tij – e para orientimin e qartë properëndimor dhe e dyta me e pas menaxhimin në raport me vendin, me qasje të barabartë pa marrë parasysh subjektet politike”. Kuçi komentoi edhe ...

Veseli pritet si Kryeministër në Polac të Skënderajt
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është prityr të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tin kundër korrupsionit, i cili siç tha ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:05
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është prityr të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tin kundër korrupsionit, i cili siç tha ...

Lufta kundër korrupsionit e Kadri Veselit, Kuçi: Ide inovative
Hajredin Kuçi nga PDK-ja ka deklaruar se kreu i kësaj partie Kadri Veseli, ka ndërtuar vizionin e duhur politik. “Dy çështje që unë i besoj në vizionin e tij – e para orientimin e qartë properëndimor dhe e dyta me e ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:53
Hajredin Kuçi nga PDK-ja ka deklaruar se kreu i kësaj partie Kadri Veseli, ka ndërtuar vizionin e duhur politik. “Dy çështje që unë i besoj në vizionin e tij – e para orientimin e qartë properëndimor dhe e dyta me e ...

Veseli pritet si kryeministër në Drenicë
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skenderajt. Veseli shpalosi planin e tij kundër korrupsionit, i cili siç tha ...
EkonomiaOnline | 15-Sep-2019 22:51
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skenderajt. Veseli shpalosi planin e tij kundër korrupsionit, i cili siç tha ...

Veseli në Skënderaj: Lufta kundër korrupsionit dhe nepotizmit, prioritet në qeverisjen e ardhshme
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takim me qytetarë të Skenderajt. Gjatë kësaj vizite Veseli ka ndaluar edhe në fshatin Polac, ndërsa theksoi që lufta kundër ...
Medial | 15-Sep-2019 22:47
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takim me qytetarë të Skenderajt. Gjatë kësaj vizite Veseli ka ndaluar edhe në fshatin Polac, ndërsa theksoi që lufta kundër ...

Veseli pritet si kryeministër në Polac të Skenderajt
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skenderaj.
Kosova Press | 15-Sep-2019 22:45
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është pritur të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skenderaj.

Veseli në Skënderaj: Lufta kundër korrupsionit dhe nepotizmit, prioritet në qeverisjen e ardhshme
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takim me qytetarë të Skenderajt. Gjatë kësaj vizite Veseli ka ndaluar edhe në fshatin Polac, ndërsa theksoi që lufta kundër ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:41
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka zhvilluar sot takim me qytetarë të Skenderajt. Gjatë kësaj vizite Veseli ka ndaluar edhe në fshatin Polac, ndërsa theksoi që lufta kundër ...

Veseli pritet si Kryeministër në Polac të Skënderajt
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është prityr të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tin kundër korrupsionit, i cili siç tha ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:41
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli është prityr të dielën pasdite nga qindra banorë të fshatit Polac në Skënderaj. Veseli shpalosi planin e tin kundër korrupsionit, i cili siç tha ...

Veseli pritet si Kryeministër në Polac të Skënderajt
Veseli shpalosi planin e ti kundër korrupsionit, i cili siç tha ai do ti hapë vendit perspektivë të re dhe hov të madh në zhvillimin ekonomik. “Në fshatin Polac dhe qytetin e Skenderajt u takova me aktivistët tanë të ...
Lajminet | 15-Sep-2019 22:39
Veseli shpalosi planin e ti kundër korrupsionit, i cili siç tha ai do ti hapë vendit perspektivë të re dhe hov të madh në zhvillimin ekonomik. “Në fshatin Polac dhe qytetin e Skenderajt u takova me aktivistët tanë të ...

Haradinaj tregon pse po i bënë argatin PDK-së (VIDEO)
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:35
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...

Haradinaj tregon pse po i bënë argatin PDK-së (VIDEO)
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...
Medial | 15-Sep-2019 20:32
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...

Veseli nga Mitrovica premton fuqizimin e grave dhe rinisë (VIDEO)
Planet nuk i kishin bërë mirë. U deshën më shumë karrige për pjesëmarrëset e takimit të Kadri Veselit me gratë e Mitrovicës. Për të dëgjuar të nominuarin e PDK-së për kryeministër kishin ardhur gra të moshave të ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:28
Planet nuk i kishin bërë mirë. U deshën më shumë karrige për pjesëmarrëset e takimit të Kadri Veselit me gratë e Mitrovicës. Për të dëgjuar të nominuarin e PDK-së për kryeministër kishin ardhur gra të moshave të ...

Haradinaj tregon pse u bë “argat” i Kadri Veselit
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, (UÇK), Nasim Haradinaj, ka folur për aderimin e tij në Partinë Demokratike të Kosovës. Ai tha se PDK-ja dhe kryetari i saj, Kadri ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:34
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, (UÇK), Nasim Haradinaj, ka folur për aderimin e tij në Partinë Demokratike të Kosovës. Ai tha se PDK-ja dhe kryetari i saj, Kadri ...

Veseli: Partitë e tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit, qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra nw qytetin e Mitrovicws ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij pwr paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
EkonomiaOnline | 15-Sep-2019 19:02
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra nw qytetin e Mitrovicws ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij pwr paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved