ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 20:52

Kur partneri ta mbush mendjen për të pozuar nudo

Kur partneri ta mbush mendjen për të pozuar nudo
Gjithmone ka diçka qe te step. Dhe keshtu duket se ka qene edhe me Kylie Jenner, 22 vjeçaren miliarder, me te voglen e klanit te famshem Kardashian&Jenner. Fotoja e nudo per Playboy-n duhet thene se pati shume ...
ikub.al | 15-Sep-2019 17:20
Gjithmone ka diçka qe te step. Dhe keshtu duket se ka qene edhe me Kylie Jenner, 22 vjeçaren miliarder, me te voglen e klanit te famshem Kardashian&Jenner. Fotoja e nudo per Playboy-n duhet thene se pati shume ...

Akuzat për përdhunim, Ronaldo: Ndihesha i turpëruar para të dashurës dhe fëmijëve
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 10:01
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...

Tayna vë në pah hiret e saj në pozën me bikini: Gjeni palmën në fotografi
Publikimi i fotografive, në të cilat yjet e skenës sonë kanë pozuar me bikini, ka qenë një prej trendeve që ka vazhduar edhe gjatë kësaj vere, ndërsa këtu nuk ka bërë përjashtim as Tayna. Autorja e shumë hiteve ka qenë ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 09:59
Publikimi i fotografive, në të cilat yjet e skenës sonë kanë pozuar me bikini, ka qenë një prej trendeve që ka vazhduar edhe gjatë kësaj vere, ndërsa këtu nuk ka bërë përjashtim as Tayna. Autorja e shumë hiteve ka qenë ...

Sam Smith kërkon që t’i referohen në gjininë asnjanëse
Sam Smith ka kërkuar nga fansat e tij që të mos i referohen me përemra të gjinisë mashkullore , prej se është deklaruar me ‘gjini të papërcaktuar’. Këngëtari i muzikës pop ka bërë një postim në rrjetet sociale lidhur me ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 08:31
Sam Smith ka kërkuar nga fansat e tij që të mos i referohen me përemra të gjinisë mashkullore , prej se është deklaruar me ‘gjini të papërcaktuar’. Këngëtari i muzikës pop ka bërë një postim në rrjetet sociale lidhur me ...

Dua ekspozon të brendshmet në pozën e re
Dua Lipa vazhdon të jetë e përfolur në faqet rozë pas lidhjes së saj me modelin Anwar Hadid, me të cilin po kalon gjithnjë e më shumë kohë bashkë. Në ndërkohë, ajo qëndron aktive në profilin e saj në Instagram, ku ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:59
Dua Lipa vazhdon të jetë e përfolur në faqet rozë pas lidhjes së saj me modelin Anwar Hadid, me të cilin po kalon gjithnjë e më shumë kohë bashkë. Në ndërkohë, ajo qëndron aktive në profilin e saj në Instagram, ku ...

Geti ndryshon dukje, shkurton flokët në zero
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 21:03
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...

Princ Harry feston ditëlindjen, ja mesazhi i ëmbël i dukeshës
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 16:51
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...

Oriola tërheq vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 20:18
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...

Rrëfimi i Michael Owen për sëmundjen e djalit të tij që ia pamundëson të bëhet futbollist
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:25
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...

Një pozë tjetër me bikini nga Rina
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:23
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...

Tayna pozon joshëse në bikini, të gjithë sytë tek ky detaj [Foto]
Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve. Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma ...
Albportali | 16-Sep-2019 12:02
Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve. Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma ...

Tayna ‘ashiqare’ ndërhyn në foto për të bërë belin ‘një grusht’
Duket se Taynës nuk po i mjaftojnë format e saj. Reperja duket se po ndërhyn edhe në fotografitë e saj në bikini, që së fundi i ka shpeshtuar. Ajo po shfaqet çdo herë e më shumë në poza provokuese, në të cilat edhe ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 12:02
Duket se Taynës nuk po i mjaftojnë format e saj. Reperja duket se po ndërhyn edhe në fotografitë e saj në bikini, që së fundi i ka shpeshtuar. Ajo po shfaqet çdo herë e më shumë në poza provokuese, në të cilat edhe ...

Kosovo Sustainable Development Week kicks off
Kosovo Sustainable Development Week (KSDW) and Climate Diplomacy Week (CDW), two high-level international events (conferences) examining Kosovo’s main environmental and climate change challenges, have started on Monday. ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 11:42
Kosovo Sustainable Development Week (KSDW) and Climate Diplomacy Week (CDW), two high-level international events (conferences) examining Kosovo’s main environmental and climate change challenges, have started on Monday. ...

Të gjithë sytë nga Tayna
Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve. Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e ...
Koha.mk | 16-Sep-2019 11:29
Tayna e ka marrë sërish vëmendjen e ndjekësve. Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e ...

Tayna pozon joshëse në bikini, të gjithë sytë tek ky detaj
Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e gjithë vëmendja ka shkuar ...
Ina-Online | 16-Sep-2019 11:21
Reperja Tayna është shfaqur tejet joshëse në një postim të fundit në Instagram, shkruan lajmi.net. E veshur me bikini, poza të cilën e ka marrë e bën reperen të duket akoma më seksi ndërsa e gjithë vëmendja ka shkuar ...

Tetë trendë të bukur për rregullimin e shtëpisë, të cilët do të dominojnë në stinën që po vjen
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 17:22
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...

“Një burrë me lek apo që të bën të qeshësh?”, VIP-at i japin përgjigjet e papara Ermalit
Producenti, moderatori e aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuar me bashkëshorten e tij, Amarda Toskën në dasmën madhështore të Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit mbrëmjen e djeshme, një dasmë e organizuar nga “Ami Event”. ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 10:55
Producenti, moderatori e aktori Ermal Mamaqi ishte i ftuar me bashkëshorten e tij, Amarda Toskën në dasmën madhështore të Jonida Vokshit dhe Besnik Krapit mbrëmjen e djeshme, një dasmë e organizuar nga “Ami Event”. ...

Jonida dhe Besniku tregojnë se kush e ka paguar dasmën
Një ditë pas dasmës së Jonidës dhe Besnikut, detaje të reja po dalin në media. Organizimi i ceremonisë së kurorësimit dhe festës ishte menduar për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese dhe e tillë ishte. Gjatë dasmës ...
Lajminet | 16-Sep-2019 10:49
Një ditë pas dasmës së Jonidës dhe Besnikut, detaje të reja po dalin në media. Organizimi i ceremonisë së kurorësimit dhe festës ishte menduar për të krijuar një atmosferë tepër argëtuese dhe e tillë ishte. Gjatë dasmës ...

Kaq vite mbushi Sabri Fejzullahu (FOTO)
Legjenda e muzikës shqiptare, sot feston ditëlindjen. Sabri Fejzullahu mbush plot 72 vite jetë por është më energjik se kurrë më parë. Këngëtari i cili solli projekte të shumta përgjatë karrierës së tij të gjatë ...
Prive | 16-Sep-2019 10:43
Legjenda e muzikës shqiptare, sot feston ditëlindjen. Sabri Fejzullahu mbush plot 72 vite jetë por është më energjik se kurrë më parë. Këngëtari i cili solli projekte të shumta përgjatë karrierës së tij të gjatë ...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, Ermali e quan mbret në urimin e bërë
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e tij të 72-të, shkruan . Me këtë rast urimet e shumta nuk kanë munguar, e nuk ka pasur se si të mos ishte i pranishëm edhe ai publik i djalit të ...
Lajminet | 16-Sep-2019 10:40
Këngëtari i mirënjohur shqiptar, Sabri Fejzullahu sot feston ditëlindjen e tij të 72-të, shkruan . Me këtë rast urimet e shumta nuk kanë munguar, e nuk ka pasur se si të mos ishte i pranishëm edhe ai publik i djalit të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved