ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:12

Rama në ditën e parë të shkollës: Përveç TV, do filloj t’ju dal edhe në frigorifer

Rama në ditën e parë të shkollës: Përveç TV, do filloj t’ju dal edhe në frigorifer
Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës “Servete Maçi” në Tiranë Ai tha se tashmë statusi i mësuesit ka ndryshuar, por nuk përjashtoi edhe faktin se ende ka probleme. “Meritojnë ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 10:43
Kryeministri Edi Rama ishte sot i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës “Servete Maçi” në Tiranë Ai tha se tashmë statusi i mësuesit ka ndryshuar, por nuk përjashtoi edhe faktin se ende ka probleme. “Meritojnë ...

Shkolla e re “Servete Maçi”, Veliaj: Vitin tjetër hapim 17 shkolla të reja, i japim fund mësimit me dy turne
Në inagurimin e shkollës “Servete Maçi”, me rastin e vitit të ri shkollor, të pranishëm ishin kryeministri Edi Rama dhe kyebashkiaku, Erion Veliaj, të cilët u uruan nxënësve një vit të mbarë dhe plot suksese, ndërsa ...
Top Channel | 16-Sep-2019 10:22
Në inagurimin e shkollës “Servete Maçi”, me rastin e vitit të ri shkollor, të pranishëm ishin kryeministri Edi Rama dhe kyebashkiaku, Erion Veliaj, të cilët u uruan nxënësve një vit të mbarë dhe plot suksese, ndërsa ...

Rama: Kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga kthetrat e politikës
Kryeministri Edi Rama ka inaguruar këtë të hënë shkollën e muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Në fjalën e mbajtur, kreu I qeverisë deklaroi se sot arsimi shqiptarë ka një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:32
Kryeministri Edi Rama ka inaguruar këtë të hënë shkollën e muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Në fjalën e mbajtur, kreu I qeverisë deklaroi se sot arsimi shqiptarë ka një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme ...

VIDEO/ Premtoi fundin e mësimit me dy turne, Veliaj nuk përmbush premtimin
Mësimi me dy turne në shkollat 9-vjeçare dhe të mesme në kryeqytet, do të vijojë edhe përgjatë vitit shkollor të saponisur 2019-2020, pavarësisht premtimit të kryebashkiakut të konfirmuar në detyrë, Erion Veliaj, për ...
Lapsi | 16-Sep-2019 11:44
Mësimi me dy turne në shkollat 9-vjeçare dhe të mesme në kryeqytet, do të vijojë edhe përgjatë vitit shkollor të saponisur 2019-2020, pavarësisht premtimit të kryebashkiakut të konfirmuar në detyrë, Erion Veliaj, për ...

Rama: 225 mijë nxënës i kanë marrë librat falas, në 2021 nga klasa e I deri në të IX libra falas
Kryeministri Edi Rama kishte zgjedhur shkollën “Servete Maçi” në kryeqytet për të uruar nxënësit në ditën e parë të vitit shkollor 2019-2020. Bashkë me urimin për një vit të suksesshëm, Rama premtoi se brenda tre viteve ...
Lexo | 16-Sep-2019 12:42
Kryeministri Edi Rama kishte zgjedhur shkollën “Servete Maçi” në kryeqytet për të uruar nxënësit në ditën e parë të vitit shkollor 2019-2020. Bashkë me urimin për një vit të suksesshëm, Rama premtoi se brenda tre viteve ...

Inaugurohet shkolla e muzikës/ Rama: Statusi i mësuesit ka ndryshuar, por jo gjithçka është flori
Sot është inauguruar shkolla e muzikës, “Servete Maçi”. Në inaugurim morën pjesë edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri i vendit, Edi Rama. Gjatë fjalës së tij, Rama tha se, statusi i mësuesit ka ...
Dritare | 16-Sep-2019 12:10
Sot është inauguruar shkolla e muzikës, “Servete Maçi”. Në inaugurim morën pjesë edhe kryebashkiaku i Tiranës, Erion Veliaj dhe kryeministri i vendit, Edi Rama. Gjatë fjalës së tij, Rama tha se, statusi i mësuesit ka ...

Veliajt i del “huq” premtimi për dhënien fund të mësimit me dy turne në shkollat e Tiranës
Mësimi me dy turne në shkollat 9-vjeçare dhe të mesme në kryeqytet, do të vijojë edhe përgjatë vitit shkollor të saponisur 2019-2020, pavarësisht premtimit të kryebashkiakut të konfirmuar në detyrë, Erion Veliaj, për ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 12:07
Mësimi me dy turne në shkollat 9-vjeçare dhe të mesme në kryeqytet, do të vijojë edhe përgjatë vitit shkollor të saponisur 2019-2020, pavarësisht premtimit të kryebashkiakut të konfirmuar në detyrë, Erion Veliaj, për ...

Rama te “Servete Maçi”, batutat: Mësues të mbrojtur nga sulmet e kthetrat e politikës. Po ju mori malli, më keni në frigorifer në vijim, se në televizor po e po
Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ishte i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Kreu i qeverisë pohoi se tashmë statusi i mësuesit ka ndryshuar, ndërsa nuk përjashtoi edhe ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 10:08
Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ishte i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Kreu i qeverisë pohoi se tashmë statusi i mësuesit ka ndryshuar, ndërsa nuk përjashtoi edhe ...

Si u shpëtua shkolla “Servete Maçi” nga shkatërrimi në 2012 për t’u bërë pallat
E ndërsa sot shkolla “Servete Maçi” çeli dyert për nxënësit e saj pas rindërtimit të plotë, 7 vite më parë u planifikua prishja e saj. Në vitin 2012 qeveria “Berisha” por edhe Bashkia e Tiranës e drejtuar nga Basha ...
Lexo | 16-Sep-2019 10:41
E ndërsa sot shkolla “Servete Maçi” çeli dyert për nxënësit e saj pas rindërtimit të plotë, 7 vite më parë u planifikua prishja e saj. Në vitin 2012 qeveria “Berisha” por edhe Bashkia e Tiranës e drejtuar nga Basha ...

Përurimi i shkollës “Servete Maçi”, Rama: Kemi ndërtuar një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës
Sot, në nisjen e vitit të ri shkollor, kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj morën pjesë në përurimin e shkollës “Servete Maçi”. Gjatë fjalës së tij, Rama u shpreh se transformimi i godinës arsimore është ...
Top Channel | 16-Sep-2019 10:03
Sot, në nisjen e vitit të ri shkollor, kryeministri Edi Rama dhe kryebashkiaku Erion Veliaj morën pjesë në përurimin e shkollës “Servete Maçi”. Gjatë fjalës së tij, Rama u shpreh se transformimi i godinës arsimore është ...

Rama: Kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga kthetrat e politikës
Kryeministri Edi Rama ka inaguruar këtë të hënë shkollën e muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Në fjalën e mbajtur, kreu I qeverisë deklaroi se sot arsimi shqiptarë ka një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme ...
Medial | 16-Sep-2019 10:32
Kryeministri Edi Rama ka inaguruar këtë të hënë shkollën e muzikës “Servete Maçi” në Tiranë. Në fjalën e mbajtur, kreu I qeverisë deklaroi se sot arsimi shqiptarë ka një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme ...

Rama në ditën e parë të shkollës: Përveç TV, do filloj t’ju dal edhe në frigorifer
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit ”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...
Gazeta Dita | 16-Sep-2019 10:24
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit ”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...

Hap dyert shkolla e re “Servete Maçi”, Veliaj: Vitin tjetër hapim 17 shkolla të reja, i japim fund mësimit me dy turne
Tiranës i shtohet një tjetër xhevahir i dijes. Pas shkollës “Kosova”vitin e shkuar, sot ka hapur dyer për nxënësit shkolla “Servete Maçi”, e cila vjen krejtësisht të re, me kushte shumë të mira, por edhe me arkitekturën ...
Lexo | 16-Sep-2019 10:18
Tiranës i shtohet një tjetër xhevahir i dijes. Pas shkollës “Kosova”vitin e shkuar, sot ka hapur dyer për nxënësit shkolla “Servete Maçi”, e cila vjen krejtësisht të re, me kushte shumë të mira, por edhe me arkitekturën ...

Batuta e Ramës në ditën e parë të shkollës: Më keni në frigorifer, në televizor po se po
Në ditën e parë të shkollës, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk ka lënë pas edhe batutat. Gjatë fjalës së tij nga shkolla “Servete Maçi” kryeministri tha se për ata që do i marrë malli për të, do ta gjejnë jo vetëm ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 10:17
Në ditën e parë të shkollës, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk ka lënë pas edhe batutat. Gjatë fjalës së tij nga shkolla “Servete Maçi” kryeministri tha se për ata që do i marrë malli për të, do ta gjejnë jo vetëm ...

Hap dyert shkolla e re “Servete Maçi”, Veliaj: Vitin tjetër hapim 17 shkolla të reja, i japim fund mësimit me dy turne
Tiranës i shtohet një tjetër shkolle. Pas shkollës “Kosova”vitin e shkuar, sot ka hapur dyer për nxënësit shkolla “Servete Maçi”, e cila vjen krejtësisht të re, me kushte shumë të mira, por edhe me arkitekturën më të ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 10:01
Tiranës i shtohet një tjetër shkolle. Pas shkollës “Kosova”vitin e shkuar, sot ka hapur dyer për nxënësit shkolla “Servete Maçi”, e cila vjen krejtësisht të re, me kushte shumë të mira, por edhe me arkitekturën më të ...

Batutat e Ramës në inagurimin e shkollës së re “Servete Maçi”: Po ju mori malli, do ju dal edhe në frigorifer
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...
Lexo | 16-Sep-2019 10:11
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...

Përurohet shkolla ‘Servete Maçi’ në Tiranë , Veliaj: Do t’i japim fund mësimit me dy turne
Është përuruar sot rikonstruksioni i shkollës 9-vjeçare ‘Servete Maçi’ në Tiranë. Të pranishëm ishin personalitete të politikës, si kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliaj e deputetë të zonës. Në fjalën ...
Politiko | 16-Sep-2019 10:03
Është përuruar sot rikonstruksioni i shkollës 9-vjeçare ‘Servete Maçi’ në Tiranë. Të pranishëm ishin personalitete të politikës, si kryeministri Edi Rama, kryebashkiaku Erion Veliaj e deputetë të zonës. Në fjalën ...

‘Mësues të mbrojtur nga sulmet dhe kthetrat e politikës’, Rama: Jo gjithçka është flori
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 09:57
“Sot kemi një trupë mësimore të mbrojtur nga sulmet e jashtme të politikës, apo nga kthetrat e politikës, apo nga imponimet e deri djeshme të korrupsionit dhe ryshfetit”. Kështu deklaroi kryeministri Edi Rama teksa ...

‘Shpronësimet, si të qërosh oriz me doreza boksi’, Veliaj: Pse jam pro PPP-ve
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj teksa ishte i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës ‘Servete Maçi’ i ka kthyer një përgjigje opozitës në lidhje me koncesionet që deri më tani ka dhënë qeveria sa i ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 09:34
Kryetari i Bashkisë së Tiranës, Erion Veliaj teksa ishte i pranishëm në inaugurimin e shkollës së muzikës ‘Servete Maçi’ i ka kthyer një përgjigje opozitës në lidhje me koncesionet që deri më tani ka dhënë qeveria sa i ...

Batuta e Ramës në ditën e parë të shkollës: Më keni në frigorifer, në televizor po se po
Në ditën e parë të shkollës, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk ka lënë pas edhe batutat. Gjatë fjalës së tij nga shkolla “Servete Maçi” kryeministri tha se për ata që do i marrë malli për të, do ta gjejnë jo vetëm ...
Alsat-M | 16-Sep-2019 10:01
Në ditën e parë të shkollës, kryeministri i Shqipërisë Edi Rama nuk ka lënë pas edhe batutat. Gjatë fjalës së tij nga shkolla “Servete Maçi” kryeministri tha se për ata që do i marrë malli për të, do ta gjejnë jo vetëm ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved