ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/02/2020 22:51

Gazmend Bardhi: Marq Babaj, në cilin hotel ke fjetut më 24 janar 1996

Gazmend Bardhi: Marq Babaj, në cilin hotel ke fjetut më 24 janar 1996
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Bardhi, ka reaguar sërish pas përgjigjes së ardhur nga kreu i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili tha se do e padiste poër shpifje Bardhin e PD-në. Bardhi shkruan se Babani ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:36
Sekretari i Përgjithshëm i PD-së, Bardhi, ka reaguar sërish pas përgjigjes së ardhur nga kreu i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, i cili tha se do e padiste poër shpifje Bardhin e PD-në. Bardhi shkruan se Babani ...

Bardhi “nuk i ndahet” Babanit: Në datën 24 Janar 1996, në cilin hotel ke bujtur?
Pasi Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, konfirmojnë problemet e kryebashkiakut të ...
Top Channel | 16-Sep-2019 17:27
Pasi Mark Babani paralajmëroi kallëzim penal ndaj Gazment Bardhit, Sekretar i Përgjithshëm i PD, ky i fundit ka reaguar sërish duke paralajmëruar prova të reja që, sipas tij, konfirmojnë problemet e kryebashkiakut të ...

Bardhi: Kur Babaj të më padisë, të më thotë me cilin nga emrat ta kërkoj në sistemin e gjykatës
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 18:03
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...

“Hajduti i makinave të Siçilisë”, Bardhi reagon për Mark Babanin: Në cilin hotel ke bujtur?…
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 17:21
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...

Bardhi-Mark Babanit: Në 24 janar 1996 në cilin “hotel” ke qenë?
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të kryebashkiakut socialist të Vaut të Dejës, Mark Babani i cili mohon akuzat e PD se është arrestuar në Itali për vjedhje automjetesh me ...
Mapo | 16-Sep-2019 17:20
mapo.al Sekretari i Përgjithshëm i PD, Gazment Bardhi ka reaguar pas deklaratave të kryebashkiakut socialist të Vaut të Dejës, Mark Babani i cili mohon akuzat e PD se është arrestuar në Itali për vjedhje automjetesh me ...

“Në cilin hotel ke bujtur në 24 Janar 1996”? PD vijon denoncimin për Babanin
Pas deklaratës së kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës se do padisë sekretarin e përgjithshëm të PD për shpifje, nuk ka vonuar përgjigja e Gazment Bardhit. Në një postim në Facebook, Bardhi thotë se avokatët Babanit ...
ABCNews | 16-Sep-2019 18:11
Pas deklaratës së kryetarit të Bashkisë së Vaut të Dejës se do padisë sekretarin e përgjithshëm të PD për shpifje, nuk ka vonuar përgjigja e Gazment Bardhit. Në një postim në Facebook, Bardhi thotë se avokatët Babanit ...

Denoncimi i PD për Mark Babanin, prokuroria nis hetimin
Pas këtij denoncimi të ri të Partisë Demokratike, prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani. Në një njoftim për mediat, bëhet e ditur se prokuroria e ...
ABCNews | 16-Sep-2019 18:07
Pas këtij denoncimi të ri të Partisë Demokratike, prokuroria e përgjithshme ka nisur verifikimet për kryetarin e Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani. Në një njoftim për mediat, bëhet e ditur se prokuroria e ...

Dokumentet e reja të PD, Mark Babani: Kallëzim penal për Bardhin; Rama nuk ka dijeni për të kaluarën
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...
GazetaTema | 16-Sep-2019 17:06
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...

Dokumentet e reja të PD, Mark Babani: Kallëzim penal për Bardhin; Rama nuk ka dijeni për të kaluarën
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...
Top Channel | 16-Sep-2019 16:53
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...

Babani reagon pas akuzave të PD: Histori e sajuar, padi ndaj Bardhit për shpifje
Kryebashkiaku i zgjedhur i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar për herë të parë pas akuzave të PD-së, të cilët nxorën dokumente që, sipas tyre, faktonin se Babani ka qenë i arrestuar ne Sicili, pjese e një bande qe ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 17:13
Kryebashkiaku i zgjedhur i Vaut të Dejës, Mark Babani ka reaguar për herë të parë pas akuzave të PD-së, të cilët nxorën dokumente që, sipas tyre, faktonin se Babani ka qenë i arrestuar ne Sicili, pjese e një bande qe ...

Bardhi: Kur Babaj të më padisë, të më thotë me cilin nga emrat ta kërkoj në sistemin e gjykatës
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...
Medial | 16-Sep-2019 18:07
Sekretari i Përgjithashëm i Partisë Demojratike, Gazmend Bardhi ka reaguar pas deklaratës së kryebashkiakut të Vaut të Dejës Mark Babaj se do të ngrejë padi ndaj tij. Në reagimin e tij Bardhi e sfidon kryebashkiakun ...

Babani: Sajesë e PD, unë s’kam ndryshuar emrin, s’jam i dënuar
mapo.al Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani pranoi se ka qenë emigrant në Itali, por nuk është arrestuar dhe as dënuar asnjëherë. Ai tha se nuk ka ndërruar kurrë emrin dhe se dokumentet e PD-së janë ...
Mapo | 16-Sep-2019 16:47
mapo.al Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani pranoi se ka qenë emigrant në Itali, por nuk është arrestuar dhe as dënuar asnjëherë. Ai tha se nuk ka ndërruar kurrë emrin dhe se dokumentet e PD-së janë ...

“As Rama dhe askush s’e di çfarë kam bërë unë”! Mark Babani i revoltuar: Padi ndaj Bardhit, s’ka shans…
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar për herë të parë pas akuzave të Partisë Demokratike se ka qenë dënuar në Itali për vjedhje makinash dhe se ka ndryshuar emrin. Në një dalje publike, ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 16:47
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar për herë të parë pas akuzave të Partisë Demokratike se ka qenë dënuar në Itali për vjedhje makinash dhe se ka ndryshuar emrin. Në një dalje publike, ...

Ndërsa Babani e Bardhi përplasen në distancë, Prokuroria do prova
Prokuroria e Përgjithshme i ka kërkuar sekretarit të Partisë Demokratike Gazment Bardhi t’i vërë në dispozicion të gjithë dokumentacionin që disponon për shtetasin Marq Babaj ose Mark Babani. Kjo kërkesë është ...
Gazeta Dita | 16-Sep-2019 18:03
Prokuroria e Përgjithshme i ka kërkuar sekretarit të Partisë Demokratike Gazment Bardhi t’i vërë në dispozicion të gjithë dokumentacionin që disponon për shtetasin Marq Babaj ose Mark Babani. Kjo kërkesë është ...

PD nxjerr dokumentin e tretë: Kryebashkiaku i Vaut të Dejës i arrestuar në Siçili
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Sipas Partisë Demokratike, kryebashkiaku Mark Babani është arrestuar në prill 1994 nën emrin e rremë Marq Babaj në Itali për ...
Reporter | 16-Sep-2019 18:01
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Sipas Partisë Demokratike, kryebashkiaku Mark Babani është arrestuar në prill 1994 nën emrin e rremë Marq Babaj në Itali për ...

Bardhi reagon sërish për Mark Babanin: Mos harro burgun në Sicili për vjedhje makinash
Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi reagoi sërish në lidhje me kryebashkiakun socialist të Vaut të Dejës, Mark Bani, pasi ky i fundit u shpreh se do e padisë për shpifje. Bardhi shkruan se “Në datën 24 Janar ...
Gazeta Express | 16-Sep-2019 17:46
Sekretar i Përgjithshëm i PD-së, Gazmend Bardhi reagoi sërish në lidhje me kryebashkiakun socialist të Vaut të Dejës, Mark Bani, pasi ky i fundit u shpreh se do e padisë për shpifje. Bardhi shkruan se “Në datën 24 Janar ...

“I arrestuar në Itali për vjedhje makinash”, Mark Babani: Histori e sajuar, s’ka lidhje me mua
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani në një dalje publike në media tha se akuzat e PD janë të sajuara dhe se s’kanë lidhje me të. Babai shprehet se PD bën deklarata të rreme vetëm që të prishë imazhin e tij. ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 16:38
Kryetari i Bashkisë së Vaut të Dejës Mark Babani në një dalje publike në media tha se akuzat e PD janë të sajuara dhe se s’kanë lidhje me të. Babai shprehet se PD bën deklarata të rreme vetëm që të prishë imazhin e tij. ...

“Hajduti i makinave të Siçilisë”, Bardhi reagon për Mark Babanin: Në cilin hotel ke bujtur?…
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...
Lajmi i Fundit | 16-Sep-2019 17:41
Sekretari i PD Gazmend Bardhi me anë të një statusi në “Facebook” ka reaguar pasi kreu i Vaut të Dejës Mark Babani ka hedhur poshtë pretendimet e PD se ai është arrestuar në Itali për vjedhje makinash. Bardhi thotë se ...

Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani: Kallëzim penal për Gazmend Bardhin
Mark Babani paralajmëroi se do të bëjë denoncim penal për Gazment Bardhin, Sekretar i Përgjithshëm i PD, duke e akuzuar për shpifje ndaj figurës së tij. Babani hodhi dyshime se një nga arsyet e kësaj zhurme mund të jetë ...
Medial | 16-Sep-2019 17:36
Mark Babani paralajmëroi se do të bëjë denoncim penal për Gazment Bardhin, Sekretar i Përgjithshëm i PD, duke e akuzuar për shpifje ndaj figurës së tij. Babani hodhi dyshime se një nga arsyet e kësaj zhurme mund të jetë ...

Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani: Kallëzim penal për Gazmend Bardhin
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...
RTSH | 16-Sep-2019 17:33
Kryebashkiaku i Vaut të Dejës, Mark Babani, ka reaguar pas dokumenteve të reja të publikuara nga Partia Demokratike, ku pretendohet se socialisti është arrestuar më datë 4 Prill 1994, në Itali, në zonën e Siçilisë, për ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved