ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:50

Moti në vendin tonë në pesë ditët e ardhshme

Moti në vendin tonë në pesë ditët e ardhshme
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 23:47
Në fillim të javës së ardhshme më ngrohtë dhe me diell, e në pjesën e dytë të javës, më ftohtë, mundësi edhe për shi. Ditëve në vijim mbi vendin tonë vazhdojnë të shtrihen fusha të presionit të lartë, që do të ...

Parashikimi i motit,e diel 15 shtator
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:18
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...

Moti sot/ Jemi në mes të shtatorit, temperaturat mbi 30 gradë
mapo.al Moti mbi vendin tonë do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat fare të pakta kalimtare mbi relievet e larta malore. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, kjo situatë atmosferike do ...
Mapo | 15-Sep-2019 08:28
mapo.al Moti mbi vendin tonë do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat fare të pakta kalimtare mbi relievet e larta malore. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, kjo situatë atmosferike do ...

Moti e diel, 15 shtator 2019!
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 08:48
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...

Ndryshon moti, ja çfarë temperatura na presin javën e ardhshme
Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që minimalet të bien deri në 7 gradë Celsius, e gjatë fundjavës deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:47
Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që minimalet të bien deri në 7 gradë Celsius, e gjatë fundjavës deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet ...

Kështu do të jetë moti gjatë javës së ardhshme
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të sjellin kushte për reshje të izoluara shiu. Në fushat ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 23:45
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të sjellin kushte për reshje të izoluara shiu. Në fushat ...

Ndryshon moti, ja çfarë temperatura na presin javën e ardhshme
Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që minimalet të bien deri në 7 gradë Celsius, e gjatë fundjavës deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet ...
Lajminet | 15-Sep-2019 23:39
Temperaturat minimale do të ulën dukshëm krahasuar me javën e fundit, duke bërë që minimalet të bien deri në 7 gradë Celsius, e gjatë fundjavës deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës do të lëvizin ndërmjet ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:58
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...

Moti për pesë ditët e ardhshme
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të sjellin kushte për reshje të izoluara shiu.
Kosova Press | 15-Sep-2019 23:35
Gjatë pesë ditëve të ardhshme mbi vendin tonë do të mbajë mot i ndryshueshëm, me diell dhe vranësira, të cilat gjatë ditës së mërkurë dhe të enjte parashihen të sjellin kushte për reshje të izoluara shiu.

Si do të jetë moti nesër në Kosovë?
Në mëngjes parashikohet më freskët. Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C. Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga ...
Gazeta Observer | 15-Sep-2019 22:49
Në mëngjes parashikohet më freskët. Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C. Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga ...

Nesër, mot me diell
Në mëngjes parashikohet më freskët. Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C. Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:31
Në mëngjes parashikohet më freskët. Gjatë ditës kryesisht kthjellët dhe me diell. Temperaturat minimalet do të luhaten nga 11C deri në 13C, e maksimalet nga 24C deri në 27C. Do të fryj erë e lehtë dhe mesatare nga ...

Moti sot me diell
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:50
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

Diell dhe shtrëngata shiu, parashikimi i motit për javën e ardhshme
Java që vjen do të nisë me mot të kthjellët dhe temperature të ngrohta. Kjo situatë do të vijojë deri ditën e enjte në gjithë vendin përveç zonave veriore ku priten reshje shiu. Paqëndrueshmëria në të gjithë territorin ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 14:59
Java që vjen do të nisë me mot të kthjellët dhe temperature të ngrohta. Kjo situatë do të vijojë deri ditën e enjte në gjithë vendin përveç zonave veriore ku priten reshje shiu. Paqëndrueshmëria në të gjithë territorin ...

Rikthehen reshjet pas ditëve të nxehta, si do të jetë moti për këtë javë
Ditët e nxehta janë rikthyer në muajin shtator dhe temperaturat janë të ngjashme me ato të korrikut. Edhe ditët e para të kësaj jave priten të nxehta, por gjatë fundjavës priten sërish reshje. Shërbimi Meteorologjik ...
Politiko | 15-Sep-2019 12:53
Ditët e nxehta janë rikthyer në muajin shtator dhe temperaturat janë të ngjashme me ato të korrikut. Edhe ditët e para të kësaj jave priten të nxehta, por gjatë fundjavës priten sërish reshje. Shërbimi Meteorologjik ...

Rrebeshe shiu dhe shtrëngata, ja moti për javën e ardhshme!
Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me mot të qëndrueshëm. Por ditët në vijim, do të sjellin rrebeshe shiu, duke nisur nga pjesa e dytë e javës. Ja parashikimi i motit: “Prej ditës së hënë e deri në mes të javës ...
Dritare | 15-Sep-2019 12:53
Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me mot të qëndrueshëm. Por ditët në vijim, do të sjellin rrebeshe shiu, duke nisur nga pjesa e dytë e javës. Ja parashikimi i motit: “Prej ditës së hënë e deri në mes të javës ...

Keni plane? Moti do t’ju surprizojë për ditën e sotme
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 10:57
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...

Diell dhe erë gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 10:46
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...

Mot me diell dhe me erë nga drejtimi verior
Shkup, 15 shtator – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do ...
Koha.mk | 15-Sep-2019 10:03
Shkup, 15 shtator – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më 33 gradë celsius. Edhe ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 09:53
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më 33 gradë celsius. Edhe ...

Vera ende s’ka ikur, ja si do jetë koha sot
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...
Lexo | 15-Sep-2019 09:52
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved