ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:38

Dua ekspozon të brendshmet në pozën e re

Dua ekspozon të brendshmet në pozën e re
Dua Lipa vazhdon të jetë e përfolur në faqet rozë pas lidhjes së saj me modelin Anwar Hadid, me të cilin po kalon gjithnjë e më shumë kohë bashkë. Në ndërkohë, ajo qëndron aktive në profilin e saj në Instagram, ku ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:59
Dua Lipa vazhdon të jetë e përfolur në faqet rozë pas lidhjes së saj me modelin Anwar Hadid, me të cilin po kalon gjithnjë e më shumë kohë bashkë. Në ndërkohë, ajo qëndron aktive në profilin e saj në Instagram, ku ...

Princ Harry feston ditëlindjen, ja mesazhi i ëmbël i dukeshës
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 16:51
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...

Geti ndryshon dukje, shkurton flokët në zero
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 21:03
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...

Oriola tërheq vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 20:18
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...

Rrëfimi i Michael Owen për sëmundjen e djalit të tij që ia pamundëson të bëhet futbollist
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:25
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...

Një pozë tjetër me bikini nga Rina
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:23
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...

Tetë trendë të bukur për rregullimin e shtëpisë, të cilët do të dominojnë në stinën që po vjen
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 17:22
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...

Chance The Rapper thotë se Cardi B me të dashurin e inspiroi të martohet me Kirsten Corley
Chance The Rapper u martua me dashurinë e tij shumëvjeçare, Kirsten Corley, në fillim të këtij viti, por nëse nuk do të ishte një bisedë me Offset, mund të mos kishte ndodhur kurrë. Të enjten (12 shtator), Chance ishte ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 16:05
Chance The Rapper u martua me dashurinë e tij shumëvjeçare, Kirsten Corley, në fillim të këtij viti, por nëse nuk do të ishte një bisedë me Offset, mund të mos kishte ndodhur kurrë. Të enjten (12 shtator), Chance ishte ...

Jennifer Lopez dëshiron fëmijë me Alex Rodriguez
Edhe pse Jennifer Lopez është ende duke u përgatitur për t’u martuar me Alex Rodriguez, ajo tashmë po mendon për atë që vjen më pas, shkruan Popsugar, transmeton . Në një intervistë Hoda Kotb i zbuloi bejsbollistit se e ...
Lajminet | 15-Sep-2019 23:33
Edhe pse Jennifer Lopez është ende duke u përgatitur për t’u martuar me Alex Rodriguez, ajo tashmë po mendon për atë që vjen më pas, shkruan Popsugar, transmeton . Në një intervistë Hoda Kotb i zbuloi bejsbollistit se e ...

Ky është vendi ku po i kalon pushimet Lori
Loreta Kacka ka ndarë disa imazhe nga pushimet. Loreta Kacka pas një sezoni të mbushur me koncerte dhe ahengje është ‘arratisur’ për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net. Momente më parë këngëtarja ka ndarë disa imazhe ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:21
Loreta Kacka ka ndarë disa imazhe nga pushimet. Loreta Kacka pas një sezoni të mbushur me koncerte dhe ahengje është ‘arratisur’ për disa ditë pushimi, shkruan lajmi.net. Momente më parë këngëtarja ka ndarë disa imazhe ...

Pa makijazh dhe me bikini, Luana merr vëmendje në fotografinë e fundit
Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është mjaft e pëlqyer dhe tejet e ndjekur në rrjetet sociale. Në Instagram ajo ndiçet nga hiç më pak se 1.6 milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, e ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 15:25
Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është mjaft e pëlqyer dhe tejet e ndjekur në rrjetet sociale. Në Instagram ajo ndiçet nga hiç më pak se 1.6 milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, e ...

Bella ‘harron’ ‘The Weeknd’, puthet me një kafshë
Bella Hadid ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Bella Hadid ka publikuar disa imazhe nga një fermë krejt natyrale bashkë me kalin e saj ku i shpreh dashuri të madhe, shkruan lajmi.net. Shumë sensuale, modelja ...
Arbresh | 15-Sep-2019 22:53
Bella Hadid ka habitur të gjithë me postimin e fundit. Bella Hadid ka publikuar disa imazhe nga një fermë krejt natyrale bashkë me kalin e saj ku i shpreh dashuri të madhe, shkruan lajmi.net. Shumë sensuale, modelja ...

Hailey Bieber pozon pa reçipeta
Hailey Bieber është imazhi i ri i ‘Vogue Australia’. Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan lajmi.net. Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 22:37
Hailey Bieber është imazhi i ri i ‘Vogue Australia’. Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan lajmi.net. Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë ...

Zbulohet juria e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’
Është zbuluar juria e ‘Këngës Magjike 2019’. Momente më parë faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend ...
Arbresh | 15-Sep-2019 22:13
Është zbuluar juria e ‘Këngës Magjike 2019’. Momente më parë faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend ...

Adrian Gaxha hap biznesin e ri në Shkup (FOTO)
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...
Prive | 15-Sep-2019 21:55
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...

Geti ndryshon dukje, shkurton flokët në zero
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:36
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...

Hailey Bieber pozon pa reçipeta
Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan . Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit ku duket ‘tmerrësisht’ ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:31
Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan . Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit ku duket ‘tmerrësisht’ ...

Njihuni me anëtarët e jurisë së “Këngës Magjike 2019” (FOTO)
View this post on Instagram Kenga Magjike 2019 #kengamagjike2019 #jurianewartist @arditgjebrea @arbenskenderi @armendrexhepagiqi @jonidamaliqi @enkeldemi @djmissrose @stonedeejay A post shared by Kënga Magjike ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 21:19
View this post on Instagram Kenga Magjike 2019 #kengamagjike2019 #jurianewartist @arditgjebrea @arbenskenderi @armendrexhepagiqi @jonidamaliqi @enkeldemi @djmissrose @stonedeejay A post shared by Kënga Magjike ...

Publikoi vetëm dy ditë më parë këngën e re, ja sa klikime ka arritur 2Ton
2Ton ditë më parë lansoi videoklipin e ri. 2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan lajmi.net. ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:11
2Ton ditë më parë lansoi videoklipin e ri. 2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan lajmi.net. ...

Publikoi vetëm dy ditë më parë këngën e re, ja sa klikime ka arritur 2Ton
2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan . Më tu publikuar, publiku priti shumë mirë projektin ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:01
2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan . Më tu publikuar, publiku priti shumë mirë projektin ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved