ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:31

Ndahet nga jeta Gjenerali Rrahman Parllaku

Ndahet nga jeta Gjenerali Rrahman Parllaku
Gjenerali i njohur Rrahman Parllaku është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lajmi e ka bërë të ditur Presidenti Ilir Meta që ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të tij. Mesazhi i presidentit Ilir Meta: Me pikëllim ...
Telegraf | 15-Sep-2019 23:03
Gjenerali i njohur Rrahman Parllaku është ndarë ditën e sotme nga jeta. Lajmi e ka bërë të ditur Presidenti Ilir Meta që ka shprehur ngushëllimet për ndarjen nga jeta të tij. Mesazhi i presidentit Ilir Meta: Me pikëllim ...

Gjenerali i njohur shqiptar ndërron jetë në moshën 100-vjeçare
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Alsat-M | 15-Sep-2019 23:51
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Vdes në moshën 100 vjeçare gjenerali Rrahman Parllaku, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 22:37
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare, Rrahman Parllaku!
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare, gjeneral Rrahman Parllaku. Gjeneral Parllaku ka qenë partizan dhe ushtarak, është dënuar nga Enver Hoxha pas lufte dhe ka jetuar për të treguar 100 vitet e jetës së tij në ...
Dritare | 15-Sep-2019 23:09
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare, gjeneral Rrahman Parllaku. Gjeneral Parllaku ka qenë partizan dhe ushtarak, është dënuar nga Enver Hoxha pas lufte dhe ka jetuar për të treguar 100 vitet e jetës së tij në ...

Ndahet nga jeta partizani i fundit, Meta: Vepra e Rrahman Parllakut nuk ndahet prej nesh
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe. “Në udhëtimin e tij shekullor, Gjeneral ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:47
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe. “Në udhëtimin e tij shekullor, Gjeneral ...

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:41
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Presidenti i Shqipërisë Ilir Meta ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes për këtë ...

Jetoi 1 shekull! Ndahet nga jeta gjenerali i njohur shqiptar
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 22:36
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...

Shuhet Parllaku, gjenerali legjendar
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...
Medial | 15-Sep-2019 22:35
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij s’do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku.
Kosova Press | 15-Sep-2019 22:25
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku.

Ndahet nga jeta gjenerali i njohur, Meta: Vepra e tij nuk do të ndahet kurrë prej nesh
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe.
Top Channel | 15-Sep-2019 22:11
Është ndarë nga jeta gjenerali Rrahman Parllaku. Presidenti i Republikës ka bërë publik lajmin dhe i ka shprehur ngushëllimet e sinqerta familjes, për këtë humbje të madhe.

Ndarja nga jeta e ish-gjeneralit, Meta: Dhimbje e thellë për Shqipërinë
Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare Rrahman Parllaku. Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta shpreh ngushëllimet familjes ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 22:25
Ndërron jetë në moshën 100-vjeçare Rrahman Parllaku. Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Përmes një statusi në ‘Facebook’, Meta shpreh ngushëllimet familjes ...

Shuhet Parllaku, gjenerali legjendar
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...
RTSH | 15-Sep-2019 22:23
Është shuar në moshën 100 vjeçare Rrahman Parllaku, një nga figurat e shquara të Luftës së Dytë Botërore në Shqipëri. Lajmi është dhënë nga presidenti Ilir Meta. “Me pikëllim të madh dhe dhimbje të thellë mora lajmin e ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare ish-gjenerali Rrahman Parllaku
mapo.al Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish-gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Ndërkohë, pas ...
Mapo | 15-Sep-2019 22:11
mapo.al Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish-gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Ndërkohë, pas ...

Ndahet nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Kush është ...
Politiko | 15-Sep-2019 22:15
Është ndarë sot nga jeta, në moshën 100-vjeçare, ish- gjenerali i njohur shqiptar, Rrahman Parllaku. Parllaku ka qenë partizan në luftën Antifashiste, hero dhe komandant, i persekutuar në komunizëm. Kush është ...

Jetoi 1 shekull! Ndahet nga jeta gjenerali i njohur shqiptar
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:13
Është ndarë nga jeta ish- gjenerali i njohur shqiptar Rrahman Parllaku. Gjenerali është ndarë nga kjo botë në moshën 100 vjeçare, duke jetuar kështu për një shekull të gjatë, përfshi këtu në kohën e luftës ...

Ndarja nga jeta e gjeneral Rrahman Parllaku, Meta: Dhimbje e thellë për Shqipërinë
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Meta shprehet se ka mësuar lajmin me hidhërim të thellë, kurse shton se Parllaku ishte model për demokracinë shqiptare. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:05
Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas lajmit se ka ndërruar jetë ish-gjenerali Rrahman Parrllaku. Meta shprehet se ka mësuar lajmin me hidhërim të thellë, kurse shton se Parllaku ishte model për demokracinë shqiptare. ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare, ish-gjeneral Rrahman Parllaku
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Ai lindi në fshatin Novosej të Lumës dhe shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në moshën 12-vjeçare ka filluar punë me babanë dhe vëllanë në ...
Lapsi | 15-Sep-2019 22:09
Është ndarë nga jeta në moshën 100-vjeçare ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Ai lindi në fshatin Novosej të Lumës dhe shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në moshën 12-vjeçare ka filluar punë me babanë dhe vëllanë në ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare ish gjenerali Rrahman Parllaku
Është ndarë nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Parllaku u nda nga jeta në moshën 100-vjeçare. Kush është ish-gjenerali Rrahman Parllaku: Lindi në fshatin Novosej të Lumës. Shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në ...
GazetaTema | 15-Sep-2019 22:03
Është ndarë nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Parllaku u nda nga jeta në moshën 100-vjeçare. Kush është ish-gjenerali Rrahman Parllaku: Lindi në fshatin Novosej të Lumës. Shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në ...

Ndahet nga jeta në moshën 100-vjeçare ish gjenerali Rrahman Parllaku
Është ndarë nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Parllaku u nda nga jeta në moshën 100-vjeçare. Kush është ish-gjenerali Rrahman Parllaku: Lindi në fshatin Novosej të Lumës. Shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 21:48
Është ndarë nga jeta ish-gjenerali Rrahman Parllaku. Parllaku u nda nga jeta në moshën 100-vjeçare. Kush është ish-gjenerali Rrahman Parllaku: Lindi në fshatin Novosej të Lumës. Shkollën fillore e kreu në Shishtavec. Në ...

Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved