ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 16:42

Alban Skënderaj, tjetër deklaratë të fortë dashurie!

Alban Skënderaj, tjetër deklaratë të fortë dashurie!
Në maj të këtij viti Albani dhe Miriami celebruan dashurinë 12-vjeçare me një martesë private në Maldive e në një intervistë dhënë asokohe Miriam tregoi se në momentin që e morën vesh që do të bëheshin prindër për herë ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 15:53
Në maj të këtij viti Albani dhe Miriami celebruan dashurinë 12-vjeçare me një martesë private në Maldive e në një intervistë dhënë asokohe Miriam tregoi se në momentin që e morën vesh që do të bëheshin prindër për herë ...

Ava Max i përgjigjet fansit rreth pyetjes nëse di të flasë shqip
Përveç Rita Orës, Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, është edhe një tjetër shqiptare shumë e suksesshme në botë. Bëhet fjalë për Ava Max, e cila viteve të fundit është shndërruar në një senzacion dhe e gjithë kjo në saje të dy ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 17:57
Përveç Rita Orës, Bebe Rexhës dhe Dua Lipës, është edhe një tjetër shqiptare shumë e suksesshme në botë. Bëhet fjalë për Ava Max, e cila viteve të fundit është shndërruar në një senzacion dhe e gjithë kjo në saje të dy ...

Adelina Ismaili e lumtur krah bashkëshortit: Do të dua përgjithmonë
Vazhdon të jetë një nga emrat më të dashur për publikun, përkundër viteve dhe prurjeve të veçanta që ka realizuar deri më tani. Fjala është për Adelina Ismailin, e cila shquhet për karrierën e bujshme profesionale dhe ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 17:27
Vazhdon të jetë një nga emrat më të dashur për publikun, përkundër viteve dhe prurjeve të veçanta që ka realizuar deri më tani. Fjala është për Adelina Ismailin, e cila shquhet për karrierën e bujshme profesionale dhe ...

Etritt publikon këngën e re “Gold Digger”
Artisti nga Gjilani, Etrit Hamiti, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Gold Digger” mban titullin kjo këngë, teksa e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë. Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:58
Artisti nga Gjilani, Etrit Hamiti, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Gold Digger” mban titullin kjo këngë, teksa e ka shoqëruar me një video mjaft të veçantë. Tekstin dhe melodinë e ka bërë vet ...

Ronela Hajati sjell një pjesë të këngës së re
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, gjatë këtij viti publikoi një sërë projektesh, përfshirë edhe bashkëpunimet me artistë të mëdhenj të estradës. Megjithatë, pavarësisht angazhimeve të verës ajo është ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:18
Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Ronela Hajati, gjatë këtij viti publikoi një sërë projektesh, përfshirë edhe bashkëpunimet me artistë të mëdhenj të estradës. Megjithatë, pavarësisht angazhimeve të verës ajo është ...

Georgina e përkushtuar ndaj fëmijëve që po i rrit me Ronaldon
Që nga lidhja me Cristiano Ronaldon, Georgina Rodriguez është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj. Bukuroshja, e cila është nënë e një vajze të përbashkët me ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 16:02
Që nga lidhja me Cristiano Ronaldon, Georgina Rodriguez është mjaft e ndjekur në rrjetet sociale, ku shpërndan imazhe të ndryshme nga jeta dhe karriera e saj. Bukuroshja, e cila është nënë e një vajze të përbashkët me ...

Mia Khalifa merr vëmendjen me prezencën e saj në ndeshjen ndërmjet Watfordit dhe Arsenalit
Aktorja e popullarizuar pornografike, Mia Khalifa, ka bërë një shfaqje të papritur në Sky Sports, pasi i ishte mundësuar qasja në të gjitha zonat gjatë ndeshjes ndërmjet Watfordit dhe Arsenalit. 26-vjeçarja është dukur ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 15:14
Aktorja e popullarizuar pornografike, Mia Khalifa, ka bërë një shfaqje të papritur në Sky Sports, pasi i ishte mundësuar qasja në të gjitha zonat gjatë ndeshjes ndërmjet Watfordit dhe Arsenalit. 26-vjeçarja është dukur ...

Fatlume Popovci sjell një version akustik të hitit “Malena”
Në qershor të këtij viti, Majk dhe Getoar Selimi e publikuan këngën “Malena” që u shndërrua në një prej hiteve të këtij viti. Videoklipi i kësaj kënge që u publikua në YouTube më 15 qershor, numëron afro 14 milionë ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 13:58
Në qershor të këtij viti, Majk dhe Getoar Selimi e publikuan këngën “Malena” që u shndërrua në një prej hiteve të këtij viti. Videoklipi i kësaj kënge që u publikua në YouTube më 15 qershor, numëron afro 14 milionë ...

Sabri Fejzullahu feston ditëlindjen, mbi gjysmë shekulli karrierë
Këngëtari dhe aktori i mirënjohur, Sabri Fejzullahu, sot (16 shtator) feston ditëlindjen. Ikona e skenës shqiptare ka lindur më 16 shtator të vitit 1947 në Podujevë dhe sot ka mbushur 72 vjet. Megjithëse ka kohë që i ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 13:42
Këngëtari dhe aktori i mirënjohur, Sabri Fejzullahu, sot (16 shtator) feston ditëlindjen. Ikona e skenës shqiptare ka lindur më 16 shtator të vitit 1947 në Podujevë dhe sot ka mbushur 72 vjet. Megjithëse ka kohë që i ...

Akuzat për përdhunim, Ronaldo: Ndihesha i turpëruar para të dashurës dhe fëmijëve
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 10:01
Cristiano Ronaldo ka zhvilluar një intervistë njëorëshe në emisionin e Piers Morgan, ku ka folur për shumëçka në jetën e tij, ndërsa nuk kanë mbetur edhe akuzat për përdhunim. Modelja amerikane, Kathryn Mayorga, e ...

Tayna vë në pah hiret e saj në pozën me bikini: Gjeni palmën në fotografi
Publikimi i fotografive, në të cilat yjet e skenës sonë kanë pozuar me bikini, ka qenë një prej trendeve që ka vazhduar edhe gjatë kësaj vere, ndërsa këtu nuk ka bërë përjashtim as Tayna. Autorja e shumë hiteve ka qenë ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 09:59
Publikimi i fotografive, në të cilat yjet e skenës sonë kanë pozuar me bikini, ka qenë një prej trendeve që ka vazhduar edhe gjatë kësaj vere, ndërsa këtu nuk ka bërë përjashtim as Tayna. Autorja e shumë hiteve ka qenë ...

Getin ndryshon komplet pamjen
Reperi shumë i njohur i skenës shqiptare, Getoar Selimi ka ndryshuar komplet pamjen së fundit dhe ai gati- gati nuk njihet. Reperin kosovar jemi mësuar tashëm e sa kohë ta shohim me të njëjtën stil të flokëve dhe ...
Arbresh | 16-Sep-2019 18:39
Reperi shumë i njohur i skenës shqiptare, Getoar Selimi ka ndryshuar komplet pamjen së fundit dhe ai gati- gati nuk njihet. Reperin kosovar jemi mësuar tashëm e sa kohë ta shohim me të njëjtën stil të flokëve dhe ...

Çfarë po ndodh me Getin, ndryshon komplet pamjen
Reperi shumë i njohur i skenës shqiptare, Getoar Selimi ka ndryshuar komplet pamjen së fundit dhe ai gati- gati nuk njihet. Reperin kosovar jemi mësuar tashëm e sa kohë ta shohim me të njëjtën stil të flokëve dhe ...
Arbresh | 16-Sep-2019 18:37
Reperi shumë i njohur i skenës shqiptare, Getoar Selimi ka ndryshuar komplet pamjen së fundit dhe ai gati- gati nuk njihet. Reperin kosovar jemi mësuar tashëm e sa kohë ta shohim me të njëjtën stil të flokëve dhe ...

Ledri i ‘nokauton’ vajzat me këtë fotografi nga pishina
Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është shumë i pëlqyer nga gjinia e bukur. Vula përveç projekteve muzikore, shpeshherë komentohet edhe për fotografitë që i poston në rrjete sociale, shkruan Indeksonline. Reperi së ...
Indeks Online | 16-Sep-2019 18:34
Reperi i njohur kosovar, Ledri Vula është shumë i pëlqyer nga gjinia e bukur. Vula përveç projekteve muzikore, shpeshherë komentohet edhe për fotografitë që i poston në rrjete sociale, shkruan Indeksonline. Reperi së ...

Adrian Gaxha me biznes të ri në Shkup
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 18:32
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...

Kritikohet Victoria Beckham për shkak të fotove të vajzës së saj
Ish-anëtarja e Spice Girls, Victoria Beckham, ka rënë nën kritika nga fansat e saj, pasi ka shpërndarë në Instagram fotot e vajzës së saj në shoqërinë e modeleve duke ecur në pistë në veshjet e markës së saj së fundit ...
Lajminet | 16-Sep-2019 18:30
Ish-anëtarja e Spice Girls, Victoria Beckham, ka rënë nën kritika nga fansat e saj, pasi ka shpërndarë në Instagram fotot e vajzës së saj në shoqërinë e modeleve duke ecur në pistë në veshjet e markës së saj së fundit ...

Sam Smith kërkon që t’i referohen në gjininë asnjanëse
Sam Smith ka kërkuar nga fansat e tij që të mos i referohen me përemra të gjinisë mashkullore , prej se është deklaruar me ‘gjini të papërcaktuar’. Këngëtari i muzikës pop ka bërë një postim në rrjetet sociale lidhur me ...
Telegrafi | 16-Sep-2019 08:31
Sam Smith ka kërkuar nga fansat e tij që të mos i referohen me përemra të gjinisë mashkullore , prej se është deklaruar me ‘gjini të papërcaktuar’. Këngëtari i muzikës pop ka bërë një postim në rrjetet sociale lidhur me ...

1 vit pas martesës, Hailey zbulon sekretet e marrëdhënies së mirë me Justin Bieber
Është mbushur 1 vit nga dita kur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin vendosën të kurorëzonin lidhjen e tyre me martesë. Pavarësisht se dashuria mes tyre është shumë e fortë, marrëdhënia mes Hailey-t dhe Justin ka kaluar në ...
TetovaSot | 16-Sep-2019 18:11
Është mbushur 1 vit nga dita kur Justin Bieber dhe Hailey Baldwin vendosën të kurorëzonin lidhjen e tyre me martesë. Pavarësisht se dashuria mes tyre është shumë e fortë, marrëdhënia mes Hailey-t dhe Justin ka kaluar në ...

Emina Cunmulaj shumë seksi edhe si 35 vjeçare
Emina Cunmulaj e cila ditë më parë festoi 35 vjetorin e lindjes ka ndarë një fotografi në Instagram ku duket tejet elegante, shkruan . Në një dhomë të mbushur me balona modelja shqiptare ka ‘rrëmbyer’ vëmendjen e ...
Lajminet | 16-Sep-2019 18:05
Emina Cunmulaj e cila ditë më parë festoi 35 vjetorin e lindjes ka ndarë një fotografi në Instagram ku duket tejet elegante, shkruan . Në një dhomë të mbushur me balona modelja shqiptare ka ‘rrëmbyer’ vëmendjen e ...

Ronela publikon sekuenca nga klipi i ri
Ronela Hajati ka publikuar pak pamje nga videoklipi i saj i ri. Këngëtarja ka disa javë që ka paralajmëruar këngën e re e cila quhet “MVP”. Ajo postoi një video të shkurtër në Instagram me anë të cilës zbuloi se ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 17:55
Ronela Hajati ka publikuar pak pamje nga videoklipi i saj i ri. Këngëtarja ka disa javë që ka paralajmëruar këngën e re e cila quhet “MVP”. Ajo postoi një video të shkurtër në Instagram me anë të cilës zbuloi se ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved