ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/10/2019 21:22

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar

Aksidenti me një të vdekur në Korcë, pranga drejtuesit të mjetit shkak parakalimi i gabuar
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...
BalkanWeb | 16-Sep-2019 10:00
KORÇË Një parakalim i gabuar i makinës tip benz, dyshohet të jetë shkak i aksidentit të mbrëmjes së djeshme në Korcë, ku një person humbi jetën ndërsa 4 të tjerë mbetën të plagosur. Burime nga blutë e Korcës thanë se ...

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:25
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...

Aksidenti në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...
Mapo | 16-Sep-2019 08:57
mapo.al Një aksiodent i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, ...

Aksidenti tragjik në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 20:44
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...

Aksidenti i rëndë në Korçë, arrestohet drejtuesi i “Benzit”
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:49
Policia ka arrestuar 38 vjeçarin Daniel Hyka si përgjegjës për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e të dielës pranë fshatit Leshnicë ku një person humbi jetën dhe katër të tjerë u plagosën. Daniel Hyka nga fshati Petrushë u ...

Furgoni përplaset me autobusin, plagosen dy persona në aksin Rrogozhinë-Plepa
Dy persona mbetën të plagosur mbrëmjen e së dielës në autostradën Rrogozhinë-Plepa, në afërsi të Golemit. Një furgon që vinte drejt Durrësit goditi nga pas një autobus. Për shkak të përplasje drejtuesi i furgonit dhe ...
VizionPlus | 16-Sep-2019 10:43
Dy persona mbetën të plagosur mbrëmjen e së dielës në autostradën Rrogozhinë-Plepa, në afërsi të Golemit. Një furgon që vinte drejt Durrësit goditi nga pas një autobus. Për shkak të përplasje drejtuesi i furgonit dhe ...

Aksidenti tragjik në Korçë, arrestohet shoferi i benzit
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...
Telegraf | 16-Sep-2019 10:03
Një aksident tragjik ndodhi dje pasdite në aksin rrugor Korçë-Pogradec, në fshatin Leshnicë. Dy makina u përplasën me njëra-tjetrën, e për pasojë 4 persona mbetën të plagosur, ndërsa 55-vjeçari Agron Qamo që ndodhej në ...

Pamje të rënda/ Aksidenti në Leshnicë, i plagosuri ndihmohet nga kalimtarët
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 19:19
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dyshohet për viktima
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.
Top Channel | 15-Sep-2019 18:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.

Aksident i rëndë në Korçë, ka të plagosur
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:38
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...

Aksident i trefishtë në Peqin – Elbasan, plagosen 3 shoferë, 1 grua në gjendje të rëndë
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:33
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...

Aksident i frikshëm në Korçë, 1 i vdekur e 4 të plagosur
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:37
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Korçë-Pogradec/ FOTO
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:04
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Aksidenti me një viktimë dhe 4 të plagosur në Korçë, arrestohet shoferi
Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesin e mjetit Daniel Hyka i cili dhe dyshohet se shkaktoi aksidentin me një viktimë dhe katër të plagosur në Leshnicë të Korçes. Hyka sipas ekspertëve ka bërë një parakalim të gabuar ...
ABCNews | 16-Sep-2019 10:10
Policia e Korçës ka arrestuar drejtuesin e mjetit Daniel Hyka i cili dhe dyshohet se shkaktoi aksidentin me një viktimë dhe katër të plagosur në Leshnicë të Korçes. Hyka sipas ekspertëve ka bërë një parakalim të gabuar ...

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:59
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:22
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...

Aksident i frikshëm në Itali, 3 shqiptarë në gjendje të rëndë
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...
Telegraf | 15-Sep-2019 16:22
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...

Aksidenti fatal në Rrugën e Kombit, vajza humbi dy këmbët, vdiq në spital
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...
Gazeta Observer | 16-Sep-2019 10:51
Një aksident i rëndë ndodhi paraditen e së dielës në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gëziq, ku një 13-vjeçare ka humbur jetën. Vajza e mitur ishte në makinë me babanë e saj, G.I., 44 vjeç, kur në një moment, shoferi ka ...

Furgoni përplaset me autobusin, plagosen dy persona në aksin Rrogozhinë-Plepa
Dy persona mbetën të plagosur mbrëmjen e së dielës në autostradën Rrogozhinë-Plepa, në afërsi të Golemit. Një furgon që vinte drejt Durrësit goditi nga pas një autobus. Për shkak të përplasje drejtuesi i furgonit dhe ...
Medial | 16-Sep-2019 10:47
Dy persona mbetën të plagosur mbrëmjen e së dielës në autostradën Rrogozhinë-Plepa, në afërsi të Golemit. Një furgon që vinte drejt Durrësit goditi nga pas një autobus. Për shkak të përplasje drejtuesi i furgonit dhe ...

Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...
Telegraf | 15-Sep-2019 12:08
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved