ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:19

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona

Furgoni përplaset me autobusin te Shkëmbi i Kavajës, lëndohen 2 persona
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 22:25
Një aksident automobilistik ka ndodhur para 30 minutave në aksin rrugor Plepa – Golem, pranë Shkëmbit të Kavajës. Gazetarja Dorjana Bezat raporton për “Balkanëeb” se një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Për ...

Aksidenti tragjik në Korçë, zbardhet identiteti i viktimës
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 20:44
KORCE Një aksident tragjik u shënua sot në Leshnicë të Korçës. Si pasojë e aksidentit, një person vdiq dhe 4 janë plagosur. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanweb” se viktimë në këtë aksident ka mbetur shtetasi ...

Pamje të rënda/ Aksidenti në Leshnicë, i plagosuri ndihmohet nga kalimtarët
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 19:19
KORCË Një aksident i rëndë automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “Balkanseb” se si pasojë e aksidentit, një person se ka ndërruar jetë, kurse 4 janë plagosur. ...

Aksident në aksin Korçë-Pogradec, dyshohet për viktima
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.
Top Channel | 15-Sep-2019 18:58
Një aksident i rëndë ka ndodhur në fshatin Leshnicë të aksit rrugor Korçë-Pogradec.

Aksident i rëndë në Korçë, ka të plagosur
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:38
KORCË Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë pasdite në Leshnicë të Korçës. Gazetarja Lorena Kodra raporton për “ Balkanweb” se si pasojë e aksidentit, dyshohet se 2 persona kanë mbetur të plagosur. (vijon…) ...

Aksident i trefishtë në Peqin – Elbasan, plagosen 3 shoferë, 1 grua në gjendje të rëndë
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 18:33
ELBASAN Në aksin e rrugës kombëtare Peqin – Elbasan gjatë një aksidenti të trefishtë janë plagosur 4 persona. Gazetari Fatmir Popja raporton për “Balkanëeb ” se në aksident sipas burimeve zyrtare u përfshinë tre ...

Aksident i frikshëm në Korçë, 1 i vdekur e 4 të plagosur
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:37
Një aksident me pasojë vdekjen e një personi dhe plagosjen e 4 të tjerëve është regjistruar në aksin rrugor Korçë-Pogradec. Aksidenti ka ndodhur në afërsi të fshatit Leshnicë, ku një automjet tip “Golf”, është përplasur ...

Aksident i rëndë në aksin rrugor Korçë-Pogradec/ FOTO
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.
VizionPlus | 15-Sep-2019 19:04
Një aksident është regjistruar pasditen e kësja të diele në aksin Korçë-Pogradec. Sipas fotove të dërguara nga LSA, dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin ndërsa raportohet se dy persona kanë mbetur të plagosur.

Aksident në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:59
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Aksidenti ka ndodhur në fshatin Pajovë, Peqin , ku një mjet tip “Benz” është përplasur me një ...

Aksident i trefishtë në aksin Elbasan-Peqin, plagosen 4 persona
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 18:22
Një aksident i rëndë rrugor me plagosjen e 4 personave është regjistruar pasditen e kësaj të diele në aksin Elbasan-Peqin. Vizion Plus mëson se tre automjete janë përplasur me njëra-tjetrën ku si pasojë kanë marrë plagë ...

Aksident i frikshëm në Itali, 3 shqiptarë në gjendje të rëndë
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...
Telegraf | 15-Sep-2019 16:22
Një tjetër aksident i rëndë ka ndodhur në Itali, ku sërish janë protagonistë shqiptarët. 3 persona ishin duke udhëtuar me një makinë, kur janë aksidentuar. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Carbone drejt Marcianise. Të tre ...

Aksident tragjik në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...
Telegraf | 15-Sep-2019 12:08
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. Një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe për pasojë mbeti e ...

Aksidenti në rrugën e Kombit, humb jetën vajza e mitur
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur në autostradën, Milot-Morinë, në vendin e quajtur “Fshati Gëziq”. Aksidenti sipas policisë, ka ndodhur rreth orës 10:40 ku shtetasi G.I., rreth 44 vjeç, banues ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 12:08
Policia ka dhënë detaje në lidhje me aksidentin e ndodhur në autostradën, Milot-Morinë, në vendin e quajtur “Fshati Gëziq”. Aksidenti sipas policisë, ka ndodhur rreth orës 10:40 ku shtetasi G.I., rreth 44 vjeç, banues ...

Aksident tragjik në Korçë, humb jetën 1 person plagosen 4 të tjerë
Ka ndërruar jetë një person që mbeti i plagosur në një aksident në fshatin Leshnicë të Korçës. Në aksident u përfshinë dy automjete, ndërsa mbetën të plagosur edhe katër persona të tjerë. Njoftimi i policisë: “Më datë ...
ABCNews | 15-Sep-2019 19:56
Ka ndërruar jetë një person që mbeti i plagosur në një aksident në fshatin Leshnicë të Korçës. Në aksident u përfshinë dy automjete, ndërsa mbetën të plagosur edhe katër persona të tjerë. Njoftimi i policisë: “Më datë ...

LAJM I FUNDIT/ Aksident i rëndë në Korçë, 1 viktimë dhe 4 të plagosur (FOTO)
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë. Nga përplasja kokë më kokë e dy makinave një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë janë të plagosur rëndë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë fshatit Leshnice në ...
Lapsi | 15-Sep-2019 19:37
Një aksident tragjik ka ndodhur pasditen e sotme në Korçë. Nga përplasja kokë më kokë e dy makinave një person ka humbur jetën dhe 4 të tjerë janë të plagosur rëndë. Ngjarja e rëndë ka ndodhur pranë fshatit Leshnice në ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gziq, ku një vajzë e mitur ka humbur jetën. E mitura po udhëtonte në makinë me babain e saj, kur në një moment, shoferi ka humbur kontrollin dhe makina ...
Telegraf | 15-Sep-2019 11:53
Një aksident i rëndë ka ndodhur në Rrugën e Kombit, pranë fshatit Gziq, ku një vajzë e mitur ka humbur jetën. E mitura po udhëtonte në makinë me babain e saj, kur në një moment, shoferi ka humbur kontrollin dhe makina ...

Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. “BalkanWeb” mëson se një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 11:10
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. “BalkanWeb” mëson se një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe ...

Aksident te Shkëmbi i Kavajës, 2 të plagosur, njëri në gjendje të rëndë
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Plepa – Golem, në afërsi të Shkëmbit të Kavajës. Sipas raportimeve, një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur ...
Gazeta Dita | 15-Sep-2019 23:23
Një aksident automobilistik ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Plepa – Golem, në afërsi të Shkëmbit të Kavajës. Sipas raportimeve, një automjet tip furgon ka goditur një autobus. Si pasojë e aksidentit kanë mbetur ...

Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .
Top Channel | 15-Sep-2019 11:09
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .

Aksident në plazhin e Durrësit, autobusi përplaset me furgonin
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Plepa- Golem në plazhin e Durrësit. Një furgon është përplasur me një autobus dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të lënduar. Njëri prej të lënduarve është dërguar ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:51
Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në aksin rrugor Plepa- Golem në plazhin e Durrësit. Një furgon është përplasur me një autobus dhe për pasojë dy persona kanë mbetur të lënduar. Njëri prej të lënduarve është dërguar ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved