ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:40

Kur partneri ta mbush mendjen për të pozuar nudo

Kur partneri ta mbush mendjen për të pozuar nudo
Gjithmone ka diçka qe te step. Dhe keshtu duket se ka qene edhe me Kylie Jenner, 22 vjeçaren miliarder, me te voglen e klanit te famshem Kardashian&Jenner. Fotoja e nudo per Playboy-n duhet thene se pati shume ...
ikub.al | 15-Sep-2019 17:20
Gjithmone ka diçka qe te step. Dhe keshtu duket se ka qene edhe me Kylie Jenner, 22 vjeçaren miliarder, me te voglen e klanit te famshem Kardashian&Jenner. Fotoja e nudo per Playboy-n duhet thene se pati shume ...

Geti ndryshon dukje, shkurton flokët në zero
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 21:03
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...

Princ Harry feston ditëlindjen, ja mesazhi i ëmbël i dukeshës
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 16:51
Princ Harry fryn sot 35 qirinj dhe bashkëshortja e tij di të rezervojë gjëra speciale për ditë të veçanta. Ajo ka publikuar një foto të të treve të papublikuar më parë ku princi Harry qëndron përballë Meghan dhe Archie. ...

Oriola tërheq vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 20:18
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...

Rrëfimi i Michael Owen për sëmundjen e djalit të tij që ia pamundëson të bëhet futbollist
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:25
Michael Owen ka bërë të ditur se djali i tij 13 vjeçar është ‘klinikisht i verbër’ dhe nuk mund të bëhet futbollist. Ish-sulmuesi anglez ka konfirmuar se James është diagnostikuar me sëmundjen Stargardt – që paraqet ...

Një pozë tjetër me bikini nga Rina
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:23
Rina Balaj ka qenë aktive gjatë kësaj vere në profilet e saja në rrjetet sociale, në të cilat ka publikuara imazhe që tregojnë vijën e saj trupore. Ajo numëron mbi 465 mijë ndjekës në Instagram, ndërsa fotografitë me ...

Tetë trendë të bukur për rregullimin e shtëpisë, të cilët do të dominojnë në stinën që po vjen
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 17:22
Ekspertët e sferës së rregullimit të enterierit kanë ndarë disa trendë me detajet e ngjyrës së zezë, materialet natyrale dhe një ngjyrë! Edhe pse të gjithë jetojmë me bindjen që enterieri, përkatësisht shtëpia më së ...

Pa makijazh dhe me bikini, Luana merr vëmendje në fotografinë e fundit
Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është mjaft e pëlqyer dhe tejet e ndjekur në rrjetet sociale. Në Instagram ajo ndiçet nga hiç më pak se 1.6 milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, e ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 15:25
Këngëtarja nga Shqipëria, Luana Vjollca, është mjaft e pëlqyer dhe tejet e ndjekur në rrjetet sociale. Në Instagram ajo ndiçet nga hiç më pak se 1.6 milion ndjekës, për të cilët publikon imazhe dhe video të ndryshme, e ...

Zbulohet juria e festivalit ‘Kënga Magjike 2019’
Është zbuluar juria e ‘Këngës Magjike 2019’. Momente më parë faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend ...
Arbresh | 15-Sep-2019 22:13
Është zbuluar juria e ‘Këngës Magjike 2019’. Momente më parë faqja zyrtare e ‘Këngës Magjike’ në Instagram ka zbuluar anëtarët e jurisë së këtij edicioni, shkruan lajmi.net. Enkel Demi, Arben Skenderi, Armend ...

Adrian Gaxha hap biznesin e ri në Shkup (FOTO)
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...
Prive | 15-Sep-2019 21:55
Kushdo që ndjek Adrian Gaxhën në rrjete sociale ka mundur ta vërejë tash e një kohë që ai është goxha i angazhuar në ngritjen e një biznesi të ri që nuk lidhet me muzikën. Ai madje është shfaqur edhe në rolin e ...

Geti ndryshon dukje, shkurton flokët në zero
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:36
Getoar Selimi është një nga yjet me një karrierë të gjatë në skenën muzikore shqiptare, i cili ka qëndruar në maje përkundër se kanë kaluar dekada. Krahas hiteve të shumta që ka sjellë ndër vite, reperi i BabaStars i ka ...

Hailey Bieber pozon pa reçipeta
Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan . Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit ku duket ‘tmerrësisht’ ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:31
Hailey Bieber është modelja e fundit që ka pozuar për revistën prestigjioze ‘Vogue Australia’ këtë javë, shkruan . Bashkëshortja e Justin Bieber ka ndarë disa imazhe nga fotosesioni i saj i fundit ku duket ‘tmerrësisht’ ...

Njihuni me anëtarët e jurisë së “Këngës Magjike 2019” (FOTO)
View this post on Instagram Kenga Magjike 2019 #kengamagjike2019 #jurianewartist @arditgjebrea @arbenskenderi @armendrexhepagiqi @jonidamaliqi @enkeldemi @djmissrose @stonedeejay A post shared by Kënga Magjike ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 21:19
View this post on Instagram Kenga Magjike 2019 #kengamagjike2019 #jurianewartist @arditgjebrea @arbenskenderi @armendrexhepagiqi @jonidamaliqi @enkeldemi @djmissrose @stonedeejay A post shared by Kënga Magjike ...

Publikoi vetëm dy ditë më parë këngën e re, ja sa klikime ka arritur 2Ton
2Ton ditë më parë lansoi videoklipin e ri. 2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan lajmi.net. ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:11
2Ton ditë më parë lansoi videoklipin e ri. 2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan lajmi.net. ...

Publikoi vetëm dy ditë më parë këngën e re, ja sa klikime ka arritur 2Ton
2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan . Më tu publikuar, publiku priti shumë mirë projektin ...
Lajminet | 15-Sep-2019 21:01
2Ton është një artist mjaft i pëlqyer nga publiku për stilin e tij muzikor, ai të premten që lam pas publikoi këngën e tij të re që titullohet ‘Gjith jetën’, shkruan . Më tu publikuar, publiku priti shumë mirë projektin ...

Realizon fotografi të veçantë, Tuna: Më së miri reflektoj kur flas me vetveten
Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna kohëve të fundit është shndërruar një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë. Kjo ngase në lidhjen e saj me Patris Berishën, u raportua për një krizë, spekulime këto që ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 14:19
Këngëtarja shqiptare, Altuna Sejdiu-Tuna kohëve të fundit është shndërruar një nga personazhet më të komentuara në shtypin rozë. Kjo ngase në lidhjen e saj me Patris Berishën, u raportua për një krizë, spekulime këto që ...

Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott
Kylie Jenner së fundi kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL. Në një intervistë ylli televiziv ...
Arbresh | 15-Sep-2019 21:01
Kylie Jenner së fundi kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL. Në një intervistë ylli televiziv ...

Kylie Jenner flet për jetën seksuale me Travis Scott
Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL, transmeton . Në një intervistë ylli televiziv kishte folur edhe për eksperiencat seksuale që ...
Lajminet | 15-Sep-2019 20:43
Kylie Jenner ditë më parë kishte pozuar për revistën ‘Playboy’ imazhe këto që po bëjnë xhiro në rrjetë sociale, shkruan IOL, transmeton . Në një intervistë ylli televiziv kishte folur edhe për eksperiencat seksuale që ...

Oriola tërheq vëmendjen sa herë që publikon imazhe të reja
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 20:43
Sa herë që publikon fotografi në Instagram, Oriola Marashi arrin të tërheqë vëmendjen e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët i presin me kërshëri imazhet e reja. Modelja shqiptare kujdeset që të vë në plan të parë ...

Ghetto Geasy ndryshim drastik në pamje, do habiteni
Ghetto Geasy ka habitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan . Themeluesi i grupit ‘Baba Stars’ njëherazi bashkëshorti i Marina Vjollcës ka ndryshuar stilin e flokëve, ...
Lajminet | 15-Sep-2019 20:18
Ghetto Geasy ka habitur të gjithë me imazhin e fundit të publikuar në llogarinë e tij në Instagram, shkruan . Themeluesi i grupit ‘Baba Stars’ njëherazi bashkëshorti i Marina Vjollcës ka ndryshuar stilin e flokëve, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved