ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:58

Sebiha Shala e PDK-së premton zhvillimin e turizmit në Pejë

Sebiha Shala e PDK-së premton zhvillimin e turizmit në Pejë
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Sebiha Shala, e ftuar në emisionin Pressing të T7, ka premtuar zhvillimin e turizmit në rast se PDK’ja i fiton zgjedhjet e 6 tetorit. “Turizmi në Kosovë është ngritë mbi 19% ...
Gazeta Observer | 15-Sep-2019 22:09
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK-së, Sebiha Shala, e ftuar në emisionin Pressing të T7, ka premtuar zhvillimin e turizmit në rast se PDK’ja i fiton zgjedhjet e 6 tetorit. “Turizmi në Kosovë është ngritë mbi 19% ...

Limaj sërish sfidon kundërkandidatët e tij për ballafaqim
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj tha sot para strukturave në Fushë Kosovë, se nëse kthehet gara në kandidatë për kryeministër, e jo në parti politike, do të ndryshohet kualiteti ...
Kosova Press | 15-Sep-2019 22:03
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj tha sot para strukturave në Fushë Kosovë, se nëse kthehet gara në kandidatë për kryeministër, e jo në parti politike, do të ndryshohet kualiteti ...

Sebiha Shala e PDK’së premton zhvillimin e turizmit në Pejë
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, Sebiha Shala, e ftuar në emisionin Pressing të T7, ka premtuar zhvillimin e turizmit në rast se PDK’ja i fiton zgjedhjet e 6 tetorit. “Turizmi në Kosovë është ngritë mbi 19% ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:01
Kandidatja për deputete nga radhët e PDK’së, Sebiha Shala, e ftuar në emisionin Pressing të T7, ka premtuar zhvillimin e turizmit në rast se PDK’ja i fiton zgjedhjet e 6 tetorit. “Turizmi në Kosovë është ngritë mbi 19% ...

Kur do të ballafaqohen me njëri-tjetrin 5 kandidatët për kryeministër?
Në historinë e zgjedhjeve në Kosovë, kandidatët për kryeministër asnjëherë nuk kanë dalë të gjithë përballë njëri-tjetrit. Edhe disa nga 5 kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e 6 tetorit janë deklaruar të gatshëm ...
Gazeta Monitor | 15-Sep-2019 21:36
Në historinë e zgjedhjeve në Kosovë, kandidatët për kryeministër asnjëherë nuk kanë dalë të gjithë përballë njëri-tjetrit. Edhe disa nga 5 kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e 6 tetorit janë deklaruar të gatshëm ...

Drenica në mbësthtetje të Limajt për kryeministër të vendit
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 21:03
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...

Limaj në Drenas: Kujdes kë po votoni, përmend votimin e Gjykatës Speciale
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...
Arbresh | 15-Sep-2019 20:55
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...

Limaj në Drenas: Kujdes kë po votoni, përmend votimin e Gjykatës Speciale
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 20:49
Nisma Socialdemokrate degët në Drenas dhe Skenderaj kanë organizuar takime me strukturat dhe aktivistët e tyre. Në këto takime ka marrë pjesë edhe kandidati për kryeministër të vendit, Fatmir Limaj. Në këto dy tubime ...

Limaj pret që Drenasi të vulosë fitoren e madhe të Nismës
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot takim me strukturat në qytetin e Drenasit, nga ku u theksua se koalicioni Nisma-AKR-PD ka kandidatin më të përgatitur për postin e kryeministrit. Kandidati për kryeministër nga ky ...
InFokusi | 15-Sep-2019 19:41
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot takim me strukturat në qytetin e Drenasit, nga ku u theksua se koalicioni Nisma-AKR-PD ka kandidatin më të përgatitur për postin e kryeministrit. Kandidati për kryeministër nga ky ...

Nisma prezanton kandidatët në Drenas, Limaj: Do të fitojmë
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...
Gazeta Observer | 15-Sep-2019 19:37
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...

Limaj pret që Drenasi të vulosë fitoren e madhe të Nismës
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot takim me strukturat në qytetin e Drenasit, nga ku u theksua se koalicioni Nisma-AKR-PD ka kandidatin më të përgatitur për postin e kryeministrit.
Kosova Press | 15-Sep-2019 19:21
Nisma Socialdemokrate ka mbajtur sot takim me strukturat në qytetin e Drenasit, nga ku u theksua se koalicioni Nisma-AKR-PD ka kandidatin më të përgatitur për postin e kryeministrit.

Nisma prezanton kandidatët në Drenas, Limaj: Do të fitojmë
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...
Medial | 15-Sep-2019 19:18
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...

Nisma prezanton kandidatët në Drenas, Limaj: Do të fitojmë
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 19:18
Nisma Socialdemokrate në një tubim në Drenas ka prezantuar kandidatët për deputetë të kësaj ane. Isa Xhemajlaj, Liman Krasniqi, Hajrije Gashi, Mehdi Thaçi, Qendresa Xhema dhe Shumzim Bujupi janë emrat që do t’i futen ...

Kur do të ballafaqohen me njëri-tjetrin kandidatët për kryeministra
Në historinë e zgjedhjeve në Kosovë, kandidatët për kryeministra asnjëherë nuk kanë dalë të gjithë përballë njëri-tjetrit. Edhe disa nga 5 kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e 6 tetorit janë deklaruar të gatshëm ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 19:04
Në historinë e zgjedhjeve në Kosovë, kandidatët për kryeministra asnjëherë nuk kanë dalë të gjithë përballë njëri-tjetrit. Edhe disa nga 5 kandidatët për kryeministër në zgjedhjet e 6 tetorit janë deklaruar të gatshëm ...

Limaj: Nuk ka asnjë forcë politike që përballet me forcën e qytetarëve
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...
Arbresh | 15-Sep-2019 18:33
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...

Limaj: Nuk ka asnjë forcë politike që përballet me forcën e qytetarëve
Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i Këshillit Kombëtar Jakup Krasniqi, ka kërkuar nga kjo degë mobilizim për zgjedhjet e 6 tetorit. “Nisma duhet ...
Lajminet | 15-Sep-2019 18:25
Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i Këshillit Kombëtar Jakup Krasniqi, ka kërkuar nga kjo degë mobilizim për zgjedhjet e 6 tetorit. “Nisma duhet ...

Limaj: Nuk ka asnjë forcë politike që përballet me forcën e qytetarëve
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...
EkonomiaOnline | 15-Sep-2019 17:43
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...

Limaj i bindur: Nisma do të jetë befasia spektakolare e zgjedhjeve
Qindra qytetarë kanë pritur të dielën në Skënderaj, kandidatin për kryeministër nga koalicioni Nisma–AKR–PD, Fatmir Limaj. Limaj ka thënë se ky koalicion do të jetë befasia spektakolare e zgjedhjeve të 6 tetorit, ...
InFokusi | 15-Sep-2019 17:32
Qindra qytetarë kanë pritur të dielën në Skënderaj, kandidatin për kryeministër nga koalicioni Nisma–AKR–PD, Fatmir Limaj. Limaj ka thënë se ky koalicion do të jetë befasia spektakolare e zgjedhjeve të 6 tetorit, ...

Limaj: Nuk ka asnjë forcë politike që përballet me forcën e qytetarëve
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...
Medial | 15-Sep-2019 17:32
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...

Limaj: Nuk ka asnjë forcë politike që përballet me forcën e qytetarëve
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 17:32
NISMA Socialdemokrate në një tubim në Skënderaj ka prezantuar kandidatët për deputetë nga kjo komunë. Me këtë rast në një fjalim para anëtarëve, aktivistëve dhe simpatizantëve të NISMA-s në Skënderaj, kryetari i ...

Kandidatët tjerë po heshtin, Limaj nga Skenderaj përsëritë ftesën për debat
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka deklaruar sot se befasia spektakolare e zgjedhjeve të 6 tetorit do të jetë koalicioni i tyre në krye me partinë që ai udhëheq. Limaj gjatë takimit ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 17:13
Kandidati për kryeministër nga koalicioni Nisma-AKR-PD, Fatmir Limaj ka deklaruar sot se befasia spektakolare e zgjedhjeve të 6 tetorit do të jetë koalicioni i tyre në krye me partinë që ai udhëheq. Limaj gjatë takimit ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved