ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:48

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:15
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Përkrahja për LDK-në: Adelina i përgjigjet lexuesit që e quajti 'pevaçicë'
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike është përgjigjur rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, që sipas saj, duhet të votohet ...
Zeri | 15-Sep-2019 22:25
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike është përgjigjur rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, që sipas saj, duhet të votohet ...

Haziri nga Prizreni: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:25
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Lutfi Haziri falënderon Prizrenin: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Medial | 15-Sep-2019 22:17
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Lutfi Haziri falënderon Prizrenin: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:17
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Përkrahja për LDK’në: Adelina i përgjigjet lexuesit që e quajti “pevaçicë”
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike, i është përgjigjur një lexuesi të Gazetës Express rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 21:57
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike, i është përgjigjur një lexuesi të Gazetës Express rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, ...

Vjosa Osmani: Nuk do të lejojmë që krimi e korrupsioni të jenë dukuritë identifikuese të shtetit tonë
Të dielën kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani është mirëpritur të dielën në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë, simpatizantë e anëtarë të partisë. Kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...
InFokusi | 15-Sep-2019 21:01
Të dielën kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani është mirëpritur të dielën në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë, simpatizantë e anëtarë të partisë. Kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...

Osmani merr shembull Merkelin: Askush nuk kujdeset për shtetin më mirë se një grua me duar të pastra (VIDEO)
Dikush në këmbë, e dikush me veturë. Disa me flamuj, e të tjerë me fanella për kandidatin e preferuar për deputet, njofton Klan Kosova. Kështu po i përgjigjen thirrjes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, banorët e ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:23
Dikush në këmbë, e dikush me veturë. Disa me flamuj, e të tjerë me fanella për kandidatin e preferuar për deputet, njofton Klan Kosova. Kështu po i përgjigjen thirrjes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, banorët e ...

Osmani: Shembulli i njerëzve fisnikë e punëtorë të Hasit do të bëhet shembull i udhëheqjes së shtetit
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qyetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së. Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 19:41
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qyetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së. Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
InFokusi | 15-Sep-2019 19:23
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
Arbresh | 15-Sep-2019 19:21
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Osmani: Na duhen politikanë që si thoshte Rugova “kokën mund t’ua ndërroni, por mendjen kurrë”
Pas vizitës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani e ka vizituar edhe fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit amerikanë Bill Clinton dhe Tony Blair të cilët, ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 19:18
Pas vizitës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani e ka vizituar edhe fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit amerikanë Bill Clinton dhe Tony Blair të cilët, ...

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë, ku tha se LDK-ja e bën qeverinë me njerëz që i përkulen vetëm qytetarit, por jo edhe krimit.
Kosova Press | 15-Sep-2019 19:13
Kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë, ku tha se LDK-ja e bën qeverinë me njerëz që i përkulen vetëm qytetarit, por jo edhe krimit.

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 19:08
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Osmani: Shembulli i njerëzve fisnikë e punëtorë të Hasit do të bëhet shembull i udhëheqjes së shtetit
Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ushtria e Ibrahim Rugovës, si në vitet ’90, është rreshtuar përkrah kandidates së LDK-së për kryeministre. Ndërsa kandidatja për kryeministre, ...
Lajminet | 15-Sep-2019 19:00
Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ushtria e Ibrahim Rugovës, si në vitet ’90, është rreshtuar përkrah kandidates së LDK-së për kryeministre. Ndërsa kandidatja për kryeministre, ...

Osmani: LDK s’do të lejojë që korrupsioni të jetë dukuri identifikuese e shtetit të Kosovës
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së.
Kosova Press | 15-Sep-2019 18:36
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së.

Adelina Ismaili jep 5 arsye pse duhet votuar Vjosa Osmanin
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook, ka dhënë pesë arsye pse sipas saj duhet votuar kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për ...
InFokusi | 15-Sep-2019 18:23
Këngëtarja e njohur shqiptare, Adelina Ismaili, përmes një shkrimi në llogarinë e saj në rrjetin social Facebook, ka dhënë pesë arsye pse sipas saj duhet votuar kandidatja e Lidhjes Demokratike të Kosovës për ...

Quni: Shpresa për mirëqenie dhe perspektivë më të mirë është programi i LDK-së (VIDEO)
Kandidati i LDK-së për deputet, Anton Quni, ka qenë i pranishëm në takimin që kandidatja e kësaj partie e ka mbajtur me qytetarët e fshatit Gjonaj në Prizren. Quni në Magazina Zgjedhore të Klan Kosovës ka treguar se a ...
Medial | 15-Sep-2019 18:02
Kandidati i LDK-së për deputet, Anton Quni, ka qenë i pranishëm në takimin që kandidatja e kësaj partie e ka mbajtur me qytetarët e fshatit Gjonaj në Prizren. Quni në Magazina Zgjedhore të Klan Kosovës ka treguar se a ...

Quni: Shpresa për mirëqenie dhe perspektivë më të mirë është programi i LDK-së (VIDEO)
Kandidati i LDK-së për deputet, Anton Quni, ka qenë i pranishëm në takimin që kandidatja e kësaj partie për kryeministre Vjosa Osmani e ka mbajtur me qytetarët e fshatit Gjonaj në Prizren. Quni në Magazina Zgjedhore të ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 17:55
Kandidati i LDK-së për deputet, Anton Quni, ka qenë i pranishëm në takimin që kandidatja e kësaj partie për kryeministre Vjosa Osmani e ka mbajtur me qytetarët e fshatit Gjonaj në Prizren. Quni në Magazina Zgjedhore të ...

Ky është vendi ku po i kalon pushimet Lori
Adelina Ismaili është përkrahëse e Vjosa Osmanit për kryeministre në zgjedhjet e 6 tetorit. Në rrjetin social në Facebook, këngëtarja ka publikuar fotografi të saj bashkë me ish presidentit Ibrahim Rugova, shkruan ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 17:47
Adelina Ismaili është përkrahëse e Vjosa Osmanit për kryeministre në zgjedhjet e 6 tetorit. Në rrjetin social në Facebook, këngëtarja ka publikuar fotografi të saj bashkë me ish presidentit Ibrahim Rugova, shkruan ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved