ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 13:40

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:58
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:23
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...

Penallti për Milanin, ja çfarë bën Piatek
Milani ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Veronas. Golin e epërsisë e shënoi Piatek në minutën e 68-të të ndeshjes, shkruan Indeksonline. Polaku realizoi nga pika e bardhë për t’i dhënë epërsinë Milanit. Kujtojmë se ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 22:17
Milani ka kaluar në epërsi në ndeshjen kundër Veronas. Golin e epërsisë e shënoi Piatek në minutën e 68-të të ndeshjes, shkruan Indeksonline. Polaku realizoi nga pika e bardhë për t’i dhënë epërsinë Milanit. Kujtojmë se ...

Elis Bakaj shënon dhe i jep fitoren skuadrës bjelloruse
Elis Bakaj vazhdon të shkëlqejë në kampionatin bjellorus me fanellën e Shakhtjor Soligorsk. Sulmuesi shqiptar në minutën e 65-të, ka kaluar skuadrën e tij në avantazh, në transfertën e Islok Minskut që përfundoi me ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 22:09
Elis Bakaj vazhdon të shkëlqejë në kampionatin bjellorus me fanellën e Shakhtjor Soligorsk. Sulmuesi shqiptar në minutën e 65-të, ka kaluar skuadrën e tij në avantazh, në transfertën e Islok Minskut që përfundoi me ...

Cikalleshi i shënon Selmanit, gjen golin edhe në Turqi
Pas golave dhe formës shumë të mirë që tregoi me kombëtaren shqiptare Sokol Cikalleshi ka rigjetur veten edhe te klubi i tij Akhisar. Në ndeshjen e tij të parë në këtë sezon të cilën e nisi si titullar në ligën e dytë ...
Shenja | 15-Sep-2019 21:54
Pas golave dhe formës shumë të mirë që tregoi me kombëtaren shqiptare Sokol Cikalleshi ka rigjetur veten edhe te klubi i tij Akhisar. Në ndeshjen e tij të parë në këtë sezon të cilën e nisi si titullar në ligën e dytë ...

Cikalleshi i shënon Selmanit, gjen golin edhe në Turqi
Pas golave dhe formës shumë të mirë që tregoi me kombëtaren shqiptare Sokol Cikalleshi ka rigjetur veten edhe te klubi i tij Akhisar. Në ndeshjen e tij të parë në këtë sezon të cilën e nisi si titullar në ligën e dytë ...
SuperSport | 15-Sep-2019 21:50
Pas golave dhe formës shumë të mirë që tregoi me kombëtaren shqiptare Sokol Cikalleshi ka rigjetur veten edhe te klubi i tij Akhisar. Në ndeshjen e tij të parë në këtë sezon të cilën e nisi si titullar në ligën e dytë ...

Liverpooli vazhdon pa humbje, viktima e radhës, Newcastle
Skuadra e The Reds këtë radhë mposhti Newcastle në Anfield me rezultatin 3-1 për t'u ngjitur në kuotën 15 pikëve pas 5 javëve kampionat.
Top Channel | 14-Sep-2019 18:44
Skuadra e The Reds këtë radhë mposhti Newcastle në Anfield me rezultatin 3-1 për t'u ngjitur në kuotën 15 pikëve pas 5 javëve kampionat.

Roma merr fitoren e parë në Serie A
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas 3 javësh në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), Edin ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 21:19
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas 3 javësh në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), Edin ...

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 20:59
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...

Arsenali lëshon fitoren nga dora, barazon ndaj Watfordit
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...
E Dua Sportin | 15-Sep-2019 20:59
Arsenali ka luajtur baras si mysafir i Watfordit (2-2) edhe pse ishte në epërsi prej dy golash në pjesën e parë të takimit që u zhvillua në Vicarage Road. Rezultati u zhbllokua në minutën e 21-të kur Pierre-Emerick ...

Luma dhe Miftari mendojnë për fitoren e Dritës
Drita e Bogovinës ka regjistruar fitore komode në ndeshjen e javës së katërt, teksa para simpatizantëve të vetë mundi ekipin shkupjan të Kadinos me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Dashmir ...
InfoSport.mk | 15-Sep-2019 20:32
Drita e Bogovinës ka regjistruar fitore komode në ndeshjen e javës së katërt, teksa para simpatizantëve të vetë mundi ekipin shkupjan të Kadinos me rezultatin 2:0, njofton “infOSport.mk”. Skuadra e trajnerit Dashmir ...

Granit Xhaka befason të gjithë: U frikësuam në pjesën e dytë!
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas tre javëve në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 20:30
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas tre javëve në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), ...

Roma shijon fitoren e parë këtë sezon, Berardi lë shenja me një super-gol
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas tre javëve në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), ...
Zeri | 15-Sep-2019 20:22
Roma më në fund e ka gjetur rrugën e fitores pas tre javëve në Serie A. Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), ...

Roma shijon fitoren e parë këtë sezon
Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi dy herë brenda 45 minutave. Ndërkaq në pjesën e ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 20:08
Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi dy herë brenda 45 minutave. Ndërkaq në pjesën e ...

Roma fiton sfidën atraktive ndaj Sassuolos Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e...
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...
Kosova Sot | 15-Sep-2019 20:08
Me rezultat 4-2, Roma e ka mposhtur Sassuolon në ndeshjen e javës së tretë në Serie A, e cila u zhvillua në Stadio Olimpico në kryeqytetin italian. Fillim fantastik i Giallorossëve në pjesën e parë të takimit, në të ...

Roma me dy fytyra në ‘Olimpico’, ia bën sefte në Serie A
Roma ka arritur fitoren e parë për sezonin 2019/20 duke marrë pikët e plota në Olimpico, pasi e mposhti 4-2 Sassuolon. Roma bëri paraqitje të ndryshme në pjesën e parë dhe të dytë. Pas 45 minutave të zjarrtë në pjesën e ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 20:06
Roma ka arritur fitoren e parë për sezonin 2019/20 duke marrë pikët e plota në Olimpico, pasi e mposhti 4-2 Sassuolon. Roma bëri paraqitje të ndryshme në pjesën e parë dhe të dytë. Pas 45 minutave të zjarrtë në pjesën e ...

Roma merr fitoren e parë sezonale, mposht Sassuolon
Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italian golat i shënoi që në pjesën e parë duke e vulosur dilemën e fituesit. Golat për Romën i realizuan ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 20:04
Roma ka fituar me rezultat 4-2 ndaj Sassuolos në ndeshjen e xhiros së tretë të Serie A. Skuadra nga kryeqyteti italian golat i shënoi që në pjesën e parë duke e vulosur dilemën e fituesit. Golat për Romën i realizuan ...

Roma shijon fitoren e parë këtë sezon, Berardi lë shenja me një super-gol
Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), Edin Dzeko (20’), debutuesi Henkrikh Mkhitaryan (22’) dhe Justin Kluivert ...
Lajminet | 15-Sep-2019 20:02
Ekipi i udhëhequr nga Fonseca mposhti 4-2 Sassuolon në ‘Olimpico’. Vendasit shpërthyen me katër gola në pjesën e parë, me Bryan Cristante (12’), Edin Dzeko (20’), debutuesi Henkrikh Mkhitaryan (22’) dhe Justin Kluivert ...

Hellas Verona – Milan, formacionet zyrtare
Ka përfunduar takimi mes Arsenalit dhe Watfordit. Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 19:52
Ka përfunduar takimi mes Arsenalit dhe Watfordit. Arsenal dhe Watford kanë luajtur baraz me rezultatin 2-2, për t’i ndarë pikët, raporton GazetaBlic . Arsenali shkoi në pushim me dy gola epërsi, pasi Aubameyang shënoi ...

Watford – Arsenal, kjo është nota e Granit Xhakës
Skuadra e Watfordit ka shënuar sërish ndaj Arsenalit. Ekipi vendas, Watford ka shënuar edhe golin e dytë dhe të barazimit ndaj Arsenalit, raporton GazetaBlic. Golin e barazimit për Watfordin e ka shënuar Pereyrra. ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 19:41
Skuadra e Watfordit ka shënuar sërish ndaj Arsenalit. Ekipi vendas, Watford ka shënuar edhe golin e dytë dhe të barazimit ndaj Arsenalit, raporton GazetaBlic. Golin e barazimit për Watfordin e ka shënuar Pereyrra. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved