ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 30/05/2020 16:01

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura

LAJM I FUNDIT/ Aksident në Rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. “BalkanWeb” mëson se një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 11:10
Një vajzë e mitur ka humbur jetën në një aksident në Rrugën e Kombit. Ngjarja ndodhi para pak minutash në fshatin Griq. “BalkanWeb” mëson se një makinë tip ‘Toyota Yaris’ është përplasur në anësoren e autostradës dhe ...

Aksident i rëndë në rrugën e Kombit, humb jetën e mitura
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .
Top Channel | 15-Sep-2019 11:09
Një aksident i rëndë ka ndodhur në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq ku shoferi i mjetit ka humbur kontrollin dhe është përplasur me anësoret e autostradës .

Fotot/ Shoferi humb kontrollin, trajleri del nga rruga
Një automjet trajler ka dalë nga rruga në aksin Burrel-Milot. Sipas policisë lokale të rrethit Mat mjeti trajler i tonazhit të lartë doli nga rruga pranë Urës së Ulëzës.
Top Channel | 15-Sep-2019 10:27
Një automjet trajler ka dalë nga rruga në aksin Burrel-Milot. Sipas policisë lokale të rrethit Mat mjeti trajler i tonazhit të lartë doli nga rruga pranë Urës së Ulëzës.

VIDEO/ Shoferi humb kontrollin dhe hidhet nga mjeti, pamjet e frikshme si është shkatërruar kamioni
Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë natës në aksin Burrel-Milot, ku një kamion me targa të huaja ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Burime zyrtare për gazetarin e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Enver Doçi thanë ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 09:14
Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë natës në aksin Burrel-Milot, ku një kamion me targa të huaja ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Burime zyrtare për gazetarin e ‘News24’ dhe ‘BalkanWeb’ Enver Doçi thanë ...

Aksident në rrugën e Kombit, plagoset rëndë e mitura
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të dielë në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq. Vizion Plus mëson se shoferi I një automjeti ka humbur kontrollin dhe është përlasur me anësoret e rrugës. Si pasojë e ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 11:15
Një aksident i rëndë është regjistruar këtë të dielë në rrugën e Kombit në afërsi të fshatit Gziq. Vizion Plus mëson se shoferi I një automjeti ka humbur kontrollin dhe është përlasur me anësoret e rrugës. Si pasojë e ...

Lezhë/ 34-vjeçari aksidenton me makinë 10-vjeçarin
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë - Rrilë, ku një 34-vjeçar ka aksidentuar me makinë një 10 vjeçar.
Top Channel | 15-Sep-2019 08:26
Një aksident ka ndodhur në aksin rrugor Lezhë - Rrilë, ku një 34-vjeçar ka aksidentuar me makinë një 10 vjeçar.

Aksident në aksin Burrel-Skuraj, traileri përfundon në humnerë
Një mjet që po tip trailer që po udhëtonte nga Shkupi në drejtim të Tiranës doli nga rruga në aksin Burrel – Skuraj në afërsi të urës së Ulzës. Mjeti përfundoi disa metra poshtë saj, por fatmirësisht pa viktima. Policia ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 10:15
Një mjet që po tip trailer që po udhëtonte nga Shkupi në drejtim të Tiranës doli nga rruga në aksin Burrel – Skuraj në afërsi të urës së Ulzës. Mjeti përfundoi disa metra poshtë saj, por fatmirësisht pa viktima. Policia ...

E përplasi makina në Lezhë, i mituri sillet te “Trauma”, policia zbardh detaje nga aksidenti
Policia e Lezhës ka zbardhur detaje nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Barbullojë. Uniformat blu raportojnë se një 34-vjeçar ka përplasur me makinë të miturin A. P., i cili është transportuar në ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 22:39
Policia e Lezhës ka zbardhur detaje nga aksidenti i ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Barbullojë. Uniformat blu raportojnë se një 34-vjeçar ka përplasur me makinë të miturin A. P., i cili është transportuar në ...

E përplasi makina, ja si është gjendje e 10-vjeçarit në Lezhë
mapo.al Policia dha informacion për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, ku mbeti i plagosur fëmija 10 vjeç. Në njoftim thuhet se i mituri është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa është ndaluar drejtuesi i ...
Mapo | 14-Sep-2019 23:00
mapo.al Policia dha informacion për aksidentin e ndodhur mbrëmjen e sotme në Lezhë, ku mbeti i plagosur fëmija 10 vjeç. Në njoftim thuhet se i mituri është jashtë rrezikut për jetën, ndërsa është ndaluar drejtuesi i ...

Aksidentohet trajleri në Urën e Ulzës, shoferi hidhet nga mjeti
Një mjet i tonazhit të lartë është aksidentuar ditën e sotme teksa ka dalë nga rruga në aksin Milot-Burrel. Mësohet se drejtuesi i trajlerit është hedhur nga mjeti në momentin e aksidentit. Ngjarja e frikshme ka ndodhur ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:01
Një mjet i tonazhit të lartë është aksidentuar ditën e sotme teksa ka dalë nga rruga në aksin Milot-Burrel. Mësohet se drejtuesi i trajlerit është hedhur nga mjeti në momentin e aksidentit. Ngjarja e frikshme ka ndodhur ...

Lezhë/ Makina përplas këmbësorin, autori largohet nga vendngjarja
Një aksident është raportuar në afërsi të fshatit Barbullojë e Re, Lezhë, ku një makinë tip foristradë ka përplasur një këmbësor.
Top Channel | 14-Sep-2019 21:40
Një aksident është raportuar në afërsi të fshatit Barbullojë e Re, Lezhë, ku një makinë tip foristradë ka përplasur një këmbësor.

Mjeti humb kontrollin në Rrugën e Kombit, vdes pasagjerja
Një aksident me pasojë vakej ka ndodhur paraditen e sotme në Rrugën e Kombit pranë fshatit Gziq. Nga të dhënat e para mësohet se një automjet ka humbur kontrollin duke u përplasur me bordurën, ku për pasojë ka humb ...
ABCNews | 15-Sep-2019 11:22
Një aksident me pasojë vakej ka ndodhur paraditen e sotme në Rrugën e Kombit pranë fshatit Gziq. Nga të dhënat e para mësohet se një automjet ka humbur kontrollin duke u përplasur me bordurën, ku për pasojë ka humb ...

Aksident në Lezhë, makina përplas këmbësorin dhe zhduket
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Lezhë. Ngjarja është shënuar në fshatin Barbulloj e re, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Mësohet se këmbësori ka qenë duke ecur në anë të rrugës, kur është ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 21:31
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Lezhë. Ngjarja është shënuar në fshatin Barbulloj e re, ku një makinë ka përplasur një këmbësor. Mësohet se këmbësori ka qenë duke ecur në anë të rrugës, kur është ...

Aksident i rëndë në Rrugën e Kombit/ E mitura plagoset rëndë, humb të dyja këmbët
Një aksident i rëndë është regjistruar në afërsi të fshatit Gëziq, në Rrugën e Kombit, ku drejtuesi i një “Toyta Yaris” ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Burimet bëjnë me ...
Lapsi | 15-Sep-2019 11:07
Një aksident i rëndë është regjistruar në afërsi të fshatit Gëziq, në Rrugën e Kombit, ku drejtuesi i një “Toyta Yaris” ka humbur kontrollin dhe për pasojë është përplasur me bordurën anësore të rrugës. Burimet bëjnë me ...

Aksident me të plagosur në Bulqizë
Burime për Top Channel bëjnë me dije se një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj te shtune, në aksin rrugor Bulqië-Shupenze dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.
Top Channel | 14-Sep-2019 21:08
Burime për Top Channel bëjnë me dije se një aksident ka ndodhur mbrëmjen e kësaj te shtune, në aksin rrugor Bulqië-Shupenze dhe si pasojë kanë mbetur të plagosur 2 persona.

Shoferi humb kontrollin dhe del nga rruga, si është shkatërruar kamioni (FOTO)
Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë natës në aksin Burrel-Milot, ku një kamion me targa të huaja ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Ngjarja ndodhi gjatë natës në afërsi të urës së Ulëzës. Mësohet se shkak i ...
Lapsi | 15-Sep-2019 10:12
Një aksident i rëndë është regjistruar gjatë natës në aksin Burrel-Milot, ku një kamion me targa të huaja ka dalë nga rruga dhe është përmbysur. Ngjarja ndodhi gjatë natës në afërsi të urës së Ulëzës. Mësohet se shkak i ...

Aksident i rëndë në Dibër, një grua në gjendje kritike, pritet të niset drejt Tiranës
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Dibër. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të Shupenzës, duke lënë të plagosur dy persona. Mësohet se njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 20:54
Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Dibër. Dy makina janë përplasur me njëra-tjetrën në afërsi të Shupenzës, duke lënë të plagosur dy persona. Mësohet se njëri prej të plagosurve ndodhet në gjendje të rëndë ...

Ndodh në “Ali Demi”, makina batohet në mes të rrugës pasi përplaset me një mjet tjetër (Foto)
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, në zonën e Ali Demit. Gazetarja Dorjana Bezat sjell në redaksinë e “BalkanWeb” foto nga vendngjarja, ku shihet se një makinë është batuar në rrugë. Makinaaaa Sipas ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 20:43
Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, në zonën e Ali Demit. Gazetarja Dorjana Bezat sjell në redaksinë e “BalkanWeb” foto nga vendngjarja, ku shihet se një makinë është batuar në rrugë. Makinaaaa Sipas ...

Aksident i rëndë në Dibër, 1 nga 2 të plagosurit me urgjencë drejt Tiranës
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër. Nga informacionet paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, në afërsi të Shupenzës. Si pasojë e përplasjes, kanë mbetur të plagosur 2 ...
Telegraf | 14-Sep-2019 21:33
Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Dibër. Nga informacionet paraprake mësohet se dy automjete janë përplasur me njëri-tjetrin, në afërsi të Shupenzës. Si pasojë e përplasjes, kanë mbetur të plagosur 2 ...

Lezhë, përplasi këmbësorin, largohet shoferi
Një tjetër person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Barbullonjë e Re, në Lezhë, ku një makinë ka ...
VizionPlus | 14-Sep-2019 21:33
Një tjetër person ka mbetur i plagosur mbrëmjen e kësaj të shtune si pasojë e përplasjes nga një makinë. Informacionet bëjnë me dije se ngjarja ka ndodhur në fshatin Barbullonjë e Re, në Lezhë, ku një makinë ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved