ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 17:35

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 19:15
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Lutfi Haziri thotë se LDK-ja do të fitojë ‘rrastë’
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është shprehur i bindur se kjo parti do të shënojë fitore bindëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit. Ai në një postim në Facebook shkruan se ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 23:31
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është shprehur i bindur se kjo parti do të shënojë fitore bindëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit. Ai në një postim në Facebook shkruan se ...

Lutfi Haziri thotë se LDK-ja do të fitojë ‘rrastë’
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është shprehur i bindur se kjo parti do të shënojë fitore bindëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit.
Kosova Press | 15-Sep-2019 23:29
Nënkryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës Lutfi Haziri është shprehur i bindur se kjo parti do të shënojë fitore bindëse në zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit.

Osmani: Të rinjtë ta kenë pasaportën e Kosovës stemë të krenarisë
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...
Arbresh | 15-Sep-2019 23:07
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...

Osmani: Të rinjtë ta kenë pasaportën e Kosovës stemë të krenarisë
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...
InFokusi | 15-Sep-2019 23:01
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...

Osmani: Të rinjtë ta kenë pasaportën e Kosovës stemë të krenarisë
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:49
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...

Osmani: Duam që rinia mos ta ketë pasaportën e Kosovës vetëm si dokument për ikje
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:47
Kandidatja për kryeministre nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Vjosa Osmani, në një postim në Facebook ka shkruar se LDK dëshiron që të rinjtë pasaportën e Republikës të mos e kenë si dokument për ikje, por si ...

Haziri nga Prizreni: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Arbresh | 15-Sep-2019 22:37
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Përkrahja për LDK-në: Adelina i përgjigjet lexuesit që e quajti 'pevaçicë'
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike është përgjigjur rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, që sipas saj, duhet të votohet ...
Zeri | 15-Sep-2019 22:25
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike është përgjigjur rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, që sipas saj, duhet të votohet ...

Haziri nga Prizreni: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 22:25
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Lutfi Haziri falënderon Prizrenin: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Medial | 15-Sep-2019 22:17
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Lutfi Haziri falënderon Prizrenin: Kemi me fitu rrast
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 22:17
Shefi i Shtabit Zgjedhor të LDK-së, Lutfi Haziri, ka vazhduar të shprehet shumë optimist për fitoren e LDK-së. Ai ka postuar disa fotografi nga tubimet që kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani i ka pasë në ...

Përkrahja për LDK’në: Adelina i përgjigjet lexuesit që e quajti “pevaçicë”
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike, i është përgjigjur një lexuesi të Gazetës Express rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 21:57
Këngëtarja Adelina Ismaili, që njihet për bindjet e saj politike, i është përgjigjur një lexuesi të Gazetës Express rreth përkrahjes që ajo i bën Lidhjes Demokratike të Kosovës. Adelina Ismaili ka radhitur disa arsye, ...

Vjosa Osmani: Nuk do të lejojmë që krimi e korrupsioni të jenë dukuritë identifikuese të shtetit tonë
Të dielën kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani është mirëpritur të dielën në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë, simpatizantë e anëtarë të partisë. Kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...
InFokusi | 15-Sep-2019 21:01
Të dielën kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani është mirëpritur të dielën në Gjonaj të Hasit nga qytetarë të shumtë, simpatizantë e anëtarë të partisë. Kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...

Osmani merr shembull Merkelin: Askush nuk kujdeset për shtetin më mirë se një grua me duar të pastra (VIDEO)
Dikush në këmbë, e dikush me veturë. Disa me flamuj, e të tjerë me fanella për kandidatin e preferuar për deputet, njofton Klan Kosova. Kështu po i përgjigjen thirrjes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, banorët e ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:23
Dikush në këmbë, e dikush me veturë. Disa me flamuj, e të tjerë me fanella për kandidatin e preferuar për deputet, njofton Klan Kosova. Kështu po i përgjigjen thirrjes së Lidhjes Demokratike të Kosovës, banorët e ...

Osmani: Shembulli i njerëzve fisnikë e punëtorë të Hasit do të bëhet shembull i udhëheqjes së shtetit
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qyetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së. Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...
Arbresh | 15-Sep-2019 19:41
Kandidatja e LDK-së për kryeministre, Vjosa Osmani u mirëprit sot në Gjonaj të Hasit nga qyetarë të shumtë dhe simpatizantë e anëtarë të LDK-së. Siç njofton kumtesa, kryetari Degës së LDK-së, Anton Quni, tha se e tërë ...

Pesëshja e parë e LDK’së me katër doktorë të shkencave
Lista e kandidatëve të LDK-së për zgjedhjet e tetorit të këtij viti duket të jetë më e pasura për sa i përket përgatitjes profesionale të kandidatëve. Këtë më së miri e dëshmon fakti që vetëm në pesëshen e parë te saj, ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 19:25
Lista e kandidatëve të LDK-së për zgjedhjet e tetorit të këtij viti duket të jetë më e pasura për sa i përket përgatitjes profesionale të kandidatëve. Këtë më së miri e dëshmon fakti që vetëm në pesëshen e parë te saj, ...

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
InFokusi | 15-Sep-2019 19:23
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Osmani: Kosovës i duhen politikanë këmbëngulës e vizionarë
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...
Arbresh | 15-Sep-2019 19:21
Kandidatja e LDK-së, për kryeministre Vjosa Osmani ka qëndruar sot në fshatin Korishë. Nga aty Osmani përmendi burrështetasit Klinton dhe Blair të cilët vlerësuan lartë figurën e Presidentit Historik Ibrahim Rugova. ...

Osmani: Na duhen politikanë që si thoshte Rugova “kokën mund t’ua ndërroni, por mendjen kurrë”
Pas vizitës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani e ka vizituar edhe fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit amerikanë Bill Clinton dhe Tony Blair të cilët, ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 19:18
Pas vizitës në fshatin Gjonaj të Prizrenit, kandidatja e LDK-së për kryeministre Vjosa Osmani e ka vizituar edhe fshatin Korishë. Nga aty, Osmani përmendi burrështetasit amerikanë Bill Clinton dhe Tony Blair të cilët, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved