ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 11:44

Parashikimi i motit,e diel 15 shtator

Parashikimi i motit,e diel 15 shtator
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:18
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...

Moti sot/ Jemi në mes të shtatorit, temperaturat mbi 30 gradë
mapo.al Moti mbi vendin tonë do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat fare të pakta kalimtare mbi relievet e larta malore. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, kjo situatë atmosferike do ...
Mapo | 15-Sep-2019 08:28
mapo.al Moti mbi vendin tonë do të jetë i kthjellët në të gjithë territorin përjashtuar vranësirat fare të pakta kalimtare mbi relievet e larta malore. Sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak, kjo situatë atmosferike do ...

Moti e diel, 15 shtator 2019!
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 08:48
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...

Meteoalb. Parashikimi i motit për në fundjavë
Sipas Meteoalb, temperaturat minimale dhe maksimale do te ndryshojne: Ne zonat malore nga 14ºC deri ne 28ºC, Ne zonat e uleta nga 21ºC ne 33 ºC dhe Ne zonat bregdetare nga 24ºC ne 35ºC. Era do te fryje ne drejtim ...
ikub.al | 14-Sep-2019 10:07
Sipas Meteoalb, temperaturat minimale dhe maksimale do te ndryshojne: Ne zonat malore nga 14ºC deri ne 28ºC, Ne zonat e uleta nga 21ºC ne 33 ºC dhe Ne zonat bregdetare nga 24ºC ne 35ºC. Era do te fryje ne drejtim ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:58
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Nga pjesa verilindore e vendit do të fryjë një erë e lehtë. Temperaturat minimale do të lëvizin prej 6 deri më 16 gradë, ndërsa temperaturat maksimale do të lëvizin prej 26 deri ...

Moti sot me diell
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:50
Mbi vendin tonë sot do të mbajë mot me diell. Sipas Institutit Hidrometeorologjik të Kosovës temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet ...

FOTO/ Moti për nesër, ja çfarë pritet të ndodhë
Ashtu si ditën e sotme edhe të dielën, moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura mesatarisht të larta. Reshje shiu nuk do të ketë në asnjë zonë të Shqipërisë. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ...
Telegraf | 14-Sep-2019 19:44
Ashtu si ditën e sotme edhe të dielën, moti do të jetë i kthjellët dhe me temperatura mesatarisht të larta. Reshje shiu nuk do të ketë në asnjë zonë të Shqipërisë. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit ...

Temperatura të larta të shtunë e të diel, deti me ndonjë dallgëzim të lehtë
Kontinenti Europian është në aktivitetin e Anticiklonit sub-tropikal i cili do të mbajë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë kushte atmosferike të stabilizuara. E shtunë, 14 shtator 2019: Moti do të jetë me diell dhe ...
Telegraf | 14-Sep-2019 10:28
Kontinenti Europian është në aktivitetin e Anticiklonit sub-tropikal i cili do të mbajë në territorin e Shqipërisë dhe Kosovë kushte atmosferike të stabilizuara. E shtunë, 14 shtator 2019: Moti do të jetë me diell dhe ...

Keni plane? Moti do t’ju surprizojë për ditën e sotme
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...
Lajmi i Fundit | 15-Sep-2019 10:57
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...

Diell dhe erë gjatë ditës së sotme
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 10:46
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...

Mot me diell dhe me erë nga drejtimi verior
Shkup, 15 shtator – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do ...
Koha.mk | 15-Sep-2019 10:03
Shkup, 15 shtator – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i kthjellët dhe do ...

Moti sot në Maqedoninë e Veriut
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më 33 gradë celsius. Edhe ...
TetovaSot | 15-Sep-2019 09:53
Moti sot do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më 33 gradë celsius. Edhe ...

Vera ende s’ka ikur, ja si do jetë koha sot
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...
Lexo | 15-Sep-2019 09:52
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet. Edhe pse ka ardhur ...

Moti do t’ju surprizojë ditën e sotme
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet Edhe pse ka ardhur ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 09:49
Moti për ditën e sotme do të jetë i kthjellët dhe pa vranësira. Për ata që nuk i kanë mbaruar akoma pushimet moti do të jetë favorizues, pasi temperaturat do të jenë të përshtatshme edhe në bregdet Edhe pse ka ardhur ...

Mot me diell dhe me erë nga drejtimi verior
Shkup, 15 shtator 2019 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i ...
Medial | 15-Sep-2019 09:39
Shkup, 15 shtator 2019 (MEDIAL) – Moti sot do të jetë kryesisht me diell, në pjesët lindore me vranësira të vogla lokale dhe me erë mesatare deri të përforcuar nga drejtimi verior. Gjatë natës do të jetë kryesisht i ...

Moti sot me diell
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë ...
InFokusi | 15-Sep-2019 09:23
Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot do të mbajë mot me diell. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-11 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin ndërmjet 25-26 gradë ...

Parashikimi i motit
Në Maqedoni sot do të mbajë mot kryesisht me diell ndërsa në pjesët lindore do të ketë re lokale dhe erë të përforcuar në drejtimin verior. Gjatë natës moti do të jetë kryesisht i kthjellët me erë mesatare në drejtim ...
Alsat-M | 15-Sep-2019 09:15
Në Maqedoni sot do të mbajë mot kryesisht me diell ndërsa në pjesët lindore do të ketë re lokale dhe erë të përforcuar në drejtimin verior. Gjatë natës moti do të jetë kryesisht i kthjellët me erë mesatare në drejtim ...

Parashikimi i motit,e diel 15 shtator
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...
Standard | 15-Sep-2019 09:13
15 Shtator 2019 moti do të jetë me kthjellime në të gjithë vendin. Era do të jetë me drejtim Veriperëndim (NW) me shpejtësi maksimale 8-15 m/sek në bregdet. Valëzimi i forcës 4 me lartësi vale 0,5–1,5 metër në det të ...

Parashikimi i motit
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...
Shenja | 15-Sep-2019 08:55
Moti sot në Maqedoninë e Veriut do të jetë kryesisht me diell. Në vend do të fryjë një erë e fortë shpejtësia e së cilës do të arrijë deri më 70 kilometra në orë. Temperaturat maksimale do të lëvizin në prej 25 deri më ...

Moti e diel, 15 shtator 2019!
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...
Medial | 15-Sep-2019 08:48
Këtë të dielë do të mbetemi nën ndikimin e presionit të lartë atmosferik duke bere qe kthjellimet te jene dominante, kryesisht ne zonat bregdetare por kthjellime dhe vranesira te shpeshta do te kete ne zonat malore dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved