ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 12:15

Pas sherrit, 37-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin, arrestohet

Pas sherrit, 37-vjeçari godet me thikë bashkëmoshatarin, arrestohet
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 37-vjeçar pasi akuzohet për plagosjen e një bashkëmoshatari. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 4, arrestuan në flagrancë shtetasin O. H., 37 vjeç, banues në Tiranë. ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 11:00
TIRANË Policia e Tiranës ka vënë në pranga një 37-vjeçar pasi akuzohet për plagosjen e një bashkëmoshatari. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 4, arrestuan në flagrancë shtetasin O. H., 37 vjeç, banues në Tiranë. ...

Qëlluan me armë në ajër, pranga dy të rinjve në Kuçovë
KUÇOVË Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se pas një konflikti qëlluan në ajër me armë. Ngjarja në djalë ndodhi në lagjen “Tafil Skëndo” në Kuçovë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se për ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 10:54
KUÇOVË Dy të rinj kanë rënë në prangat e policisë, pasi akuzohen se pas një konflikti qëlluan në ajër me armë. Ngjarja në djalë ndodhi në lagjen “Tafil Skëndo” në Kuçovë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se për ...

Kalimi i paligjshëm i kufirit kundrejt fitimit, në pranga dy persona
Blutë e Shkodrës kanë arrestuar në flagrancë dy shtetas të cilët po transportonin 3 shtetas të huaj të vendeve të treta me qëllim kalimin e paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit.
Top Channel | 15-Sep-2019 10:49
Blutë e Shkodrës kanë arrestuar në flagrancë dy shtetas të cilët po transportonin 3 shtetas të huaj të vendeve të treta me qëllim kalimin e paligjshëm të kufirit kundrejt fitimit.

Plagoset me thikë një 37-vjeçar në Tiranë, arrestohet autori, detaje
mapo.al Plagos me mjet prerës një shtetas pas një konflikti për motive të dobëta, arrestohet në flagrancë nga policia. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 4, prangosen O. H., 37 vjeç, banues në Tiranë. Sipas ...
Mapo | 15-Sep-2019 10:55
mapo.al Plagos me mjet prerës një shtetas pas një konflikti për motive të dobëta, arrestohet në flagrancë nga policia. Shërbimet e Policisë të Komisariatit Nr. 4, prangosen O. H., 37 vjeç, banues në Tiranë. Sipas ...

VIDEO/ S’i përgjigjet urdhrit për të ndaluar, shoferi i dehur godet mjetin e policisë, arrestohet
TIRANË Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur ka rrezikuar jetën e punonjësve të policisë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 10:37
TIRANË Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë, pasi akuzohet se teksa drejtonte mjetin në gjendje të dehur ka rrezikuar jetën e punonjësve të policisë. Burime zyrtare nga policia bënë me dije se shtetasi me ...

Vëlla e motër kapen brenda magazinës duke vjedhur, gruaja thyen xhamat në polici
ELBASAN Policia e Elbasanit ka parandaluar një vjedhje duke arrestuar në flagrancë dy autorët, motër e vëlla. Specialistët për Hetimin e Krimit në bashkëpunim me Patrullat e Përgjithshme të Komisariatit të Policisë ...
BalkanWeb | 15-Sep-2019 10:35
ELBASAN Policia e Elbasanit ka parandaluar një vjedhje duke arrestuar në flagrancë dy autorët, motër e vëlla. Specialistët për Hetimin e Krimit në bashkëpunim me Patrullat e Përgjithshme të Komisariatit të Policisë ...

Video/ I dehur në timon godet makinën e policisë, përfundon aventura e 47-vjeçarit
Ka përfunduar aventura e një 47-vjeçari i cili drejtonte makinën në gjendje të dehur, ku në tentativë largimi ka goditur makinën e policisë duke rrezikur jetën e punonjësve të policisë.
Top Channel | 15-Sep-2019 10:20
Ka përfunduar aventura e një 47-vjeçari i cili drejtonte makinën në gjendje të dehur, ku në tentativë largimi ka goditur makinën e policisë duke rrezikur jetën e punonjësve të policisë.

I dehur në timon, godet edhe makinën e policisë, arrestohet (VIDEO)
mapo.al Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, në masën 1.31 mg/l, kryente manovra të rrezikshme në rrugë, qytetarët njoftojnë policinë. 47-vjeçari godet makinën e Policisë Rrugore në tentativë për t’u larguar duke ...
Mapo | 15-Sep-2019 10:14
mapo.al Drejtonte mjetin në gjendje të dehur, në masën 1.31 mg/l, kryente manovra të rrezikshme në rrugë, qytetarët njoftojnë policinë. 47-vjeçari godet makinën e Policisë Rrugore në tentativë për t’u larguar duke ...

Elbasan, tentuan të vidhnin magazinën ushqimore, në pranga vëlla e motër
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy persona, pasi akuzohen se tentuan të vidhnin një magazinë ushqimore në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit janë shtetasit me iniciale: Nj.H.,52 vjeç dhe S.H., 41 ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:46
Policia e Elbasanit ka vënë në pranga dy persona, pasi akuzohen se tentuan të vidhnin një magazinë ushqimore në Elbasan. Sipas njoftimit të policisë, të arrestuarit janë shtetasit me iniciale: Nj.H.,52 vjeç dhe S.H., 41 ...

Dhunoi me sende të forta bashkëshorten, arrestohet elbasanlliu
Një 66 vjeçar ka rënë në prangat e policisë për dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Shtetasi i arrestuar është me inicialet I.N., banues në Elbasan. Sipas policisë, 66 vjeçari ka ushtruar në banesën e tij dhunë fizike duke ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 10:46
Një 66 vjeçar ka rënë në prangat e policisë për dhunë fizike ndaj bashkëshortes. Shtetasi i arrestuar është me inicialet I.N., banues në Elbasan. Sipas policisë, 66 vjeçari ka ushtruar në banesën e tij dhunë fizike duke ...

Tentuan të vjedhin magazinën, arrestohen vëlla e motër në Elbasan
Vëlla e motër kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi u kapën duke vjedhur në një magazinë. Shtetasit e arrestuar janë Nj.H., 52 vjeç dhe S.H., 41 vjeçe banues në Elbasan. Këta shtetas kanë tentuar të vjedhin ...
VizionPlus | 15-Sep-2019 10:39
Vëlla e motër kanë rënë në prangat e policisë së Elbasanit pasi u kapën duke vjedhur në një magazinë. Shtetasit e arrestuar janë Nj.H., 52 vjeç dhe S.H., 41 vjeçe banues në Elbasan. Këta shtetas kanë tentuar të vjedhin ...

Vlorë/ Nuk donin ta dorëzonin fëmijën tek nena e tij, pranga dy personave
Policia e Vlorës ka vënë në pranga nënë e bir pasi tentuan të fshehnin një fëmijë të vogël pasi nuk donin ta lejonin të shkonte te nëna e tij. Zyrës së Përmbarimit Vlorë ka shkuar në banesën e tyre për të bërë ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 16:17
Policia e Vlorës ka vënë në pranga nënë e bir pasi tentuan të fshehnin një fëmijë të vogël pasi nuk donin ta lejonin të shkonte te nëna e tij. Zyrës së Përmbarimit Vlorë ka shkuar në banesën e tyre për të bërë ...

Fshehën fëmijën nga e ëma, arrestohen 2 shtetas
Policia ka vënë nën pranga shtetasin me iniciale A.N., 66-vjeç, dhe J.N., 39 vjeç, banues në Vlorë, të akuzuar për veprën penale "Marrja e padrejtë e fëmijës, e kryer në bashkëpunim".
Top Channel | 14-Sep-2019 16:16
Policia ka vënë nën pranga shtetasin me iniciale A.N., 66-vjeç, dhe J.N., 39 vjeç, banues në Vlorë, të akuzuar për veprën penale "Marrja e padrejtë e fëmijës, e kryer në bashkëpunim".

Foto/ Njolla gjaku në mur dhe pllaka, si u godit punëtori në kryeqytet (Emrat)
Një ngjarje e rendë ka tronditurkryeqytetin. Një punëtor 51-vjeçar u godit me mjete prerëse nga pronari i shtëpisë, ku ai po kryente punime. Gazetarja e “BalkanWeb” Dorjana Bezat ka zbuluar detaje të reja dhe raporton ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 15:53
Një ngjarje e rendë ka tronditurkryeqytetin. Një punëtor 51-vjeçar u godit me mjete prerëse nga pronari i shtëpisë, ku ai po kryente punime. Gazetarja e “BalkanWeb” Dorjana Bezat ka zbuluar detaje të reja dhe raporton ...

Goditi makinën e policisë në tentativë për të ikur, arrestohet shoferi
Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Policia u sinjalizua nga qytetarët për shoferin i cili po kryente manovra të rrezikshme në rrugë gjatë mbrëmjes së ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:31
Një 47-vjeçar ka rënë në prangat e policisë së Tiranës për drejtim të mjetit në gjendje të dehur. Policia u sinjalizua nga qytetarët për shoferin i cili po kryente manovra të rrezikshme në rrugë gjatë mbrëmjes së ...

Arrestohet manjaku që përndiqte katër vajzat në Tiranë. E filmuan nga ‘syri magjik’
Një ngjarje e rëndë është shënuar pak muaj më parë në Tiranë, ku një manjak seksual ishte kthyer në makthin e katër vajzave të reja, të cilat jetonin së bashku në një shtëpi me qira në kryeqytet. Mësohet se manjaku, i ...
Telegraf | 15-Sep-2019 10:03
Një ngjarje e rëndë është shënuar pak muaj më parë në Tiranë, ku një manjak seksual ishte kthyer në makthin e katër vajzave të reja, të cilat jetonin së bashku në një shtëpi me qira në kryeqytet. Mësohet se manjaku, i ...

Drejtonin makinën në gjendje të dehur, arrestohen tre shoferë
Tre persona janë arrestuar në Korçë, duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Përkatësisht janë arrestuar këta tre shtetas me inicialet: Gj.S, 54 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr.17, ky shtetas u kap duke ...
Telegraf | 14-Sep-2019 18:53
Tre persona janë arrestuar në Korçë, duke drejtuar mjetin në gjendje të dehur. Përkatësisht janë arrestuar këta tre shtetas me inicialet: Gj.S, 54 vjeç, banues në Korçë, pasi në lagjen nr.17, ky shtetas u kap duke ...

Plagosje me thikë në Tiranë
Një konflikt mes dy personave ka degraduar në përdormin e armëve të ftohta, ku duke mbetur i plagosur një 40-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në zonën e “Unazës së re” në Tiranë. Policia thotë se 40-vjeçari u ...
TV Klan | 19-Sep-2018 11:31
Një konflikt mes dy personave ka degraduar në përdormin e armëve të ftohta, ku duke mbetur i plagosur një 40-vjeçar. Ngjarja ka ndodhur në një lokal në zonën e “Unazës së re” në Tiranë. Policia thotë se 40-vjeçari u ...

Sekuestrohen armë dhe drogë në Tiranë, pranga 22-vjeçarit. Si ra në ‘kurthin’ e Policisë (Video)
TIRANË Policia vijon aksionin për të goditur personat me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ndërsa këtë të shtunë ka vënë në pranga një 22-vjeçar, i cili posedonte gjëra të kundrligjshme. Si rezultat i aksionit, policia ...
BalkanWeb | 14-Sep-2019 12:47
TIRANË Policia vijon aksionin për të goditur personat me rrezikshmëri të lartë shoqërore, ndërsa këtë të shtunë ka vënë në pranga një 22-vjeçar, i cili posedonte gjëra të kundrligjshme. Si rezultat i aksionit, policia ...

‘Njolla gjaku në murin e tualetit’/ Si nisi sherri midis pronarit të shtëpisë dhe punëtorit
Policia arrestoi sot një 44 vjeçar pasi dyshohet se ka goditur me mjete të forta prerëse në banesën e tij punonjësin që kishte marrë për ti kryer suvatimin e banesës. Stefan Agolli, i njohur nga policia për precedentët ...
Telegraf | 14-Sep-2019 18:49
Policia arrestoi sot një 44 vjeçar pasi dyshohet se ka goditur me mjete të forta prerëse në banesën e tij punonjësin që kishte marrë për ti kryer suvatimin e banesës. Stefan Agolli, i njohur nga policia për precedentët ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved