ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 18/02/2020 17:24

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 18:45
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjellë ekonomi të zhvilluar dhe vende pune për të rinjtë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 16:44
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

Veseli: Fajin për ndërtimet pa leje e kanë institucionet
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për çështjen e legalizimit të banesave dhe shtëpive që nuk kanë leje poseduese. Veseli deklaron ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 12:42
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për çështjen e legalizimit të banesave dhe shtëpive që nuk kanë leje poseduese. Veseli deklaron ...

Haradinaj tregon pse po i bënë argatin PDK-së (VIDEO)
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:35
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...

Haradinaj tregon pse po i bënë argatin PDK-së (VIDEO)
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...
Medial | 15-Sep-2019 20:32
Nasim Haradinaj tregoi pse ka shprehur dëshirë që në këto zgjedhje t’i bëjë një argat Kadri Veselit. Ai theksoi se jo vetëm PDK-ja ka faj për qeverisjen e vendit, por edhe partitë e tjera që kanë bashkëqeverisur, ...

Haradinaj tregon pse u bë “argat” i Kadri Veselit
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, (UÇK), Nasim Haradinaj, ka folur për aderimin e tij në Partinë Demokratike të Kosovës. Ai tha se PDK-ja dhe kryetari i saj, Kadri ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:34
Nënkryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës, (UÇK), Nasim Haradinaj, ka folur për aderimin e tij në Partinë Demokratike të Kosovës. Ai tha se PDK-ja dhe kryetari i saj, Kadri ...

Veseli nga Mitrovica premton fuqizimin e grave dhe rinisë (VIDEO)
Planet nuk i kishin bërë mirë. U deshën më shumë karrige për pjesëmarrëset e takimit të Kadri Veselit me gratë e Mitrovicës. Për të dëgjuar të nominuarin e PDK-së për kryeministër kishin ardhur gra të moshave të ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 20:28
Planet nuk i kishin bërë mirë. U deshën më shumë karrige për pjesëmarrëset e takimit të Kadri Veselit me gratë e Mitrovicës. Për të dëgjuar të nominuarin e PDK-së për kryeministër kishin ardhur gra të moshave të ...

Veseli: Partitë e tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit, qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra nw qytetin e Mitrovicws ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij pwr paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
EkonomiaOnline | 15-Sep-2019 19:02
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra nw qytetin e Mitrovicws ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij pwr paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit – qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij para grave të qytetit të Mitrovicës, me ç’rast potencoi paktin e luftës kundër korrupsionit, çështjen e ...
InFokusi | 15-Sep-2019 19:00
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij para grave të qytetit të Mitrovicës, me ç’rast potencoi paktin e luftës kundër korrupsionit, çështjen e ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit – qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
Arbresh | 15-Sep-2019 18:49
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit – qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 18:40
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, ka takuar sot qindra gra në qytetin e Mitrovicës ku ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij për paktin e luftës kundër korrupsionit, ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit, qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
“Kam iniciuar paktin kundër korrupsionit dhe çështjen e legalizimit të pronave. Janë rreth 350 mijë prona të cilat janë në Republikën e Kosovës të pa legalizuara dhe të cilat nuk kanë fletë poseduese. Është një kapital ...
Lajminet | 15-Sep-2019 18:38
“Kam iniciuar paktin kundër korrupsionit dhe çështjen e legalizimit të pronave. Janë rreth 350 mijë prona të cilat janë në Republikën e Kosovës të pa legalizuara dhe të cilat nuk kanë fletë poseduese. Është një kapital ...

Veseli: Partitë tjera u frikësuan nga pakti kundër korrupsionit – qytetarët po e përkrahin anekënd Kosovës
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij para grave të qytetit të Mitrovicës, me ç’rast potencoi paktin e luftës kundër korrupsionit, çështjen e ...
Kosova Press | 15-Sep-2019 17:32
Kandidati i PDK-së për kryeministër të Kosovës, Kadri Veseli, ka shpalosur sot një pjesë të programit të tij para grave të qytetit të Mitrovicës, me ç’rast potencoi paktin e luftës kundër korrupsionit, çështjen e ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjellë vende pune për të rinjtë
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
EkonomiaOnline | 15-Sep-2019 17:24
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjell ekonomi të zhvilluar dhe vende pune për të rinjtë
Kreu i PDK-së tha se vizioni i tij i cili po shpërndahet anekënd Kosovës, synon që në qeverisjen e re të udhëhequr prej tij të nisë çrrënjosja e korrupsionit në të gjitha institucionet e vendit, për t’i hapur ...
Lajminet | 15-Sep-2019 17:10
Kreu i PDK-së tha se vizioni i tij i cili po shpërndahet anekënd Kosovës, synon që në qeverisjen e re të udhëhequr prej tij të nisë çrrënjosja e korrupsionit në të gjitha institucionet e vendit, për t’i hapur ...

‘Fajin për ndërtimet pa leje e kanë institucionet, s’kanë ofruar plane në përputhje me nevojën për strehim’
Kandidati për kryeministër i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për ccështjen e legalizimit të banesave dhe ndërtesave që nuk kanë leje poseduese. Veseli po ...
Albportali | 15-Sep-2019 17:03
Kandidati për kryeministër i Partisë Demokratike të Kosovës, Kadri Veseli, e ka nisur ditën e diel me një postim në facebook për ccështjen e legalizimit të banesave dhe ndërtesave që nuk kanë leje poseduese. Veseli po ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjell ekonomi të zhvilluar dhe vende pune për të rinjtë (FOTO)
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
InFokusi | 15-Sep-2019 16:55
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjellë vende pune për të rinjtë
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 16:51
Kandidati i PDK-së për kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

Veseli: Me fondet e kursyera prej çrrënjosjes së korrupsionit do fuqizojmë ekonomikisht gratë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur sot në Gjilan nga qindra vajza e gra me të cilat ka diskutuar për vizionin e qeverisjes së tij për rolin e gruas dhe fuqizimin e saj ...
Telegrafi | 14-Sep-2019 22:03
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur sot në Gjilan nga qindra vajza e gra me të cilat ka diskutuar për vizionin e qeverisjes së tij për rolin e gruas dhe fuqizimin e saj ...

Veseli në Ferizaj: Lufta kundër korrupsionit do të sjell ekonomi të zhvilluar dhe vende pune për të rinjtë
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...
Arbresh | 15-Sep-2019 16:44
Kandidati i PDK-së për Kryeministër të ardhshëm të Kosovës, Kadri Veseli, është pritur në Ferizaj nga qindra zyrtarë të kësaj partie për të diskutuar për përgatitjet e zgjedhjeve të 6 tetorit dhe planin e Veselit për ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved