ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 25/05/2020 14:21

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen e 44-të, fotografi ndër vite

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen e 44-të, fotografi ndër vite
Këngëtarja e mirënjohur e estradës shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, sot (e diel), feston ditëlindjen e 44-të. Me këtë rast, artistja nga Deçani ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e saj. Një urim ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 10:46
Këngëtarja e mirënjohur e estradës shqiptare, Albërie Hadërgjonaj, sot (e diel), feston ditëlindjen e 44-të. Me këtë rast, artistja nga Deçani ka marrë urime të shumta nga miqtë, familjarët dhe kolegët e saj. Një urim ...

Hailey flet për sekretin e lidhjes me Bieber: Martesa do jetë gjithnjë më e vështirë
Hailey Baldwin ka mësuar mjaft shumë në martesën e saj me yllin e muzikës pop, Justin Bieber. Në kopertinën e muajit tetor të ‘Vogue Australia 2019’, modelja 22-vjeçare, e cila sapo festoi përvjetorin e parë të martesës ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 09:02
Hailey Baldwin ka mësuar mjaft shumë në martesën e saj me yllin e muzikës pop, Justin Bieber. Në kopertinën e muajit tetor të ‘Vogue Australia 2019’, modelja 22-vjeçare, e cila sapo festoi përvjetorin e parë të martesës ...

Lorik Cana po bëhet sërish baba
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, është shumë aktiv me prezencë në rrjetet sociale e po ashtu i ndjekur edhe nga një numër i madh i njerëzve. Meqë përflitet shumë herë për jetën private dhe familjen e ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:32
Ish-kapiteni i kombëtares shqiptare, Lorik Cana, është shumë aktiv me prezencë në rrjetet sociale e po ashtu i ndjekur edhe nga një numër i madh i njerëzve. Meqë përflitet shumë herë për jetën private dhe familjen e ...

BimBimma dhe Mc Kresha sjellin bashkëpunimin “Still Hustling”
Reperi i njohur shqiptar, BimBimma, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Still Hustling” mban titullin kjo këngë, teksa këtë herë ka bashkuar forcat me reperin e grupit “PINT”, Mc Kresha. Projekti ...
Telegrafi | 15-Sep-2019 08:08
Reperi i njohur shqiptar, BimBimma, ka prezantuar para publikut projektin më të ri muzikor. “Still Hustling” mban titullin kjo këngë, teksa këtë herë ka bashkuar forcat me reperin e grupit “PINT”, Mc Kresha. Projekti ...

Mozzik takohet me Bushidon
Ylli shqiptar i muzikës hip-hop, Mozzik, është takuar me reperin e popullarizuar gjerman, Bushido. Gramoz Aliu e ka bërë një fotografi të përbashkët me yllin 40 vjeçar, të cilën e ka ndarë me fansat e tij në Instagram. ...
Telegrafi | 14-Sep-2019 23:53
Ylli shqiptar i muzikës hip-hop, Mozzik, është takuar me reperin e popullarizuar gjerman, Bushido. Gramoz Aliu e ka bërë një fotografi të përbashkët me yllin 40 vjeçar, të cilën e ka ndarë me fansat e tij në Instagram. ...

Poza e Encës me rrobabanje: Jo të gjithë mund ta përballojnë një femër të fuqishme
Pozat me rrobabanje nuk janë diçka e pazakontë për Enca Haxhinë, e cila pëlqen të ndajë më fansat e saj imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj. Këngëtarja është aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron ...
Telegrafi | 14-Sep-2019 23:43
Pozat me rrobabanje nuk janë diçka e pazakontë për Enca Haxhinë, e cila pëlqen të ndajë më fansat e saj imazhe që vënë në plan të parë figurën e saj. Këngëtarja është aktive në profilin e saj në Instagram, ku numëron ...

Në një ceremoni të bukur, martohen Jonida Vokshi dhe Besnik Krapi
Bukuroshja shqiptare, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. Çifti i popullarizuar i skenës u njohën gjatë xhirimeve të hit serialit komik, “O Sa Mirë”, ndërsa ...
Telegrafi | 14-Sep-2019 22:23
Bukuroshja shqiptare, Jonida Vokshi dhe partneri i saj, Besnik Krapi, e kanë kurorëzuar me martesë lidhjen e tyre. Çifti i popullarizuar i skenës u njohën gjatë xhirimeve të hit serialit komik, “O Sa Mirë”, ndërsa ...

Edona Llalloshi ndryshon pamjen (VIDEO)
Edona Llalloshi ka ndryshuar pamje. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka prerë flokët dhe këtë e dëshmoi përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Shumë prej komenteve ishin pozitive, ...
Prive | 15-Sep-2019 11:15
Edona Llalloshi ka ndryshuar pamje. Këngëtarja shumë e dashur për publikun shqiptar, ka prerë flokët dhe këtë e dëshmoi përmes një videoje të postuar në llogarinë e saj në Instagram. Shumë prej komenteve ishin pozitive, ...

Vajza në foto sot këngëtare e njohur kosovare dhe pjesë e politikës
A po e njihni vajzën në foto pa e lexuar emrin e saj. Është Eliza Hoxha – këngëtarja shqiptare që dikur solli këngë të cilat ende sot mbahen në mend. Nëse nuk e dini, ajo e ka lënë pas muzikën dhe tani është bërë pjesë ...
Koha.mk | 15-Sep-2019 11:11
A po e njihni vajzën në foto pa e lexuar emrin e saj. Është Eliza Hoxha – këngëtarja shqiptare që dikur solli këngë të cilat ende sot mbahen në mend. Nëse nuk e dini, ajo e ka lënë pas muzikën dhe tani është bërë pjesë ...

Edhe pas kritikave që mori nga i ati, Bebe Rexha nuk ka ndërmend të ‘mbulohet’
Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi. Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 11:09
Mbrëmjen e sotme aktorja bukuroshe Jonida Vokshi i dha fund beqarisë duke u kurorëzuar në martesë me producentin Besnik Krapi. Nuk mund të mungonte në këtë dasmë madhështore të organizuar nga “Ami Event”, Elvana Gjata, ...

‘Mendova se keni vdekur nga kirurgjia plastike’
Albërije Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen e saj të 44-ërt. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjar, miq, kolegë e fansa, ndërsa nuk ka pasur se si të mungoj ai publik i vajzës së saj Anxhelinës me të ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 10:57
Albërije Hadërgjonaj sot feston ditëlindjen e saj të 44-ërt. Me këtë rast ajo ka pranuar urime të shumta nga familjar, miq, kolegë e fansa, ndërsa nuk ka pasur se si të mungoj ai publik i vajzës së saj Anxhelinës me të ...

Ditë e veçantë në familjen e Medës (FOTO)
Në familjen e këngëtarit Meda, është një ditë e veçantë. Në fakt, ditë më parë, djali i tij Lorisi nisi rrugën e dijes. Këtë e bëri të ditur vet Meda pasi hyri në Instagram për të postuar një fotografi të djalit të tij ...
Prive | 15-Sep-2019 10:35
Në familjen e këngëtarit Meda, është një ditë e veçantë. Në fakt, ditë më parë, djali i tij Lorisi nisi rrugën e dijes. Këtë e bëri të ditur vet Meda pasi hyri në Instagram për të postuar një fotografi të djalit të tij ...

Albërie Hadërgjonaj feston ditëlindjen dhe në këto foto nuk duket aspak për moshën që ka
Alberie Hadergjonaj është një këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare, e cila vazhdon të jetë aktive edhe ditëve të sotme. Ajo njihet edhe për format e saj trupore të cilat përkundër moshës ...
Gazeta Express | 15-Sep-2019 10:29
Alberie Hadergjonaj është një këngëtare me një karrierë mjaft të gjatë në skenën muzikore shqiptare, e cila vazhdon të jetë aktive edhe ditëve të sotme. Ajo njihet edhe për format e saj trupore të cilat përkundër moshës ...

E kemi parë të grimuar por ja si duket Arjola Demiri komplet natyrale
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka arritur që t’i rrëmbej zemrat e publikut me rolet e saj sidomos atë të ‘Xhbanes’, shkruan . E tani kur është shumë e dashur për ta, e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe u ...
Lajminet | 15-Sep-2019 10:23
Aktorja e njohur shqiptare, Arjola Demiri ka arritur që t’i rrëmbej zemrat e publikut me rolet e saj sidomos atë të ‘Xhbanes’, shkruan . E tani kur është shumë e dashur për ta, e ndjekin nëpër rrjete sociale dhe u ...

Kylie Jenner i bën dedikim dashurie vajzës duke e puthur atë
Kylie Jenner i bën të gjithë të drejtojnë sytë kah ajo, teksa puth vajzën e saj Stormi duke i thënë “Të dua!”, shkruan Indeksonline. Ajo publikoi pamje teksa shihet duke i dedikuar dashuri vajzës së saj të vogël. Kylie ...
Indeks Online | 15-Sep-2019 10:12
Kylie Jenner i bën të gjithë të drejtojnë sytë kah ajo, teksa puth vajzën e saj Stormi duke i thënë “Të dua!”, shkruan Indeksonline. Ajo publikoi pamje teksa shihet duke i dedikuar dashuri vajzës së saj të vogël. Kylie ...

Eliza Hoxha kthehet në kohë, publikon foto nga adoleshenca
Këngëtaren e njohur shqiptare, Eliza Hoxha, si duket e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Ajo me ndjekësit e ka ndarë një foto nga adoleshenca, imazh pranë të cilit ka treguar për sfidat që ka guxuar ti ...
Lajminet | 15-Sep-2019 09:57
Këngëtaren e njohur shqiptare, Eliza Hoxha, si duket e ka kapluar nostalgjia e kohës së shkuar, shkruan . Ajo me ndjekësit e ka ndarë një foto nga adoleshenca, imazh pranë të cilit ka treguar për sfidat që ka guxuar ti ...

Ky është urimi i Anxhelinës për Albërien me rastin e ditëlindjes
Dita e sotme është e rëndësishme për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj. Kjo për faktin pasi ajo feston ditëlindjen dhe bazuar në biografinë që po qarkullon në internet, ajo i ka mbushur vetë 44 vite jetë. Albërija ...
GazetaBlic | 15-Sep-2019 09:39
Dita e sotme është e rëndësishme për këngëtaren Albërije Hadërgjonaj. Kjo për faktin pasi ajo feston ditëlindjen dhe bazuar në biografinë që po qarkullon në internet, ajo i ka mbushur vetë 44 vite jetë. Albërija ...

Albërija feston ditëlindjen, Anxhelina zgjedh fjalët më të mira për të (FOTO)
Sot feston ditëlindjen Albërije Hadërgjonaj. Këngëtarja e famshme urimin më të ëmbël dhe më të veçantë e mori nga vajza e saj Anxhelina. Kjo e fundit hyri në Instagram për të postuar fotografi krah nënës dhe për t’i ...
Prive | 15-Sep-2019 09:29
Sot feston ditëlindjen Albërije Hadërgjonaj. Këngëtarja e famshme urimin më të ëmbël dhe më të veçantë e mori nga vajza e saj Anxhelina. Kjo e fundit hyri në Instagram për të postuar fotografi krah nënës dhe për t’i ...

Vajza në foto sot këngëtare e njohur dhe pjesë e politikës
A po e njihni vajzën në foto pa e lexuar emrin e saj? Është Eliza Hoxha – këngëtarja shqiptare që dikur solli këngë të cilat ende sot mbahen në mend. Nëse nuk e dini, ajo e ka lënë pas muzikën dhe tani është bërë pjesë ...
Prive | 15-Sep-2019 09:08
A po e njihni vajzën në foto pa e lexuar emrin e saj? Është Eliza Hoxha – këngëtarja shqiptare që dikur solli këngë të cilat ende sot mbahen në mend. Nëse nuk e dini, ajo e ka lënë pas muzikën dhe tani është bërë pjesë ...

Charlize Theron është ‘në lidhje’ me dy gra
Charlize Theron është në një lidhje të re – me dy persona! Aktorja 44 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë një fotografi me Nicole Kidman dhe Margot Robbie dhe me shaka deklaroi se ato janë në një lidhje. “Duhet të ...
Klan Kosova | 15-Sep-2019 09:04
Charlize Theron është në një lidhje të re – me dy persona! Aktorja 44 vjeçare hyri në Instagram për të ndarë një fotografi me Nicole Kidman dhe Margot Robbie dhe me shaka deklaroi se ato janë në një lidhje. “Duhet të ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved