ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:16

Zëri i Amerikës: Policia shqiptare godet rrjetin e gjerë të trafikut të drogës

Zëri i Amerikës: Policia shqiptare godet rrjetin e gjerë të trafikut të drogës
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 19:27
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...

Shkatërrimi i katër grupeve kriminale, Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim të mëtejshëm
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar ku u goditën katër grupe kriminale, duke vënë në pranga 57 persona. Nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, Lleshaj parlajmëron se l ufta ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 17:35
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar ku u goditën katër grupe kriminale, duke vënë në pranga 57 persona. Nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, Lleshaj parlajmëron se l ufta ...

Lleshaj: Krimi i organizuar ka marrë goditjen më të madhe
mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit dhe Prokurorinë e krimeve të Rënda për finalizimin e operacionit “Limit”. Në një postim në Facebook, ai e konsideron sukses të madh këtë ...
Mapo | 12-Sep-2019 17:33
mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit dhe Prokurorinë e krimeve të Rënda për finalizimin e operacionit “Limit”. Në një postim në Facebook, ai e konsideron sukses të madh këtë ...

U shkatërruan 4 grupe kriminale, reagon Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim
Pas deklaratës së përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku u bë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar që solli shkatërrimin e 4 grupeve kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 të ...
Top Channel | 12-Sep-2019 17:18
Pas deklaratës së përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku u bë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar që solli shkatërrimin e 4 grupeve kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 të ...

“U sekuestruan 55 milionë euro”, Lleshaj bën bilancin: “Forca e Ligjit” çoi pas hekurave 170 trafikantë
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:14
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...

Operacioni me 57 të arrestuar, Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq!
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me megaoperacionin me 57 persona të arrestuar. Përmes reagimit të tij në Facebook, Lleshaj shkruan se . “LIMIT” është kulmi i një serie të madhe goditjesh që ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 17:29
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me megaoperacionin me 57 persona të arrestuar. Përmes reagimit të tij në Facebook, Lleshaj shkruan se . “LIMIT” është kulmi i një serie të madhe goditjesh që ...

Zëri i Amerikës: Policia shqiptare godet rrjetin e gjerë të trafikut të dro.gës
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...
Medial | 12-Sep-2019 19:34
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...

Policia shqiptare godet rrjetin e gjerë të trafikut të drogës
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...
Zeri Amerikes | 12-Sep-2019 18:56
Policia shqiptare tha sot se goditi 4 grupe kriminale në fushën e narkotikëve duke arrestuar 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Aktiviteti i grupeve sipas Prokurorisë së Krimeve të Rënda rezulton në ...

U shkatërruan 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim, policia premtoi se nuk do të ndalet
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...
Portalb | 12-Sep-2019 18:36
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...

Finalizohet operacioni ndërkombëtar “LIMIT”, arrestohen 57 persona – Të sekuestruara rreth 55 milion euro
Policia e Shtetit ka realizuar një ndër operacionet më të mëdha në vend në fushën e narkotikëve. Janë arrestuar 57 persona në Shqipëri dhe Greqi dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. Operacioni ka pasur një periudhë ...
ScanTv | 12-Sep-2019 18:18
Policia e Shtetit ka realizuar një ndër operacionet më të mëdha në vend në fushën e narkotikëve. Janë arrestuar 57 persona në Shqipëri dhe Greqi dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. Operacioni ka pasur një periudhë ...

Operacion kundër drogës, policia njofton shkatërrimin e 4 grupeve kriminale
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Katër grupe të dyshuara të trafikut të narkotikëve pretendohet se janë shkatërruar prej policisë dhe prokurorisë, pas një ...
Reporter | 12-Sep-2019 18:07
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Katër grupe të dyshuara të trafikut të narkotikëve pretendohet se janë shkatërruar prej policisë dhe prokurorisë, pas një ...

Operacioni “LIMIT”, ministri Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq! Këtë vit u sekuestruan 55 mln euro para të ‘pista’
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...
Medial | 12-Sep-2019 18:05
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...

Trafiku i kanabisit dhe pastrimi i parave, 4 shqiptarë të arrestuar në Holandë
Ministria e Drejtësisë së Holandës po përgatitet të arrestojë të paktën 15 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Nga ky grup i strukturuar kriminal (30 veta) janë vënë në pranga 4 shqiptarë dhe 2 marokenë. Ata janë ...
Lapsi | 12-Sep-2019 17:27
Ministria e Drejtësisë së Holandës po përgatitet të arrestojë të paktën 15 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Nga ky grup i strukturuar kriminal (30 veta) janë vënë në pranga 4 shqiptarë dhe 2 marokenë. Ata janë ...

Policia e Shtetit: Shpartallohen 4 grupe kriminale, 57 në pranga
Me finalizimin e operacionit të koduar “LIMIT”, katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shkatërruar të enjten nga Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda. Lajmi u bë publik nga kreu i Policisë së ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 18:05
Me finalizimin e operacionit të koduar “LIMIT”, katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shkatërruar të enjten nga Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda. Lajmi u bë publik nga kreu i Policisë së ...

Operacioni “LIMIT”, ministri Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq! Këtë vit u sekuestruan 55 mln euro para të ‘pista’
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...
RTSH | 12-Sep-2019 17:52
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...

Kanabisin holandez e kultivonin në Shqipëri, 57 të arrestuar
Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Policisë, Ardi Veliu tha se gjatë operacionit të koduar “Limit” u arrestuan 57 persona, ndërsa 8 janë shpallur në kërkim. Në Greqi u arrestuan 34 persona, ndërsa në Shqipëri 23. ...
Lajminet | 12-Sep-2019 17:37
Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Policisë, Ardi Veliu tha se gjatë operacionit të koduar “Limit” u arrestuan 57 persona, ndërsa 8 janë shpallur në kërkim. Në Greqi u arrestuan 34 persona, ndërsa në Shqipëri 23. ...

Hetim 3-vjeçar/ Shkatërrohen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...
Top Channel | 12-Sep-2019 16:45
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...

DETAJET: Shkatërrohet organizata e drogës që vepronte në Shqipëri dhe Greqi, 57 të arrestuar
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:49
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...

Superoperacioni/ Goditen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar për drogë e armë
Policia e shtetit ka përfunduar me sukses megaoperacionin, duke vënë në pranga 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu përmes një konference për shtyp është shprehur se ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 16:58
Policia e shtetit ka përfunduar me sukses megaoperacionin, duke vënë në pranga 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu përmes një konference për shtyp është shprehur se ...

Goditen 4 banda të rrezikshme kriminale, 57 të arrestuar, sekuestrohet kokainë, kanabis, laborator dhe disa mjete
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:39
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved