ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:11

“Lajthit” Vuçiç: Po shkoj në Vatikan t’i lutem Papës të mos e njohë Kosovën

“Lajthit” Vuçiç: Po shkoj në Vatikan t’i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Vatikan, për t’i kërkuar kreut të Selisë së Shenjtë, Papa Françesku, mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Lapsi | 12-Sep-2019 10:49
Presidenti i Serbisë, Aleksandër Vuçiç, ka nisur vizitën e tij zyrtare në Vatikan, për t’i kërkuar kreut të Selisë së Shenjtë, Papa Françesku, mosnjohjen e pavarësisë së Kosovës. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiç: Po shkoj në Vatikan t’i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.
Top Channel | 12-Sep-2019 09:56
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.

Vuçiqi në Vatikan për ta lutur Papën të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 10:53
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...

Vuçiq: Po shkoj te Papa për t’iu lutur që të mos e njohin Kosovën
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Sipas shërbimit për shtyp të shefit të shtetit serb, ai do të pritet nga Papa Françesku si dhe do të takohet me Sekretarin e Shtetit të ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Sipas shërbimit për shtyp të shefit të shtetit serb, ai do të pritet nga Papa Françesku si dhe do të takohet me Sekretarin e Shtetit të ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon tek Papa në Vatikan t’i lutet që të mos e pranojë Kosovën. “Po shkoj tek Papa në Vatikan t’a lus të ...
Lexo | 12-Sep-2019 10:32
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiç po zhvillon një vizitë në Vatikan. Më herët Vuçiç u tha gazetarëve se po shkon tek Papa në Vatikan t’i lutet që të mos e pranojë Kosovën. “Po shkoj tek Papa në Vatikan t’a lus të ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë për një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë të Vatikanit dhe u prit nga Arqipeshkvi Francesko Kanalini dhe Monsignor Joseph Murphy. Siç ishte njoftuar nga Presidenca ...

Vuçiq pritet sot në Vatikan: Do i lutem Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
PortaliOnline | 12-Sep-2019 10:31
Presidenti i Serbisë Aleksandër Vuçiç fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:29
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Do t’i lutem Papa Françeskut të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vucic arriti në Romë ku nesër do ta nisë një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë, në të cilën do t’i takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Kjo është përpjekja e tyre më e fundit për ta minuar ...
Shenja | 12-Sep-2019 10:21
Aleksandar Vucic arriti në Romë ku nesër do ta nisë një vizitë zyrtare në Selinë e Shenjtë, në të cilën do t’i takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Kjo është përpjekja e tyre më e fundit për ta minuar ...

Vuçiç në Vatikan: Do t’i lutem Papës të mos njohë pavarësinë e Kosovës
Sot presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka mbërritur në Romë në kuadër të një vizite zyrtare. Presidenti serb nesër do të takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është ...
Politiko | 12-Sep-2019 10:19
Sot presidenti serb Aleksandër Vuçiç ka mbërritur në Romë në kuadër të një vizite zyrtare. Presidenti serb nesër do të takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është ...

Vuçiqi në Vatikan për ta lutur Papën të mos e pranojë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...
Portalb | 12-Sep-2019 10:04
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq ka arritur në Romë, ndërsa ai po sot në Selinë e Shenjtë do ta takojë Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino. Mediat e Beogradit theksojnë se kjo është përpjekja e tij e ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:01
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq, fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
InFokusi | 12-Sep-2019 09:59
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 09:31
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta ...

Vuçiç në Vatikan: Do ta lus Papa Françeskun të mos e pranojë Kosovën
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 07:32
Aleksandar Vuçiç zbriti në Romë ku nesër nis vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

Vuçiq: Po shkoj te Papa, për ta lutur që të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:17
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq nis sot vizitën e tij zyrtare, në Vatikan. Ai do të pritet nga Papa Françesku dhe sekretari i Shtetit të Vatikanit, Kardinal Peter Paroli. “Unë shkoj te Papa në Vatikan për ta lutur ...

Vuçiq i lutet Papës të mos e njohë Kosovën
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.
Kosova Press | 12-Sep-2019 09:12
Presidenti i Serbisë Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan.

Vuçiq sot në Vatikan: Do të takohem me Papën për ta lutur të mos e njohin Kosovën
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën zyrtare në Vatikan. Në njoftimin e presidencës serbe, Vuçiq do të pritet nga papa Francis, kurse do të zhvillojë takime edhe me sekretarin e shtetit të Vatikanit ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:06
Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën zyrtare në Vatikan. Në njoftimin e presidencës serbe, Vuçiq do të pritet nga papa Francis, kurse do të zhvillojë takime edhe me sekretarin e shtetit të Vatikanit ...

Vuçiq sot te Papa në Vatikan
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i Shtetit ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:44
Presidenti serb Aleksandar Vuçiq fillon sot vizitën e tij zyrtare në Vatikan. Me këtë rast, ai do të ketë takime të ndara me kreun e Selisë së Shenjtë, Papa Françeskun dhe kardinalin, Pietro Parolini, Sekretar i Shtetit ...

Lutja e Vuçiqit ndaj Papa Françeskut për Kosovën
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 08:32
Aleksandar Vucic zbriti në Romë ku nesër nisë vizitën zyrtare në Selinë e Shenjtë dhe takon Papa Françeskun dhe Kardinalin Pietro Parolino, kjo është përpjekja e tyre më e fundit për të minuar pavarësinë e Kosovës. ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved