ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:31

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Incidenti/ Burri i ministres Shahini sulmon fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.
Top Channel | 11-Sep-2019 23:27
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.

Vetëvendosje: Banditët nuk e kanë vendin në debate televizive
Lëvizja Vetëvendosje ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së këtij subjekti, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-PSD, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij.
Kosova Press | 12-Sep-2019 09:40
Lëvizja Vetëvendosje ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së këtij subjekti, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-PSD, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij.

Reagon anëtari i VV-së: Dardan Molliqaj ka humbur politikisht, merret me ne që t’i kthehet vëmendja
Anëtari i VV-së, Donik Sallova, ka reaguar pas konfrontimin fizik ndërmjet zyrtarit të VV-së, Haki Abazi dhe ish-deputetit të PSD, Dardan Molliqaj. Sallova thotë se Dardan Molliqaj është bërë dikushi në jetën politike ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 09:40
Anëtari i VV-së, Donik Sallova, ka reaguar pas konfrontimin fizik ndërmjet zyrtarit të VV-së, Haki Abazi dhe ish-deputetit të PSD, Dardan Molliqaj. Sallova thotë se Dardan Molliqaj është bërë dikushi në jetën politike ...

Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj rrihen pas debatit në televizion
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit. Pas ...
PortaliOnline | 12-Sep-2019 09:40
Pas debatit në emisionin Pressing në T7, Dardan Molliqaj i PSD’së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë vazhduar përplasjet mes vete edhe pas përfundimit të emisionit. Pas ...

Kjo është arsyeja kryesore që e nxiti debatin e ashpër deri në përleshje fizike mes Abazit e Molliqajt
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë , Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe ai nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 09:35
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë , Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe ai nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...

VV kërkon nga KQZ të marrë masa – të largojë nga lista personat që ushtrojnë dhunë
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:51
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...

Kjo është arsyeja kryesore që e nxiti debatin e ashpër deri në përleshje fizike mes Abazit e Molliqajt
Abazi dhe Molliqaj kishin konfrontime të forta mes tyre gjatë gjithë debatit duke fyer njëri-tjetrin. E momenti kulmor erdhi kur Dardan Molliqaj i tha Abazit se sonte do ta shohë në ëndërr pasi e ka përmendur gjatë tërë ...
Lajminet | 12-Sep-2019 09:31
Abazi dhe Molliqaj kishin konfrontime të forta mes tyre gjatë gjithë debatit duke fyer njëri-tjetrin. E momenti kulmor erdhi kur Dardan Molliqaj i tha Abazit se sonte do ta shohë në ëndërr pasi e ka përmendur gjatë tërë ...

Kjo është arsyeja kryesore që e nxiti debatin e ashpër deri në përleshje fizike mes Abazit e Molliqajt
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:02
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...

Pas debatit të mbrëmshëm politik, vjen reagimi i Leonora Jakupit
Leonora Jakupi ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm që përfundoj ashpër. Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, ...
Albportali | 12-Sep-2019 08:50
Leonora Jakupi ka reaguar pas debatit të mbrëmshëm që përfundoj ashpër. Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, ...

Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike mes Molliqajt e Abazit
Me përleshje fizike ka përfunduar debati mes dy kandidatëve për deputetë, atij nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për ...
Shenja | 12-Sep-2019 08:37
Me përleshje fizike ka përfunduar debati mes dy kandidatëve për deputetë, atij nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për ...

Pas debatit të mbrëmshëm politik, vjen reagimi i Leonora Jakupit
Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan . Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:32
Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan . Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka ...

Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike e Molliqajt me Abazin
Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për deputetë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:38
Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për deputetë ...

Video/ Burri i Besa Shahinit përplaset fizikisht në studion televizive me kandidatin e Vetëvendosjes
Është shoqëruar jo vetëm me debat të ashpër, por edhe me përplasje fizike emisioni ‘Pressing’ në T7 në Kosovë. Kandidatët për deputetë, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht ...
Politiko | 12-Sep-2019 07:31
Është shoqëruar jo vetëm me debat të ashpër, por edhe me përplasje fizike emisioni ‘Pressing’ në T7 në Kosovë. Kandidatët për deputetë, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht ...

Leonard Kerquki: Kam parë Haki Abazin teksa plandosej në dysheme
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 01:44
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...

U rrah me kandidatin për deputet/ Vetëvendosje thirrje KQZ: Largoni nga lista Dardan Molliqajn
Deputeti i PSD, Dardan Molliqaj është përplasur fizikisht pas një debati në studion televizive të “T7” me kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. VV shprehet se Abazi është sulmuar rëndë nga ...
Dritare | 12-Sep-2019 01:24
Deputeti i PSD, Dardan Molliqaj është përplasur fizikisht pas një debati në studion televizive të “T7” me kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. VV shprehet se Abazi është sulmuar rëndë nga ...

Përleshje fizike mes Dardan Molliqajt e Haki Abazit, pas debatit televiziv
Prishtinë, 11 shtator 2019 – Një debat në televizionin T7 ka degjeneruar në përleshje fizike midis dy kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqajt të koalicionit AAK-PSD dhe kandidatit të Lëvizjes ...
Illyriapress | 12-Sep-2019 00:58
Prishtinë, 11 shtator 2019 – Një debat në televizionin T7 ka degjeneruar në përleshje fizike midis dy kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqajt të koalicionit AAK-PSD dhe kandidatit të Lëvizjes ...

Kerquki: E kam parë Abazin të plandosur në tokë
Autori i emisionit “Pressing” në T7, Leonard Kerquki, ka dhënë versionin e tij lidhur me incidentin ku u përfshin Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD-ja. Në një postim në faqen e tij në Facebook, Kerquki ka ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 00:44
Autori i emisionit “Pressing” në T7, Leonard Kerquki, ka dhënë versionin e tij lidhur me incidentin ku u përfshin Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD-ja. Në një postim në faqen e tij në Facebook, Kerquki ka ...

Sqaron moderatori i emisionit: Kam parë Haki Abazin teksa plandosej në dysheme
Autori i emisionit “Pressing”, Leonard Kërquki ka sqaruar incidentin që ndodhi ku u përfshin në rrahje mysafirët e tij, Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD, pas debatit me akuza të rënda. Në vijim sqarimi i ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:42
Autori i emisionit “Pressing”, Leonard Kërquki ka sqaruar incidentin që ndodhi ku u përfshin në rrahje mysafirët e tij, Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD, pas debatit me akuza të rënda. Në vijim sqarimi i ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved