ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 05/12/2019 15:25

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Incidenti/ Burri i ministres Shahini sulmon fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.
Top Channel | 11-Sep-2019 23:27
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi.

VV kërkon nga KQZ të marrë masa – të largojë nga lista personat që ushtrojnë dhunë
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:51
Lëvizja Vetëvendosje ka reaguar pas përplasjes mes deputetit të PSD-së Dardan Molliqaj dhe kandidatit për deputet nga VV, Haki Abazi. Përmes një postimi në Facebook, VV, e kanë quajtur bandit, Dardan Molliqajn e PSD-së. ...

Kjo është arsyeja kryesore që e nxiti debatin e ashpër deri në përleshje fizike mes Abazit e Molliqajt
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:02
Në përleshje fizike ka përfunduar debati në emisionin Pressing të T7 në mes dy kandidatëve për deputetë Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Abazi dhe Molliqaj kishin ...

Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike mes Molliqajt e Abazit
Me përleshje fizike ka përfunduar debati mes dy kandidatëve për deputetë, atij nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për ...
Shenja | 12-Sep-2019 08:37
Me përleshje fizike ka përfunduar debati mes dy kandidatëve për deputetë, atij nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj. Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për ...

Pas debatit të mbrëmshëm politik, vjen reagimi i Leonora Jakupit
Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan . Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka ...
Lajminet | 12-Sep-2019 08:32
Mbrëmjen e djeshme, Dardan Molliqaj dhe Haki Abazi e kanë pasur një debat më të tensionuar prapa kamerave pas përfundimit të emisionit në T7, shkruan . Thuhej se mes tyre ka pasur edhe sulme fizike, e ky fakt i ka ...

Krejt çka ndodhi mbrëmë, prej debatit të ashpër deri te përleshja fizike e Molliqajt me Abazin
Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për deputetë ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 07:38
Në përleshje fizike ka përfunduar debate mes dy kandidatëve për deputetë nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi dhe atij nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj Gjatë një debati në Pressing, dy kandidatët për deputetë ...

Video/ Burri i Besa Shahinit përplaset fizikisht në studion televizive me kandidatin e Vetëvendosjes
Është shoqëruar jo vetëm me debat të ashpër, por edhe me përplasje fizike emisioni ‘Pressing’ në T7 në Kosovë. Kandidatët për deputetë, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht ...
Politiko | 12-Sep-2019 07:31
Është shoqëruar jo vetëm me debat të ashpër, por edhe me përplasje fizike emisioni ‘Pressing’ në T7 në Kosovë. Kandidatët për deputetë, Dardan Molliqaj i PSD-së dhe Haki Abazi i Vetëvendosjes janë përleshur fizikisht ...

Leonard Kerquki: Kam parë Haki Abazin teksa plandosej në dysheme
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 01:44
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...

U rrah me kandidatin për deputet/ Vetëvendosje thirrje KQZ: Largoni nga lista Dardan Molliqajn
Deputeti i PSD, Dardan Molliqaj është përplasur fizikisht pas një debati në studion televizive të “T7” me kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. VV shprehet se Abazi është sulmuar rëndë nga ...
Dritare | 12-Sep-2019 01:24
Deputeti i PSD, Dardan Molliqaj është përplasur fizikisht pas një debati në studion televizive të “T7” me kandidatin për deputet të Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. VV shprehet se Abazi është sulmuar rëndë nga ...

Përleshje fizike mes Dardan Molliqajt e Haki Abazit, pas debatit televiziv
Prishtinë, 11 shtator 2019 – Një debat në televizionin T7 ka degjeneruar në përleshje fizike midis dy kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqajt të koalicionit AAK-PSD dhe kandidatit të Lëvizjes ...
Illyriapress | 12-Sep-2019 00:58
Prishtinë, 11 shtator 2019 – Një debat në televizionin T7 ka degjeneruar në përleshje fizike midis dy kandidatëve për deputetë të Kuvendit të Kosovës, Dardan Molliqajt të koalicionit AAK-PSD dhe kandidatit të Lëvizjes ...

Kerquki: E kam parë Abazin të plandosur në tokë
Autori i emisionit “Pressing” në T7, Leonard Kerquki, ka dhënë versionin e tij lidhur me incidentin ku u përfshin Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD-ja. Në një postim në faqen e tij në Facebook, Kerquki ka ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 00:44
Autori i emisionit “Pressing” në T7, Leonard Kerquki, ka dhënë versionin e tij lidhur me incidentin ku u përfshin Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD-ja. Në një postim në faqen e tij në Facebook, Kerquki ka ...

Sqaron moderatori i emisionit: Kam parë Haki Abazin teksa plandosej në dysheme
Autori i emisionit “Pressing”, Leonard Kërquki ka sqaruar incidentin që ndodhi ku u përfshin në rrahje mysafirët e tij, Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD, pas debatit me akuza të rënda. Në vijim sqarimi i ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:42
Autori i emisionit “Pressing”, Leonard Kërquki ka sqaruar incidentin që ndodhi ku u përfshin në rrahje mysafirët e tij, Haki Abazi nga VV dhe Dardan Molliqaj nga PSD, pas debatit me akuza të rënda. Në vijim sqarimi i ...

Kerquki flet për rrahjen mes Molliqajt dhe Abazit, tregon krejt çfarë pa!
Autori i emisionit “Pressing” në Televizion 7, Leonard Kerquki ka sqaruar se si ndodhi rasti i sulmit mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit. Kerquki ka thënë se si drejtues i emisionit është munduar ta vë në binarë ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 00:40
Autori i emisionit “Pressing” në Televizion 7, Leonard Kerquki ka sqaruar se si ndodhi rasti i sulmit mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit. Kerquki ka thënë se si drejtues i emisionit është munduar ta vë në binarë ...

Sqarohet Dardan Molliqaj
Dardan Molliqaj Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik. Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 00:22
Dardan Molliqaj Asgjë nuk ndodhi jashtë studios, përveç një debati me pak tensione që ishte vazhdimësi e debatit publik. Unë nuk i kam problem debatet televizive dhe ndjehem shumë komod t’i mbroj bindjet e mia. Nuk ...

Abazi: Molliqaj më ka sulmuar jashtë studios
Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka theksuar se është sulmuar nga Dardan Molliqaj dhe shoqëruesi i tij, pas emisionit që kishin në T7. Kurse Molliqaj ka shkruar se asgjë nuk ndodhi jashtë ...
Telegrafi | 11-Sep-2019 23:35
Kandidati për deputet i Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi ka theksuar se është sulmuar nga Dardan Molliqaj dhe shoqëruesi i tij, pas emisionit që kishin në T7. Kurse Molliqaj ka shkruar se asgjë nuk ndodhi jashtë ...

Policia konfirmon se po interviston Haki Abazin lidhur me incidentin
Policia e Kosovës është në proces të intervistimit të njërit prej personave të dyshuar për përfshirje në rrahje pas debatit të sontëm televiziv, ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Në këtë ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 00:16
Policia e Kosovës është në proces të intervistimit të njërit prej personave të dyshuar për përfshirje në rrahje pas debatit të sontëm televiziv, ka bërë të ditur zëdhënësi i policisë së Kosovës, Daut Hoxha. Në këtë ...

Molliqaj e Haki Abazi përleshen fizikisht
Kandidati i PSD-së për deputetë Dardan Molliqaj dhe kandidati i VV-së, Haki Abazi pas një debati të ashpër në T7 janë përleshur edhe fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë thuhet se janë kacafytur edhe pas përfundimit të ...
Ina-Online | 12-Sep-2019 00:14
Kandidati i PSD-së për deputetë Dardan Molliqaj dhe kandidati i VV-së, Haki Abazi pas një debati të ashpër në T7 janë përleshur edhe fizikisht. Molliqaj dhe Abazi i kanë thuhet se janë kacafytur edhe pas përfundimit të ...

Kurti: Banditët nuk e kanë vendin në debate televizive
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij. ...
Arbresh | 12-Sep-2019 00:08
Lideri i Vetëvendosjes, Albin Kurti ka theksuar se pas emisionit Pressing në T7, kandidati i listës së Lëvizjes Vetëvebdosje, Haki Abazi është sulmuar rëndë nga kandidati i AAK-së, Dardan Molliqaj dhe shoqëruesit e tij. ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved