ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:46

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...
Mapo | 12-Sep-2019 09:59
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Përplasje fizike mes kandidatëve për deputet në Kosovë
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...
ABCNews | 12-Sep-2019 14:20
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...

DnV: Kandidatët dhe subjektet politike të përmbahen nga gjuha denigruese, sulmet verbale dhe fizike
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:55
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, përmes një reagimi për media ka reaguar ndaj përleshjes fizike në debatin e mbrëmshëm mes Dardan Molliqaj nga PSD dhe Haki Abazi nga Vetëvendosja. ...

Pas incidentit Haki Abazi vendos t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 15:11
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

I përmendi gruan (ministren Shahini), dy politikanët, grushte pas emisionit
Ka mjaftuar përmendja e gruas (ministres së Arsimit, Besa Shahinit), që debati mes dy kandidatëve për deputetë në Kosovë, Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj, të përfundojë në përplasje fizike. Abazi, zyrtar i Lëvizjes ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 15:11
Ka mjaftuar përmendja e gruas (ministres së Arsimit, Besa Shahinit), që debati mes dy kandidatëve për deputetë në Kosovë, Haki Abazi dhe Dardan Molliqaj, të përfundojë në përplasje fizike. Abazi, zyrtar i Lëvizjes ...

Haki Abazi i VV-së i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
EkonomiaOnline | 12-Sep-2019 15:11
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Flet Haki Abazi, a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm?
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi në intervistën e dhënë për gazetën “Zëri”, ka treguar vendimin e tij se a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm pas debatit......
Zeri | 12-Sep-2019 15:09
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi në intervistën e dhënë për gazetën “Zëri”, ka treguar vendimin e tij se a do ta denoncojë Molliqajn për sulmin e mbrëmshëm pas debatit......

Haki Abazi tregon në detaje momentin qe u sulmua nga Dardan Molliqaj
Ish- analisti politik tashmë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, është sqaruar në lidhje me përplasjet me Dardan Molliqajn nga PSD-ja gjatë një debate televiziv i cili ...
Zeri | 12-Sep-2019 15:03
Ish- analisti politik tashmë kandidat i Lëvizjes Vetëvendosje për deputet në Kuvendin e Kosovës, Haki Abazi, është sqaruar në lidhje me përplasjet me Dardan Molliqajn nga PSD-ja gjatë një debate televiziv i cili ...

Haki Abazi i VV-së i gatshëm t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 14:53
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në Emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Dikur miq, tani armiq: Molliqaj i PSD-së sulmon Abazin e Vetëvendosjes
Debatin televiziv në mes të kandidatëve të Vetëvendosjes dhe koalicionit të PSD-AAK, e ka përcjellë përleshja fizike. Raportet e mediave në Kosovë thonë se kandidati nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, u kanos ...
Tesheshi | 12-Sep-2019 13:19
Debatin televiziv në mes të kandidatëve të Vetëvendosjes dhe koalicionit të PSD-AAK, e ka përcjellë përleshja fizike. Raportet e mediave në Kosovë thonë se kandidati nga Lëvizja Vetëvendosje, Haki Abazi, u kanos ...

Sherr në emision; bashkëshorti i ministres Besa Shahini dhunon të ftuarin
Një incident mes Dardan Molliqajt, bashkëshortit të minstres Shahini dhe zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat vendase. Abazi pretendon se ka qenë në korridor në dalje të studios bashkë dhe në ...
Bordo | 12-Sep-2019 12:23
Një incident mes Dardan Molliqajt, bashkëshortit të minstres Shahini dhe zyrtarit të Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat vendase. Abazi pretendon se ka qenë në korridor në dalje të studios bashkë dhe në ...

Zaimi pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin: PDK e AAK janë parti të dhunshme
Pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin, anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zajmi i ka quajtur Partinë Demokratike të Kosovës dhe Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës si parti të dhunshme, derisa ...
Zeri | 12-Sep-2019 12:21
Pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin, anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zajmi i ka quajtur Partinë Demokratike të Kosovës dhe Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës si parti të dhunshme, derisa ...

Zaimi pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin: PDK e AAK janë parti të dhunshme
Pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin, anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi i ka quajtur Partinë Demokratike të Kosovës dhe Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës si parti të dhunshme, derisa ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 12:16
Pas rastit të Dardan Molliqajt me Haki Abazin, anëtari i Kryesisë së Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi i ka quajtur Partinë Demokratike të Kosovës dhe Aleancën për Ardhmërinë e Kosovës si parti të dhunshme, derisa ...

DnV: Gjuha denigruese e kandidatëve për deputetë dhe dhuna janë në kundërshtim me vlerat e garës zgjedhore
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, thotë se është duke i përcjellë me shqetësim ballafaqimet e kandidatëve në debate publike për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit. ...
Arbresh | 12-Sep-2019 11:55
Koalicioni i OJQ-ve për vëzhgimin e zgjedhjeve “Demokracia në Veprim”, thotë se është duke i përcjellë me shqetësim ballafaqimet e kandidatëve në debate publike për zgjedhjet e parakohshme parlamentare të 6 tetorit. ...

E thotë Boiken Abazi: Strukturat e LDK-së në Prishtinë po koordinohen me ato të PDK-në
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, ka deklaruar se strukturat e LDK-së në Prishtinë po takohen e koordinohen me zyrtarë të PDK-së. Ai përmes një statusi në Facebook i ka reaguar Lumir Abdixhikut, për sic ...
Zeri | 12-Sep-2019 11:51
Anëtari i Lëvizjes Vetëvendosje, Boiken Abazi, ka deklaruar se strukturat e LDK-së në Prishtinë po takohen e koordinohen me zyrtarë të PDK-së. Ai përmes një statusi në Facebook i ka reaguar Lumir Abdixhikut, për sic ...

Arbër Zaimi: Banditët nuk na frikojnë
Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, ka reagur në lidhje me sulmin ndaj anëtarit të VV-së, Haki Abazit. Zaimi thekson se sa më shumë rritet Vetëvendosje aq më shumë rriten sulmet kundër saj. “Sa më shumë ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 11:43
Aktivisti i Lëvizjes Vetëvendosje, Arbër Zaimi, ka reagur në lidhje me sulmin ndaj anëtarit të VV-së, Haki Abazit. Zaimi thekson se sa më shumë rritet Vetëvendosje aq më shumë rriten sulmet kundër saj. “Sa më shumë ...

Leonard Kerquki: Kam parë Haki Abazin teksa plandosej në dysheme
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...
Albportali | 12-Sep-2019 11:28
Leonard Kerquki Miq, Si autor i emisionit “Pressing” dua te sqaroj ate qe ndodhi para nje ore ne ambientet ku po i zhvillojme debatet zgjedhore: Debati, siç keni mundur ta shihni, ka qene i tensionuar prej minutes se ...

Të rriturit në “gjirin” e Albin Kurtit nuk po mund ta frenojnë vetën në debate
Hiç më larg së mbrëmë pas një debati televiziv dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe ai nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj, kanë pasur një përleshje fizike, shkruan . Abazi për ka ...
Lajminet | 12-Sep-2019 11:28
Hiç më larg së mbrëmë pas një debati televiziv dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje, dhe ai nga koalicioni PSD-AAK, Dardan Molliqaj, kanë pasur një përleshje fizike, shkruan . Abazi për ka ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved