ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 10:07

Shkatërrimi i katër grupeve kriminale, Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim të mëtejshëm

Shkatërrimi i katër grupeve kriminale, Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim të mëtejshëm
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar ku u goditën katër grupe kriminale, duke vënë në pranga 57 persona. Nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, Lleshaj parlajmëron se l ufta ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 17:35
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar pas operacionit ndërkombëtar ku u goditën katër grupe kriminale, duke vënë në pranga 57 persona. Nëpërmjet një reagimi në rrjetet sociale, Lleshaj parlajmëron se l ufta ...

Lleshaj: Krimi i organizuar ka marrë goditjen më të madhe
mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit dhe Prokurorinë e krimeve të Rënda për finalizimin e operacionit “Limit”. Në një postim në Facebook, ai e konsideron sukses të madh këtë ...
Mapo | 12-Sep-2019 17:33
mapo.al Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka përgëzuar Policinë e Shtetit dhe Prokurorinë e krimeve të Rënda për finalizimin e operacionit “Limit”. Në një postim në Facebook, ai e konsideron sukses të madh këtë ...

U shkatërruan 4 grupe kriminale, reagon Lleshaj: Lufta kundër krimit të organizuar do njohë vetëm përshkallëzim
Pas deklaratës së përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku u bë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar që solli shkatërrimin e 4 grupeve kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 të ...
Top Channel | 12-Sep-2019 17:18
Pas deklaratës së përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda, ku u bë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar që solli shkatërrimin e 4 grupeve kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 të ...

“U sekuestruan 55 milionë euro”, Lleshaj bën bilancin: “Forca e Ligjit” çoi pas hekurave 170 trafikantë
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 17:14
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të drogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...

Operacioni me 57 të arrestuar, Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq!
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me megaoperacionin me 57 persona të arrestuar. Përmes reagimit të tij në Facebook, Lleshaj shkruan se . “LIMIT” është kulmi i një serie të madhe goditjesh që ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 17:29
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka reaguar në lidhje me megaoperacionin me 57 persona të arrestuar. Përmes reagimit të tij në Facebook, Lleshaj shkruan se . “LIMIT” është kulmi i një serie të madhe goditjesh që ...

Operacion kundër drogës, policia njofton shkatërrimin e 4 grupeve kriminale
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Katër grupe të dyshuara të trafikut të narkotikëve pretendohet se janë shkatërruar prej policisë dhe prokurorisë, pas një ...
Reporter | 12-Sep-2019 18:07
Ky lajm u publikua fillimisht në www.reporter.al, Rrjeti Ballkanik i Gazetarisë Investigative. Katër grupe të dyshuara të trafikut të narkotikëve pretendohet se janë shkatërruar prej policisë dhe prokurorisë, pas një ...

Operacioni “LIMIT”, ministri Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq! Këtë vit u sekuestruan 55 mln euro para të ‘pista’
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...
Medial | 12-Sep-2019 18:05
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...

Trafiku i kanabisit dhe pastrimi i parave, 4 shqiptarë të arrestuar në Holandë
Ministria e Drejtësisë së Holandës po përgatitet të arrestojë të paktën 15 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Nga ky grup i strukturuar kriminal (30 veta) janë vënë në pranga 4 shqiptarë dhe 2 marokenë. Ata janë ...
Lapsi | 12-Sep-2019 17:27
Ministria e Drejtësisë së Holandës po përgatitet të arrestojë të paktën 15 persona për trafikim të lëndëve narkotike. Nga ky grup i strukturuar kriminal (30 veta) janë vënë në pranga 4 shqiptarë dhe 2 marokenë. Ata janë ...

Policia e Shtetit: Shpartallohen 4 grupe kriminale, 57 në pranga
Me finalizimin e operacionit të koduar “LIMIT”, katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shkatërruar të enjten nga Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda. Lajmi u bë publik nga kreu i Policisë së ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 18:05
Me finalizimin e operacionit të koduar “LIMIT”, katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve janë shkatërruar të enjten nga Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda. Lajmi u bë publik nga kreu i Policisë së ...

Operacioni “LIMIT”, ministri Lleshaj: Nuk mbyllet me kaq! Këtë vit u sekuestruan 55 mln euro para të ‘pista’
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...
RTSH | 12-Sep-2019 17:52
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, ka reaguar pas finalizimit të operacionit ndërkombëta r gjatë të cilit janë vënë para ligjit 57 persona në Shqipëri dhe Greqi. Lleshaj thotë se nuk mbyllet me kaq, ndërsa shprehet ...

Kanabisin holandez e kultivonin në Shqipëri, 57 të arrestuar
Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Policisë, Ardi Veliu tha se gjatë operacionit të koduar “Limit” u arrestuan 57 persona, ndërsa 8 janë shpallur në kërkim. Në Greqi u arrestuan 34 persona, ndërsa në Shqipëri 23. ...
Lajminet | 12-Sep-2019 17:37
Në një deklaratë për mediat, Drejtori i Policisë, Ardi Veliu tha se gjatë operacionit të koduar “Limit” u arrestuan 57 persona, ndërsa 8 janë shpallur në kërkim. Në Greqi u arrestuan 34 persona, ndërsa në Shqipëri 23. ...

Hetim 3-vjeçar/ Shkatërrohen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...
Top Channel | 12-Sep-2019 16:45
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që gjithashtu ka ...

DETAJET: Shkatërrohet organizata e drogës që vepronte në Shqipëri dhe Greqi, 57 të arrestuar
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:49
Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda kanë shkatërruar një organizatë kriminale që vepronte në fushën e kultivimit të drogës, trafikut të lëndëve narkotike dhe kontrabandës së emigrantëve. Në një deklaratë ...

Superoperacioni/ Goditen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar për drogë e armë
Policia e shtetit ka përfunduar me sukses megaoperacionin, duke vënë në pranga 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu përmes një konference për shtyp është shprehur se ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 16:58
Policia e shtetit ka përfunduar me sukses megaoperacionin, duke vënë në pranga 57 persona dhe shpallur në kërkim 8 të tjerë. Kreu i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu përmes një konference për shtyp është shprehur se ...

Goditen 4 banda të rrezikshme kriminale, 57 të arrestuar, sekuestrohet kokainë, kanabis, laborator dhe disa mjete
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:39
Policia e Shtetit, në bashkëpunim me policinë greke, ka goditur katër banda të rrezikshme të trafikut ndërkombëtar të drogës, duke arrestuar 57 persona në Greqi e Shqipëri, si dhe janë shpallur në kërkim 8 të tjerë. ...

“U sekuestruan 55 milionë euro”, Lleshaj bën bilancin: “Forca e Ligjit” çoi pas hekurave 170 trafikantë
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të dr ogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...
Lexo | 12-Sep-2019 17:25
Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj, e ka cilësuar një sukses të madh të Policisë së Shtetit goditjen e katër bandave kriminale të trafikut ndërkombëtar të dr ogës. Përmes një mesazhi në “Facebook”, Lleshaj bën dhe një ...

Shqipëri, policia shkatërron katër grupe kriminale, arreston 57 persona
Policia në Shqipëri, ka njoftuar se ka finalizuar operacionin policor i koduar “LIMIT”, si rezultat i të cilit janë shkatërruar katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve. Në kuadër të operacionit janë arrestuar 57 ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 16:58
Policia në Shqipëri, ka njoftuar se ka finalizuar operacionin policor i koduar “LIMIT”, si rezultat i të cilit janë shkatërruar katër grupe kriminale në fushën e narkotikëve. Në kuadër të operacionit janë arrestuar 57 ...

Bashkëpunim mes Shqipërisë e Greqisë - shkatërrohen 4 grupe kriminale, 57 të arrestuar dhe 8 në kërkim
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që......
Zeri | 12-Sep-2019 17:22
Në një deklaratë të përbashkët mes Policisë së Shtetit dhe Prokurorisë së Krimeve të Rënda është bërë me dijeni finalizimi i një operacioni 3-vjeçar, kryesisht mes shtetit shqiptar dhe atij grek, por që......

Shkatërrohen 4 grupe kriminale Shqipëri-Greqi, 57 të arrestuar
57 persona të arrestuar dhe 8 të shpallur në kërkim janë bilanci i një operacioni të policisë shqiptare dhe autoriteteve greke, duke shkatërruar 4 grupe kriminale që vepronin në fushën e kultivimit të drogës, trafikut ...
ABCNews | 12-Sep-2019 17:02
57 persona të arrestuar dhe 8 të shpallur në kërkim janë bilanci i një operacioni të policisë shqiptare dhe autoriteteve greke, duke shkatërruar 4 grupe kriminale që vepronin në fushën e kultivimit të drogës, trafikut ...

Shkatërrohet grupi kriminal i trafikut të drogës, prokurori: Do godasim edhe grupe të tjera…
TIRANË Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë lëshuar mbi 30 urdhër-arreste për persona të dyshuar për veprimtari kriminale në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Prokurori Vladimir Mara ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 16:39
TIRANË Policia e Shtetit dhe Prokuroria e Krimeve të Rënda në Tiranë kanë lëshuar mbi 30 urdhër-arreste për persona të dyshuar për veprimtari kriminale në fushën e trafikut të lëndëve narkotike. Prokurori Vladimir Mara ...

123
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved