ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 19/09/2019 01:52

Një person i vdekur gjendet në Pejë

Një person i vdekur gjendet në Pejë
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, një person ka vdekur. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalur në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën ...
InFokusi | 12-Sep-2019 09:27
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, një person ka vdekur. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalur në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën ...

Gjendet një person i vdekur në Pejë
Dje, me datë 11 shator 2019 Policia e Pejës është njoftuar për një rast të dyshimtë, me ç’rast kanë gjetur një person pa shenja jete në një shtëpi në rrugën ‘Konferenca e Bujanit’. Menjëherë......
Zeri | 12-Sep-2019 09:15
Dje, me datë 11 shator 2019 Policia e Pejës është njoftuar për një rast të dyshimtë, me ç’rast kanë gjetur një person pa shenja jete në një shtëpi në rrugën ‘Konferenca e Bujanit’. Menjëherë......

Gjendet i vdekur një 41- vjeçar, në Pejë
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, ka vdekur një person. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën e ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 09:10
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, ka vdekur një person. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalë në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën e ...

Gjendet një person i vdekur në Pejë
Dje, me datë 11 shator 2019 Policia e Pejës është njoftuar për një rast të dyshimtë, me ç’rast kanë gjetur një person pa shenja jete në një shtëpi në rrugën ‘Konferenca e Bujanit’. Menjëherë njësitet relevante të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 08:58
Dje, me datë 11 shator 2019 Policia e Pejës është njoftuar për një rast të dyshimtë, me ç’rast kanë gjetur një person pa shenja jete në një shtëpi në rrugën ‘Konferenca e Bujanit’. Menjëherë njësitet relevante të ...

Gjendet një person i vdekur në Pejë
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, një person ka vdekur. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalur në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën ...
Arbresh | 12-Sep-2019 08:56
Policia është informuar, se në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë, një person ka vdekur. Menjëherë njësitet relevante të Policisë Kosovës kanë dalur në vendin e ngjarjes, aty kanë takuar dëshmitarët (nënën dhe dajën ...

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë
Një person është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 16:30 në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë. Këtë e bënë të ditur nga Policia e Kosovës më saktësisht Drejtoria Rajonale e Pejës, ku thanë se në vendin e ngjarjes ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 08:50
Një person është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 16:30 në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë. Këtë e bënë të ditur nga Policia e Kosovës më saktësisht Drejtoria Rajonale e Pejës, ku thanë se në vendin e ngjarjes ...

Katër persona të arrestuar në Gjilan, për armëmbajtje pa leje
Policia e Rajonit përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka vënë në pranga katër persona, që të gjithë për veprën penale “Armëmbajtje pa leje”. “Me 07 shtator 2019, rreth orës 16:30, në fshatin Pasjak , ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:50
Policia e Rajonit përmes një njoftimi për media ka bërë të ditur se ka vënë në pranga katër persona, që të gjithë për veprën penale “Armëmbajtje pa leje”. “Me 07 shtator 2019, rreth orës 16:30, në fshatin Pasjak , ...

Plagosja me armë në Lezhë, dorëzohet në polici 22-vjeçari
Një 22-vjeçar nga fshati Troshan është dorëzuar në polici, pasi plagosi mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Lezhës, një 37-vjeçar.
Top Channel | 11-Sep-2019 20:18
Një 22-vjeçar nga fshati Troshan është dorëzuar në polici, pasi plagosi mbrëmjen e djeshme, në qytetin e Lezhës, një 37-vjeçar.

Negociata me familjen, dorëzohet pas rrethimit autori i plagosjes së 37-vjeçarit në Lezhë
LEZHË Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të shpejta hetimore ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 20:05
LEZHË Arrestohet autori i plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola, ngjarje e ndodhur mbrëmë në qytetin e Lezhës. Policia e Lezhës, menjëherë pas ngjarjes së ndodhur mbrëmjen e djeshme falë veprimeve të shpejta hetimore ...

Gjendet pa shenja jete një person në Pejë
Një person është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 16:30 në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë. Këtë e bënë të ditur nga Policia e Kosovës më saktësisht Drejtoria Rajonale e Pejës, ku thanë se në vendin e ngjarjes ...
Medial | 12-Sep-2019 08:48
Një person është gjetur pa shenja jete dje rreth orës 16:30 në rrugën “Konferenca e Bujanit” në Pejë. Këtë e bënë të ditur nga Policia e Kosovës më saktësisht Drejtoria Rajonale e Pejës, ku thanë se në vendin e ngjarjes ...

Plagosja me armë e 37 vjeçarit në Lezhë, arrestohet autori
Policia e Lezhës ka vënë në pranga autorin e plagosjes së 37 vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së martës. Si pasojë e presionit të kontrolleve dhe rrethimit të zonës së pyllëzuar si dhe falë edhe negociatave që ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 20:21
Policia e Lezhës ka vënë në pranga autorin e plagosjes së 37 vjeçarit, ngjarje e ndodhur mbrëmjen e së martës. Si pasojë e presionit të kontrolleve dhe rrethimit të zonës së pyllëzuar si dhe falë edhe negociatave që ...

16 vjeçari në Gjilan, ther me thikë një person
Pas një pune mirë të organizuar operative Policia e Kosovës, njësitet e hetimeve të stacionit policor në Gjilan me 10 shtator 2019,kanë identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës (i mitur) i cili ...
Arbresh | 12-Sep-2019 08:44
Pas një pune mirë të organizuar operative Policia e Kosovës, njësitet e hetimeve të stacionit policor në Gjilan me 10 shtator 2019,kanë identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës (i mitur) i cili ...

Qëlloi me armë tregtarin fqinj, kapet i fshehur në pyll autori
Policia e Lezhës ka arrestuar autorin e plagosjes së 37-vjeçarit mbrëmjen e së martës në qytetin e Lezhës. I dyshuari Sandër Dedgjonaj 22 vjeç u gjet i fshehur në pyll në zonën e Troshanit. Kapja dhe arrestimi i tij u ...
ABCNews | 11-Sep-2019 21:03
Policia e Lezhës ka arrestuar autorin e plagosjes së 37-vjeçarit mbrëmjen e së martës në qytetin e Lezhës. I dyshuari Sandër Dedgjonaj 22 vjeç u gjet i fshehur në pyll në zonën e Troshanit. Kapja dhe arrestimi i tij u ...

Plagosja në Lezhë, autori dorëzohet pas negociatave me policinë
Policia e Lezhës ka arrestuar ditën e sotme, autorin e plagosjes me armë zjarri mbrëmjen e djeshme pranë Katedrales në këtë qytet. Në pranga është vënë Aleksandër Dedgjonaj i cili plagosi me armë zjarri në këmbë ...
Lapsi | 11-Sep-2019 20:44
Policia e Lezhës ka arrestuar ditën e sotme, autorin e plagosjes me armë zjarri mbrëmjen e djeshme pranë Katedrales në këtë qytet. Në pranga është vënë Aleksandër Dedgjonaj i cili plagosi me armë zjarri në këmbë ...

Foto/ Kush është personi i plagosur mbrëmë në Lezhë, policia blindon zonën për kapjen e autorit
“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës nga shtetasi ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 10:44
“BalkanWeb” ka siguruar fotografinë e personit të plagosur me armë zjarri mbrëmjen e kaluar në Lezhë. Personi që shihni më poshtë është 37-vjeçari Ardian Kola, i plagosur pranë Katedrales së Lezhës nga shtetasi ...

I mituri në Gjilan, ther me thikë një person
Pas një pune mirë të organizuar operative Policia e Kosovës, njësitet e hetimeve të stacionit policor në Gjilan me 10 shtator 2019,kanë identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës (i mitur) i cili ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 08:34
Pas një pune mirë të organizuar operative Policia e Kosovës, njësitet e hetimeve të stacionit policor në Gjilan me 10 shtator 2019,kanë identifikuar dhe arrestuar të dyshuarin shqiptar shtetas i Kosovës (i mitur) i cili ...

Plumba për një vend parkimi, arrestohet autori i plagosjes në Lezhë
Policia e Lezhës ka arrestuar autorin e plagosjes më armë zjarri të 37 vjeçarit, Aleksander Dedgjonaj ndodhur mbrëmjen e 10 shtatorit në qytetin e Lezhës. Policia thotë se në pranga u vu shtetasi me iniciale S.D. vjeç ...
Lapsi | 11-Sep-2019 20:40
Policia e Lezhës ka arrestuar autorin e plagosjes më armë zjarri të 37 vjeçarit, Aleksander Dedgjonaj ndodhur mbrëmjen e 10 shtatorit në qytetin e Lezhës. Policia thotë se në pranga u vu shtetasi me iniciale S.D. vjeç ...

Plas sherri në Vlorë, plagoset një person me mjet mprehës
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Disa të rinj janë përleshur mes tyre. Si pasojë, pas sherrit verbal, të rinjtë kanë nxjerrë armët e ftohta. Një person është qëlluar dhe ka ngelur i plagosur nga një ...
Telegraf | 11-Sep-2019 15:39
Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qytetin e Vlorës. Disa të rinj janë përleshur mes tyre. Si pasojë, pas sherrit verbal, të rinjtë kanë nxjerrë armët e ftohta. Një person është qëlluar dhe ka ngelur i plagosur nga një ...

Plagosja në Lezhë, pamjet e para nga vendi i ngjarjes. Policia: Kemi identifikuar autorin (Emri)
LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 21:16
LEZHË Policia identifikon autorin e plagosjes së 37-vjeçarit Ardian Kola mbrëmjen e sotme dhe është vënë në ndjekje të tij. Sa i përket ngjarjes, Policia njofton se rreth orës 20:16, te spitali Rajonal Lezhë është ...

EMRI/ Kush është i plagosuri në Lezhë, armët u nxorën pas një konflikti për…
LEZHË Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi ...
BalkanWeb | 10-Sep-2019 21:06
LEZHË Një grindje mes dy personave në qytetin e Lezhës ka çuar në plagosjen e njërit prej tyre. Gazetari Elidon Ndreka duke iu referuar burimeve nga policia raportoi për “BalkanWeb” se i plagosur ka mbetur shtetasi ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved