ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:26

Pas sherrit në emision, burri i ministres Shahini merret në pyetje

Pas sherrit në emision, burri i ministres Shahini merret në pyetje
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate.
Top Channel | 12-Sep-2019 16:25
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate.

Sherri në emision: Bashkëshorti i ministres Shahini merret në pyetje
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate. Po kështu, disa minuta më parë, një deklaratë ka dhënë edhe ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 16:49
Aktualisht, në Prokurorinë Themelore të Prishtinës po intervistohet bashkëshorti i ministres Besa Shahini, Dardan Molliqaj, anëtar i Partisë Socialdemokrate. Po kështu, disa minuta më parë, një deklaratë ka dhënë edhe ...

Burri i Besa Shahinit dhunon në TV zyrtarin e Vetëvendosjes (Detaje)
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...
Mapo | 12-Sep-2019 09:59
mapo.al Bashkëshorti i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj, ka dhunuar fizikisht dje në mbrëmje zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje, Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë ishin të ftuar në emisionin ...

Sherr me grushte në TV, burri i ministres Besa Shahini godet zyrtarin e Vetëvendosjes
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 09:03
Burri i ministres së Arsimit Besa Shahini, Dardan Molliqaj ka sulmuar fizikisht mbrëmjen e djeshme zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi. Të dy kandidatët për deputetë, Haki Abazi nga Lëvizja Vetëvendosje dhe ...

Molliqaj e bën postimin e dytë pas incidentit me Abazin, thotë se po i fiton të gjitha debatet
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...
IliriaNews | 12-Sep-2019 17:45
Kandidati i AAK-PSD’së Dardan Molliqaj e ka bërë postimin e dytë pas debatit të mbrëmshëm pas të cilit është përfshirë në një incident me Haki Abazin, i cili ka thënë se është sulmuar nga ish –sekretari i VV’së. Edhe ...

Pas incidentit Haki Abazi vendos t’ia falë Dardan Molliqajt me një kusht
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...
Albportali | 12-Sep-2019 17:39
Kandidati i Lëvizjes Vetëvendosjes Haki Abazi është shprehur i gatshëm t’ia falë atë që ndodhi mbrëmë ndërmjet tij dhe Dardan Molliqajt, pas debatit, në emisionin Presssing, nëse ky i fundit do të shprehte një kërkim ...

Dy ditë para dasmës, Jonida Vokshi zgjedh fustanin e nusërisë
Përleshja fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit ka ngjallur reagime të shumta në publik, shkruan GazetaBlic. Në mesin e shumë reagimeve, ka qenë edhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila përmes një postimi në ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 17:27
Përleshja fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki Abazit ka ngjallur reagime të shumta në publik, shkruan GazetaBlic. Në mesin e shumë reagimeve, ka qenë edhe këngëtarja Leonora Jakupi e cila përmes një postimi në ...

Edhe Leonora Jakupi reagon pas sulmit të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit
Leonora Jakupi ka dy fjalë për sulmin e Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit Leonora Jakupi nuk është e impresionuar me debatet politike që po zhvillohen në vend. E për përleshjen fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki ...
Zeri | 12-Sep-2019 17:27
Leonora Jakupi ka dy fjalë për sulmin e Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit Leonora Jakupi nuk është e impresionuar me debatet politike që po zhvillohen në vend. E për përleshjen fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki ...

Prokuroria po i interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 17:22
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...

Përleshje në Fushë Kosovë
Mbrëmë rreth orës 23:00 në Fushë Kosovë ka ndodhur një incident (përleshje fizike). Incidentin për Indeksonline e ka konfirmuar Flora Ahmeti, ku ka thënë se pasi që kanë përfunduar procedurat e nevojshme policore lidhur ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 17:18
Mbrëmë rreth orës 23:00 në Fushë Kosovë ka ndodhur një incident (përleshje fizike). Incidentin për Indeksonline e ka konfirmuar Flora Ahmeti, ku ka thënë se pasi që kanë përfunduar procedurat e nevojshme policore lidhur ...

Incidenti me Haki Abazin, vjen reagimi i Dardan Molliqaj
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.
Top Channel | 12-Sep-2019 00:08
Një incident mes Dardan Molliqaj që është bashkëshorti i minstres Shahini dhe zyrtarin e Lëvizjes Vetëvendosje Haki Abazi ka pushtuar mediat.

Edhe Leonora Jakupi reagon pas sulmit të Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit
Leonora Jakupi ka dy fjalë për sulmin e Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit Leonora Jakupi nuk është e impresionuar me debatet politike që po zhvillohen në vend. E për përleshjen fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 17:12
Leonora Jakupi ka dy fjalë për sulmin e Dardan Molliqajt ndaj Haki Abazit Leonora Jakupi nuk është e impresionuar me debatet politike që po zhvillohen në vend. E për përleshjen fizike mes Dardan Molliqajt dhe Haki ...

Përplasje fizike mes kandidatëve për deputet në Kosovë
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...
ABCNews | 12-Sep-2019 14:20
Dy deputetë në Kosovë janë përfshirë në një përplasje fizike jashtë studios së televizionit “T 7” menjëherë pas përfundimit të debatit. Sherri ka ndodhur mes Haki Abazit nga lëvizja “Vetëvendosja” dhe Dardan Molliqajt ...

Prokuroria po i interviston Dardan Molliqajn, Haki Abazin e Rexhep Hotin
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 16:47
Në ambientet e Prokurorisë Themelore në Prishtinë, jane duke u intervistuar ish-deputeti i Kuvendit të Kosovës dhe anëtari i PSD-së, Dardan Molliqaj. Deklaratë ka dhënë edhe kandidati për deputet nga VV-ja, Haki Abazi. ...

Molliqaj e quan përsëri mashtrues Haki Abazin, ka një mesazh për VV-në
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 16:39
Ish-deputeti i Kuvendit, Dardan Molliqaj ka reaguar përsëri për rastin e djeshëm që kishte me Haki Abazin e Vetëvendosjes. Sipas tij, mosguximi i disave për të marrë pjesë në debate; mungesa e argumenteve dhe fakteve; ...

Sekretari i PDK-së, “Nuk ka djalë nane që mundet mi shti Glaukun, Albulenën e Sveqlën me shku nëpër debate”
Sekretari i Partisë Demokratike në Prishtinë, Bujar Cakolli, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka sulmuar Vetëvendosjen. Sipas tij, figurat qëndrore të Vetëvendosjes, më nuk po dalin nëpër debate, shkruan gazeta ...
InFokusi | 12-Sep-2019 16:35
Sekretari i Partisë Demokratike në Prishtinë, Bujar Cakolli, nëpërmjet një statusi në Facebook, ka sulmuar Vetëvendosjen. Sipas tij, figurat qëndrore të Vetëvendosjes, më nuk po dalin nëpër debate, shkruan gazeta ...

Molliqaj e bën postimin e dytë pas incidentit me Abazin, thotë se po i fiton të gjitha debatet
Edhe pse i akuzuar për sulm, Molliqaj ka thënë se nga mbrëmë ka marrë mbështetje nga shumë njerëz ndërkohë që e ka prerë debatin në T7 për ta treguar “triumfin” ndaj Haki Abazit. Të dy protagonistët janë marrë në pyetje ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:31
Edhe pse i akuzuar për sulm, Molliqaj ka thënë se nga mbrëmë ka marrë mbështetje nga shumë njerëz ndërkohë që e ka prerë debatin në T7 për ta treguar “triumfin” ndaj Haki Abazit. Të dy protagonistët janë marrë në pyetje ...

Prokuroria interviston Dardan Molliqajn dhe Haki Abazin, në pyetje merret edhe Rexhep Hoti
Intervistimi i tyre ka të bëj me përleshjen e mbrëmshme pas një debati televiziv, shkruan . Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, teksa kanë bërë të ditur se intervistimi i personave në ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:25
Intervistimi i tyre ka të bëj me përleshjen e mbrëmshme pas një debati televiziv, shkruan . Këtë e kanë konfirmuar edhe nga Prokuroria Themelore në Prishtinë, teksa kanë bërë të ditur se intervistimi i personave në ...

Haki Abazi tregon në detaje momentin si u sulmua nga Dardan Molliqaj
Abazi në një intervistë dhënë për gazetën “Zëri”, ka thënë se përkundër që Molliqaj e ka mohuar një gjë të tillë, ka dëshmi të cilat i kanë kapur kamerat e sigurisë në ambientin ku është xhiruar intervista e po ashtu ...
Lajminet | 12-Sep-2019 16:25
Abazi në një intervistë dhënë për gazetën “Zëri”, ka thënë se përkundër që Molliqaj e ka mohuar një gjë të tillë, ka dëshmi të cilat i kanë kapur kamerat e sigurisë në ambientin ku është xhiruar intervista e po ashtu ...

Përleshje në Fushë Kosovë
Tre të dyshuar janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes viktimës dhe të dyshuarve, ndërkaq pas rrahjes, viktima ka pësuar lëndime ...
InFokusi | 29-Jul-2019 12:39
Tre të dyshuar janë arrestuar pasi kanë sulmuar fizikisht një person. Sipas njoftimit të Policisë, rasti ka ndodhur pas një mosmarrëveshje mes viktimës dhe të dyshuarve, ndërkaq pas rrahjes, viktima ka pësuar lëndime ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved