ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 18:02

Jessica, partnerja e re Robert Berishës

Jessica, partnerja e re Robert Berishës
Ështe Blic qe ka mesuar permes burimeve te saj se vajza e cila ishte nen shoqerine e Robertit quhet Jessica Kadiu. Bukuroshja prej vitesh jeton ne SHBA, por eshte me origjine nga Burreli. “Roberti dhe Jessica kane nje ...
ikub.al | 12-Sep-2019 09:17
Ështe Blic qe ka mesuar permes burimeve te saj se vajza e cila ishte nen shoqerine e Robertit quhet Jessica Kadiu. Bukuroshja prej vitesh jeton ne SHBA, por eshte me origjine nga Burreli. “Roberti dhe Jessica kane nje ...

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit
TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm ...
BalkanWeb | 11-Sep-2019 21:04
TIRANE Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Nga artikulli i Prive.al u zbulua vetëm ...

Robert Berisha paralajmëron këngën e re
Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, është mjaft i dashur dhe i pëlqyer nga publiku. I njëjti ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, derisa është duke i shijuar disa ditë pushimi në Turqi. Kjo u bë e ditur nga ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:14
Këngëtari i njohur shqiptar, Robert Berisha, është mjaft i dashur dhe i pëlqyer nga publiku. I njëjti ka paralajmëruar projektin e ri muzikor, derisa është duke i shijuar disa ditë pushimi në Turqi. Kjo u bë e ditur nga ...

Pas fotos me vajzën misterioze, flet Robert Berisha
Robert Berisha ka folur pas fotos e cila sot bëri ‘nam’ në rrjet. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram ...
Albportali | 12-Sep-2019 09:15
Robert Berisha ka folur pas fotos e cila sot bëri ‘nam’ në rrjet. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram ...

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun ?
Përderisa pak ditë me parë qarkulloi lajmi se Nora ka filluar të mbajë unazë të re, as Roberti nuk është vonuar për tu shfaqur me të dashur të re. Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar lajmi në media për Robertin dhe të ...
Koha.mk | 12-Sep-2019 09:12
Përderisa pak ditë me parë qarkulloi lajmi se Nora ka filluar të mbajë unazë të re, as Roberti nuk është vonuar për tu shfaqur me të dashur të re. Gjatë ditës së sotme ka qarkulluar lajmi në media për Robertin dhe të ...

Kjo është vajza për të cilën Roberti e la Norën, ka një vit që janë bashkë
Që nga dita që Robert Berisha njoftoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se martesa e tij me Nora Istrefin kishte marrë fund, ata të dy kanë qenë kryefjala e mediave rozë. Së fundmi ai që është vënë në qendër të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 09:10
Që nga dita që Robert Berisha njoftoi me anë të një postimi në rrjetet sociale se martesa e tij me Nora Istrefin kishte marrë fund, ata të dy kanë qenë kryefjala e mediave rozë. Së fundmi ai që është vënë në qendër të ...

Zbulohet shkaku i vdekjes së motrës së Louis Tomlinson
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij. Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...
GazetaBlic | 12-Sep-2019 09:02
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij. Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...

Pas fotos me vajzën misterioze, flet Robert Berisha
Robert Berisha ka folur pas fotos e cila sot bëri ‘nam’ në rrjet. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në......
Zeri | 12-Sep-2019 08:50
Robert Berisha ka folur pas fotos e cila sot bëri ‘nam’ në rrjet. Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në......

Robert Berisha reagon pas fjalëve për të dashurën e re!!
Ishte lajmi që mbushi të gjitha mediat rozë; pas ndarjes së bujshme të Robert Berishës me Nora Istrefin, dhe pretendimeve se ishte kjo e fundit qe e kishte kërkuar shkurorëzimin për shkak të një lidhjeje jashtëmartesore ...
Bordo | 12-Sep-2019 08:34
Ishte lajmi që mbushi të gjitha mediat rozë; pas ndarjes së bujshme të Robert Berishës me Nora Istrefin, dhe pretendimeve se ishte kjo e fundit qe e kishte kërkuar shkurorëzimin për shkak të një lidhjeje jashtëmartesore ...

Pas fotos me vajzën misterioze, flet Robert Berisha
Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje për Norën ...
Lajminet | 12-Sep-2019 00:03
Robert Berisha dhe Nora Istrefi u ndanë pas 14 vjet bashkë, me mirëkuptim dhe këtë e bëri të ditur vet këngëtari përmes një postimi të gjatë në Instagram të cilin më pas e fshiu. Ai më pas shprehu mirënjohje për Norën ...

Kjo është e dashura e Robertit pas ndarjes nga Nora?!
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. Media ...
Ina-Online | 11-Sep-2019 23:53
Mëngjesin e sotëm në media u raportua se Robert Berisha ka filluar një romancë të re dashurie. Madje media siguroi fotografi ku çifti po pushojnë në hotelin “Adam&Eve” në Turqi, mirëpo identiteti i saj nuk dihej. Media ...

FOTOT: Robert Berisha kapet “mat” me bukuroshen për të cilën la Nora Istrefin
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:37
Ndarja e çiftit Robert Berisha dhe Nora Istrefi bëri bujë tepër të madhe. U aludua për arsye nga më të ndryshmet në lidhje me ndarjen, por duket se tashmë janë qartësuar të gjitha. Roberti ashtu sikurse dhe Nora ka ...

Dua Lipa dhe i dashuri i saj shfaqen tejet të dashuruar rrugëve të New Yorkut
Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë verë me fotot me rrobabanjo dhe trupin e palestruar duke i motivuar të gjithë vajzat e gratë. Së fundmi Aulona ka postuar disa foto të reja nga pushimet ku shfaqet ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 23:37
Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë verë me fotot me rrobabanjo dhe trupin e palestruar duke i motivuar të gjithë vajzat e gratë. Së fundmi Aulona ka postuar disa foto të reja nga pushimet ku shfaqet ...

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...
Gazeta Observer | 11-Sep-2019 23:37
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...

Aulona Musta pozon me rrobabanjo, Alba Çobaj i kthehet: “S’ke turp, je dhe nënë”
Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë verë me fotot me rrobabanjo dhe trupin e palestruar duke i motivuar të gjithë vajzat e gratë. Së fundmi Aulona ka postuar disa foto të reja nga pushimet ku shfaqet ...
Arbresh | 11-Sep-2019 23:17
Aulona Musta ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve këtë verë me fotot me rrobabanjo dhe trupin e palestruar duke i motivuar të gjithë vajzat e gratë. Së fundmi Aulona ka postuar disa foto të reja nga pushimet ku shfaqet ...

Robert Berisha në lidhje me Jessica Kadiun? Diçka po zihet, thotë ai
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...
Gazeta Express | 11-Sep-2019 23:01
Këngëtari Robert Berisha, i cili para disa jave lajmëroi ndarjen e tij nga Nora Istrefi duket se shpejt e ka harruar ish gruan e tij Ai është në Turqi ku po xhiron një emision me Big Maman ndërkohë që sot është parë në ...

Ndarja Nora&Robert. Zbulohet shkaku
Ne asnje rresht nuk u lexua se cili ishte shkaku dhe per kete deri me tani nuk kane folur edhe vete protagonistet. Roberti u mjaftua te thote se do vijon e te mbeten miq, ndersa Nora foli e heshtje. Por tani duket se ...
ikub.al | 11-Sep-2019 16:44
Ne asnje rresht nuk u lexua se cili ishte shkaku dhe per kete deri me tani nuk kane folur edhe vete protagonistet. Roberti u mjaftua te thote se do vijon e te mbeten miq, ndersa Nora foli e heshtje. Por tani duket se ...

Aulona Musta pozon me rrobabanjo, Alba Çobaj i kthehet: S’ke turp, je dhe nënë
Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun teksa po ...
GazetaBlic | 11-Sep-2019 23:01
Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun teksa po ...

“U kap mat me Robert Berishën”, ja kush është e dashura e re e këngëtarit
Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Mediat kosovare shkruajnë se vajza e parë nën ...
Lajmi i Fundit | 11-Sep-2019 22:11
Ditën e sotme në media u raportua se Robert Berisha pas ndarjes nga Nora Istrefi ka filluar një romancë të re dashurie. Madje “çifti i ri” është nisur me pushime në Turqi. Mediat kosovare shkruajnë se vajza e parë nën ...

Robert Berisha publikon fotografi me vajzën që u tha se është e dashura e tij
Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun teksa po ...
Arbresh | 11-Sep-2019 22:11
Mëngjesin e sotëm në media qarkulloi lajmi se Robert Berisha po kalon pushimet në Turqi me të dashurën e tij të re, shkruan GazetaBlic. Ishte “Prive” ajo e cila fotografoi Robert Berishën dhe Jessica Kadiun teksa po ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved