ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 22/09/2019 18:55

Shkup, gjatë 24 orëve të kaluara ka pasur 13 aksidente me tetë të lënduar

Shkup, gjatë 24 orëve të kaluara ka pasur 13 aksidente me tetë të lënduar
Nga 13 aksidente e ndodhura dje në Shkup, një person ka marrë lëndime të rënda trupore dhe shtatë të tjerë kanë lëndime të lehta trupore. Siç njoftojnë nga SPB Shkup, për tejkalim jo të rregullt janë dënuar gjashtë ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:14
Nga 13 aksidente e ndodhura dje në Shkup, një person ka marrë lëndime të rënda trupore dhe shtatë të tjerë kanë lëndime të lehta trupore. Siç njoftojnë nga SPB Shkup, për tejkalim jo të rregullt janë dënuar gjashtë ...

Godet një femër me veturë në Mitrovicë, arrestohet nga policia
Arrestohet një Serb në Mitrovicë pasi që kishte goditur një femër me veturë, ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari qe voziste makinën ishte nën ndikimin e alkoolit, thuhet në raportin 24 orë të ...
InFokusi | 12-Sep-2019 12:55
Arrestohet një Serb në Mitrovicë pasi që kishte goditur një femër me veturë, ku si pasojë i ka shkaktuar lëndime trupore. I dyshuari qe voziste makinën ishte nën ndikimin e alkoolit, thuhet në raportin 24 orë të ...

Policia arreston dy persona të kërkuar në Podujevë
Policia e Kosovës pak pas mesnatës ka arrestuar dy persona të kërkuar në Komunën e Podujevës. Sipas PK-së, arrestimi i tyre është bërë në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata. Pa dhënë detaje tjera, Policia thotë ...
Indeks Online | 28-Apr-2019 10:43
Policia e Kosovës pak pas mesnatës ka arrestuar dy persona të kërkuar në Komunën e Podujevës. Sipas PK-së, arrestimi i tyre është bërë në bazë të urdhëresës së lëshuar nga gjykata. Pa dhënë detaje tjera, Policia thotë ...

Arrestohen tri të dyshuara për sulm ndaj zyrtares policore
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...
Gazeta Monitor | 12-Sep-2019 11:36
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...

Arrestohet i ikuri nga burgu, rikthehet në vuajtje dënimi
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestonte të arratisurin nga burgu, mashkull i komunitetit rom. Ai është arrestuar në fshatin Smrekonicë të Komunës së Vushtrrisë. Ai është dërguar prapë në vuajtje dënimi./Indeksonline/
Indeks Online | 12-Sep-2019 11:07
Policia e Kosovës ka arritur ta arrestonte të arratisurin nga burgu, mashkull i komunitetit rom. Ai është arrestuar në fshatin Smrekonicë të Komunës së Vushtrrisë. Ai është dërguar prapë në vuajtje dënimi./Indeksonline/

Babai rrah djalin në Gjakovë
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:53
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...

Aksident trafiku në Prizren, lëndohen tre persona
Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Prizren ku tre persona kanë pësuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Prizren, lut ë përfshira në aksident kanë qenë dy automjete. Policia në raportin ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:49
Një aksident trafiku ka ndodhur të mërkurën në Prizren ku tre persona kanë pësuar lëndime trupore Rasti ka ndodhur pasditen e së martës në Prizren, lut ë përfshira në aksident kanë qenë dy automjete. Policia në raportin ...

Rrah nënën, konstatohet se kishte probleme mendore
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:46
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...

Nën ndikim të alkoolit, shtetasi serb godet këmbësoren në Mitrovicë
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:41
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...

Arrestohet pasi ushtroi dhunë ndaj nënës së tij
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...

Ferizaj, tre të arrestuar pasi sulmuan katër persona
Në Ferizaj dje janë arrestuar tre të dyshuar të cilët bashkë me një person tjetër kanë sulmuar katër meshkuj, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Në Ferizaj dje janë arrestuar tre të dyshuar të cilët bashkë me një person tjetër kanë sulmuar katër meshkuj, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime ...

Rrahin një femër në Prishtinë dhe pastaj sulmojnë zyrtaren policore, arrestohen tri femra
Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 11.09.2019, në orën 13:10, janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare. Sipas ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:29
Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 11.09.2019, në orën 13:10, janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare. Sipas ...

Rrahje në mes femrash, e pëson edhe një police
Një përleshje fizike në mes disa femrave ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë. Policia njoftoi se janë arrestuar tri të dyshuara femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër. Njëra ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Një përleshje fizike në mes disa femrave ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë. Policia njoftoi se janë arrestuar tri të dyshuara femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër. Njëra ...

Arrestohen tri të dyshuara për sulm ndaj zyrtares policore
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...

Arrestohet pasi drejtoi makinën nën ndikimin e alkoolit dhe goditi një këmbësore
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Mitrovicën e Veriut rreth orës 04:00 ka ndodhur një aksident trafiku. I dyshuari mashkull serb derisa ka drejtuar makinën e tij me targa të Serbisë nën ndikimin e alkoolit, ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:23
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Mitrovicën e Veriut rreth orës 04:00 ka ndodhur një aksident trafiku. I dyshuari mashkull serb derisa ka drejtuar makinën e tij me targa të Serbisë nën ndikimin e alkoolit, ...

I dyshuari me probleme psikike rrah nënën e tij në Drenas
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit I dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:21
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit I dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...

I dyshuari me probleme psikike rrah nënën e tij
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:19
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...

Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:19
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...

Prishtinë, kërkohet nga policia pasi shantazhoi një grua
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...
Medial | 12-Sep-2019 10:18
Një grua ka raportuar dje në Prishtinë se është shantazhuar nga një i dyshuar, njofton Klan Kosova. Në raportin 24 orësh të policisë thuhet se i dyshuari kishte shantazhuar viktimën. I njëjti është kërkuar, por nuk ...

?Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:17
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved