ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:16

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse në Laprakë, ja pista e “nxehtë” ku po hetohet

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse në Laprakë, ja pista e “nxehtë” ku po hetohet
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 15:35
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...

Eliksir për fytyrën, si të përdorni vajin e ullirit
mapo.al Përveç vlerave shëndetësore shumë të rëndësishme për shëndetin, vaji i ullirit konsiderohet si një eliksir për fytyrën. Ky lëng i artë është përdorur për bukurinë që në Greqinë dhe Egjiptin e lashtë. Këto ...
Mapo | 12-Sep-2019 18:05
mapo.al Përveç vlerave shëndetësore shumë të rëndësishme për shëndetin, vaji i ullirit konsiderohet si një eliksir për fytyrën. Ky lëng i artë është përdorur për bukurinë që në Greqinë dhe Egjiptin e lashtë. Këto ...

“Toyota Yaris” shkon në gjykatë, kush do dënohet për 3.4 mln eurot
mapo.al Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka mbyllur hetimet e dosjes “Toyota Yaris” dhe u ka komunikuar akuzën katër personave të arrestuar qershorin e vitit të kaluar. Në makinat “Toyota Yaris” që vinin nga Belgjika u ...
Mapo | 12-Sep-2019 18:01
mapo.al Prokuroria e Krimeve të Rënda i ka mbyllur hetimet e dosjes “Toyota Yaris” dhe u ka komunikuar akuzën katër personave të arrestuar qershorin e vitit të kaluar. Në makinat “Toyota Yaris” që vinin nga Belgjika u ...

Messi: Te Barcelona nuk komandoj unë, por kur më pyesin…
mapo.al Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh e kanë shigjetuar, sa i përket merkatos dhe futbollistëve që duhet të transferohen ose jo në Katalonja, duke ditur se ai që jep “dritën ...
Mapo | 12-Sep-2019 17:50
mapo.al Lionel Messi ka dalë më në fund hapur në lidhje me akuzat që shpesh e kanë shigjetuar, sa i përket merkatos dhe futbollistëve që duhet të transferohen ose jo në Katalonja, duke ditur se ai që jep “dritën ...

Calavera: Shqipëria të krijojë besueshmëri tek vendet anëtare të BE
mapo.al Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do ...
Mapo | 12-Sep-2019 17:02
mapo.al Shefja e Operacionit Ndërkombëtar të Monitorimit, Genoveva Ruiz Calavera thotë se ka ardhur koha që për Shqipërinë dhe Maqedoninë e Veriut të hapen negociatat. Nga Podgorica, për RTV Ora Calavera tha se KE do ...

Refuzoi Shqipërinë, kapiteni i Besiktasit pranë Kosovës
mapo.al Emri i fundit që ka dalë në skenë është ai i Nexhip Uysal. Kapiteni i Besiktasit në Turqi është me origjinë shqiptare dhe menaxherët e tij kanë shprehur interes për t’iu bashkuar Kosovës shkruan gazeta Olle. ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:55
mapo.al Emri i fundit që ka dalë në skenë është ai i Nexhip Uysal. Kapiteni i Besiktasit në Turqi është me origjinë shqiptare dhe menaxherët e tij kanë shprehur interes për t’iu bashkuar Kosovës shkruan gazeta Olle. ...

Aksidenti/Personazhi i botës së krimit të makinën e blinduar, detaje
mapo.al Gazeta MAPO zbardh detaje të reja nga aksidenti i makinës së blinduar Benz G-Class me targa ruse mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, pranë sheshit “Shqiponja”. Mësohet se bashkë me 34-vjeçarin Eldin Dergjini ka ...
Mapo | 12-Sep-2019 16:21
mapo.al Gazeta MAPO zbardh detaje të reja nga aksidenti i makinës së blinduar Benz G-Class me targa ruse mbrëmjen e djeshme në kryeqytet, pranë sheshit “Shqiponja”. Mësohet se bashkë me 34-vjeçarin Eldin Dergjini ka ...

Google Earth zbulon brenda në liqen trupin e zhdukur prej 22 vitesh
mapo.al Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:27
mapo.al Skeleti i një burri të zhdukur 22 vite më është zbuluar në një liqen në Florida. Mbetjet e William Moldt u gjetën brenda automjetit të tij të zhytur në ujë në Wellington afër Palm Beach. Makina u zbulua në ...

Aksident i frikshëm në Tiranë, bllokohen në makinë tre persona/FOTO
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Paskuqanit në kryeqytet. Siç duket edhe nga fotot, pamjet e aksidentit janë të frikshme. Mësohet në aksident janë përfshirë dy automjete. Si pasojë, ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:23
mapo.al Një aksident i rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në zonën e Paskuqanit në kryeqytet. Siç duket edhe nga fotot, pamjet e aksidentit janë të frikshme. Mësohet në aksident janë përfshirë dy automjete. Si pasojë, ...

34-vjeçari i aksidentuar te “Shqiponja” vëllai i deputetes. Zbulohet arsyeja pse ndërroi mbiemër
TIRANË Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:28
TIRANË Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...

Nuk e dinte që ishte shtatzënë, gruaja lind në një tualet (FOTO)
mapo.al Një nënë e re është surprizuar nga ajo çfarë ka ndodhur. Gruaja nuk ishte në dijeni të shtatzënisë së saj, por tashmë mban në duar foshnjën të cilën e lindi në një tualet, me ndihmën e kunatës. Doktorët i kishin ...
Mapo | 12-Sep-2019 15:03
mapo.al Një nënë e re është surprizuar nga ajo çfarë ka ndodhur. Gruaja nuk ishte në dijeni të shtatzënisë së saj, por tashmë mban në duar foshnjën të cilën e lindi në një tualet, me ndihmën e kunatës. Doktorët i kishin ...

U aksidentua me makinë të blinduar, kush është vëllai i deputetes që ndërroi mbiemrin
TIRANE Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 14:25
TIRANE Eldi Dergjini, 34-vjeçari i aksidentuar mbrëmjen e së mërkurës në zonën e Laprakës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës nuk është një emër i panjohur për policinë, ndërkohë që është edhe vëllai i një ...

Meta takon ambasadoren e re të Suedisë, Elsa Hastad
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim ambasadoren e re të Suedisë në Shqipëri, Elsa Hastad- in. Përmes një postimi të pak minutave më parë, Meta shkroi: “I lumtur të prisja sot në një takim të ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:51
mapo.al Presidenti i Republikës, Ilir Meta priti në një takim ambasadoren e re të Suedisë në Shqipëri, Elsa Hastad- in. Përmes një postimi të pak minutave më parë, Meta shkroi: “I lumtur të prisja sot në një takim të ...

Foto/ Makinës së tursitëve i mbaron vaji i makinës, ua blen polici
mapo.al Një çift Italian kishin marrë një makinë me qëra në Tiranë dhe po udhëtonin drejt jugut të vendit. Por në Fier, turistëve u është fikur makina pasi i mbaroi vaji. Patrulla e policisë rrugore ndodhej pranë vendit ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:36
mapo.al Një çift Italian kishin marrë një makinë me qëra në Tiranë dhe po udhëtonin drejt jugut të vendit. Por në Fier, turistëve u është fikur makina pasi i mbaroi vaji. Patrulla e policisë rrugore ndodhej pranë vendit ...

Misteri i makinës me targa ruse, shoferi vëllai i deputetes së LSI
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me makinën e blindur “G Class” me targa ruse, e cila u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Drejtuesi i kësaj makine është ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 17:41
Detaje të reja kanë dalë në lidhje me makinën e blindur “G Class” me targa ruse, e cila u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës pranë ish-rreth rrotullimit të Shqiponjës në Laprakë. Drejtuesi i kësaj makine është ...

Rudina Hajdari: Koncesionet korruptive, Prokuroria të nisë hetimet
mapo.al Deputetja opozitare Rudina Hajdari nga foltorja e Kuvendit i bëri thirrje prokurorisë që të nisë hetimet për pr/ligjin për koncesionet e rrugëve; Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Sipas saj, nuk ka pasur një garë ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:26
mapo.al Deputetja opozitare Rudina Hajdari nga foltorja e Kuvendit i bëri thirrje prokurorisë që të nisë hetimet për pr/ligjin për koncesionet e rrugëve; Milot-Balldren dhe Orikum-Dukat. Sipas saj, nuk ka pasur një garë ...

Milot-Balldren dhe Orikum-Llogara, PD letër dy kompanive
mapo.al Partia Demokratike paralajmëron dy kompanitë që kanë fituar tenderin e rrugës Milot-Balldre dhe Orikum-Llogara, për pasojat ligjore që do të vuajnë në të ardhmen. Përmes një konference për shtyp, kryedemokrati ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:07
mapo.al Partia Demokratike paralajmëron dy kompanitë që kanë fituar tenderin e rrugës Milot-Balldre dhe Orikum-Llogara, për pasojat ligjore që do të vuajnë në të ardhmen. Përmes një konference për shtyp, kryedemokrati ...

Detaje/ Përmbysja e makinës me targa ruse pranë sheshit “Shqiponja” , ja pista e “nxehtë” ku po hetohet
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:45
TIRANË Një mjet i blinduar “Mercedes Benz G Class” me targa ruse u aksidentua mbrëmjen e së mërkurës në hyrje të Tiranës pranë sheshit “Shqiponja”. Mjeti jo i zakontë shkaktoi shumë dyshime pasi në brendësi të tij ...

Motori i avionit në flakë, sms e pasagjerëve: Diçka po ndodh, të dua
mapo.al Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. ? a" ...
Mapo | 12-Sep-2019 14:04
mapo.al Pasagjerët e tmerruar filluan të shkruanin mesazhe drejtuar njerëzve të tyre të dashur, duke menduar se ishin fjalët e tyre të fundit, kur motori i avionit u përfshi nga flakët mbi Kanadanë perëndimore. ? a" ...

Shoferi i makinës ruse Eldin Dergjini, vëllai i deputetes së LSI-së
mapo.al Eldin Dergjini, i cili drejtonte makinën e blinduar me targa ruse, është vëllai i deputetes Ambra Borova. Gazeta Mapo mëson se Dergjini është vëllai i deputetes së LSI-së, e cila pranoi mandatin e deputetes, ...
Mapo | 12-Sep-2019 13:42
mapo.al Eldin Dergjini, i cili drejtonte makinën e blinduar me targa ruse, është vëllai i deputetes Ambra Borova. Gazeta Mapo mëson se Dergjini është vëllai i deputetes së LSI-së, e cila pranoi mandatin e deputetes, ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved