ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 21/01/2020 09:52

“Parlamentit do t’i vihej flaka”, Presidenca: Kemi fakte…

“Parlamentit do t’i vihej flaka”, Presidenca: Kemi fakte…
Presidenca ka njoftuar se raporti i institucionit të lartë të Sigurisë Kombëtare, për skenar djegieje të Parlamentit më 8 qershor shumë shpejt do t’I vihet në dispozicion Kuvendit si dhe çdo organi tjetër ligjzbatues. ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 12:13
Presidenca ka njoftuar se raporti i institucionit të lartë të Sigurisë Kombëtare, për skenar djegieje të Parlamentit më 8 qershor shumë shpejt do t’I vihet në dispozicion Kuvendit si dhe çdo organi tjetër ligjzbatues. ...

“Djegia e Kuvendit”/ Meta po mban sekret raportin? Reagon Presidenca
mapo.al Një ditë pas konferencës për shtypi të Presidentit Ilir Meta, zëdhënësi për shtyp i tij, Tedi Blushi ka reaguar duke shprehur keqardhjen për portalet dhe gazetat që sipas tij “kanë dezinformuar opinionin me ...
Mapo | 12-Sep-2019 12:01
mapo.al Një ditë pas konferencës për shtypi të Presidentit Ilir Meta, zëdhënësi për shtyp i tij, Tedi Blushi ka reaguar duke shprehur keqardhjen për portalet dhe gazetat që sipas tij “kanë dezinformuar opinionin me ...

“Do digjej parlamenti”/ Reagon Presidenca: Mos të shtrembërohet informacioni nga shteti i Propagandës
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019.
Top Channel | 12-Sep-2019 11:57
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019.

“Do digjej parlamenti”, Meta gati të tregojë provat dhe videot
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019. Presidenca sqaron se disa media, që në ...
Gazeta Dita | 12-Sep-2019 12:28
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019. Presidenca sqaron se disa media, që në ...

“Parlamentit do t’i vihej flaka”, Presidenca: Kemi fakte…
Presidenca ka njoftuar se raporti i institucionit të lartë të Sigurisë Kombëtare, për skenar djegieje të Parlamentit më 8 qershor shumë shpejt do t’I vihet në dispozicion Kuvendit si dhe çdo organi tjetër ligjzbatues. ...
Medial | 12-Sep-2019 12:23
Presidenca ka njoftuar se raporti i institucionit të lartë të Sigurisë Kombëtare, për skenar djegieje të Parlamentit më 8 qershor shumë shpejt do t’I vihet në dispozicion Kuvendit si dhe çdo organi tjetër ligjzbatues. ...

Raporti i Sigurisë Kombëtare po mbahet sekret? Presidenca sqaron: Kemi kërkuar që…
TIRANË Presidenca sqaron edhe njëherë deklaratat e Presidentit të Republikës Ilir Meta për raportin e Sigurisë Kombëtare që mbante informacione për djegien e parlamentit më 8 qershor. Reagim i Zëdhënësit të Presidentit ...
BalkanWeb | 12-Sep-2019 11:46
TIRANË Presidenca sqaron edhe njëherë deklaratat e Presidentit të Republikës Ilir Meta për raportin e Sigurisë Kombëtare që mbante informacione për djegien e parlamentit më 8 qershor. Reagim i Zëdhënësit të Presidentit ...

Meta sulmon mediat përmes zëdhënësit: Portale dhe gazeta vazhdojnë ende të dezinformojnë, Kuvendi do të digjej në datën 8 qershor
Presidenti Ilir Meta ka sulmuar sot mediat përmes zëdhënësit të tij Tedi Blushi. Në një reagim zyrtar presidenca shprehet se “portale dhe gazeta të shtetit të propagandës dhe PPP-ve, me kokëfortësi të shpjegueshme, ...
GazetaTema | 12-Sep-2019 11:51
Presidenti Ilir Meta ka sulmuar sot mediat përmes zëdhënësit të tij Tedi Blushi. Në një reagim zyrtar presidenca shprehet se “portale dhe gazeta të shtetit të propagandës dhe PPP-ve, me kokëfortësi të shpjegueshme, ...

Presidenca sulmon mediat dhe flet për “sekretin”: Kemi dërguar një kërkesë që…
Presidenca sqaron edhe njëherë deklaratat e Presidentit të Republikës Ilir Meta për raportin e Sigurisë Kombëtare që mbante informacione për djegien e parlamentit më 8 qershor. Nga ana tjetër, Presidenca ka sulmuar edhe ...
Lexo | 12-Sep-2019 12:19
Presidenca sqaron edhe njëherë deklaratat e Presidentit të Republikës Ilir Meta për raportin e Sigurisë Kombëtare që mbante informacione për djegien e parlamentit më 8 qershor. Nga ana tjetër, Presidenca ka sulmuar edhe ...

Përgjigje portaleve dhe gazetave të Shtetit të Propagandës dhe PPP-ve
Reagim i Zëdhënësit të Presidentit të Republikës, z.Tedi Blushi Me përgjegjësi maksimale, dua të rikonfirmoj vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat ...
Telegraf | 12-Sep-2019 11:57
Reagim i Zëdhënësit të Presidentit të Republikës, z.Tedi Blushi Me përgjegjësi maksimale, dua të rikonfirmoj vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat ...

“Do digjej parlamenti”/ Meta gati të tregojë provat dhe videot
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019. Presidenca sqaron se disa media, që në ...
Zeri | 12-Sep-2019 12:16
Ka reaguar presidenca pas konferencës së djeshme të Metës, lidhur me deklaratat e këtij të fundit ku paralajmëronte rrezikun e djegies së Parlamentit në datën 8 qershor 2019. Presidenca sqaron se disa media, që në ...

“Do digjej parlamenti”/ Meta letër SHISH-it: Raporti të vihet në dispozicion të Kuvendit
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka dërguar Shërbimit Informativ të Shtetit (SHISH) një kërkesë për të dërguar në Komisionin Hetimor të ngritur për shkarkimin e tij, raportin mbi protestën e opozitës më 8 qershor, ...
Lapsi | 12-Sep-2019 12:03
Presidenti i Republikës, Ilir Meta, i ka dërguar Shërbimit Informativ të Shtetit (SHISH) një kërkesë për të dërguar në Komisionin Hetimor të ngritur për shkarkimin e tij, raportin mbi protestën e opozitës më 8 qershor, ...

‘Do digjet Parlamenti’, reagon Presidenca: Disa media po dezinformojnë, informacioni i rëndësishëm do t’i sigurohet edhe Kuvendit
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, me një deklaratë publike sqaron deklaratat e Presidentit lidhur me informacionin sekret që Meta ka marrë në datën 7 qershor për djegien e kuvendit të Shqipërisë. Blushi ...
Politiko | 12-Sep-2019 12:06
Tedi Blushi, zëdhënësi i Presidentit Ilir Meta, me një deklaratë publike sqaron deklaratat e Presidentit lidhur me informacionin sekret që Meta ka marrë në datën 7 qershor për djegien e kuvendit të Shqipërisë. Blushi ...

Zëdhënësi Blushi: Presidenti Meta nuk mban sekret raportin e prodhuar nga institucioni i lartë i sigurisë kombëtare
Zëdhënësi presidencial Tedi Blushi, ka rikonfirmuar sipas tij “vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat dhe për mbarë opinionin publik, për të ushtruar ...
Medial | 12-Sep-2019 12:06
Zëdhënësi presidencial Tedi Blushi, ka rikonfirmuar sipas tij “vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat dhe për mbarë opinionin publik, për të ushtruar ...

Zëdhënësi Blushi: Presidenti Meta nuk mban sekret raportin e prodhuar nga institucioni i lartë i sigurisë kombëtare
Zëdhënësi presidencial Tedi Blushi, ka rikonfirmuar sipas tij “vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat dhe për mbarë opinionin publik, për të ushtruar ...
RTSH | 12-Sep-2019 12:04
Zëdhënësi presidencial Tedi Blushi, ka rikonfirmuar sipas tij “vendosmërinë e Presidentit të Republikës, Sh.T.Z Ilir Meta, të shprehur shumë qartë dje për të gjitha mediat dhe për mbarë opinionin publik, për të ushtruar ...

Ngjela: Meta tregoi sot se paska dashur djegien e Kuvendit
Avokati i njohur Spartak Ngjela thotë se presidenti Ilir Meta tregoi ditën e sotme që donte që të digjej Kuvendi. Duke komentuar deklaratën e Metës, Ngjela tha se me ato që Presidenti u tha gazetarëve sot pasdite, ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 21:34
Avokati i njohur Spartak Ngjela thotë se presidenti Ilir Meta tregoi ditën e sotme që donte që të digjej Kuvendi. Duke komentuar deklaratën e Metës, Ngjela tha se me ato që Presidenti u tha gazetarëve sot pasdite, ...

A gënjeu Meta për raportin e SHISH? Presidenca: Nuk ka asnjë sekret
Ashtu siç e ka theksuar në daljet e tij të fundit, presidenti Meta mori në Qershor njoftime se do të kishte trazira dhe tentativa për të djegur godinën e Kuvendit, dhe për këtë shkak ndërhyri me dekret për shtyrjen e ...
Lajmi i Fundit | 12-Sep-2019 12:03
Ashtu siç e ka theksuar në daljet e tij të fundit, presidenti Meta mori në Qershor njoftime se do të kishte trazira dhe tentativa për të djegur godinën e Kuvendit, dhe për këtë shkak ndërhyri me dekret për shtyrjen e ...

“Informacioni për djegien e parlamentit”, Presidenca: Letër SHISH-it që dokumentin ta dërgojmë në kuvend
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi reagon sot në lidhje me deklaratat e bëra nga Ilir Meta se ka pasur informacion për djegien e parlamentit. Nga mazhoranca deklaratat e Metës janë marrë me rezerva, ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 11:57
Zëdhënësi i Presidentit të Republikës, Tedi Blushi reagon sot në lidhje me deklaratat e bëra nga Ilir Meta se ka pasur informacion për djegien e parlamentit. Nga mazhoranca deklaratat e Metës janë marrë me rezerva, ...

“Do digjej Kuvendi”, Meta tregon nga e mori informacionin: Unë nuk gënjen, disponoj dokumente
Ilir Meta iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve lidhur me deklaratën e tij për ç’dekretimin e 30 qershorit me argumentin se kishte informacione se do të digjej Kuvendi. “Keni tronditur opinionin se në 7 qershor u informuat ...
GazetaTema | 11-Sep-2019 17:51
Ilir Meta iu përgjigj pyetjeve të gazetarëve lidhur me deklaratën e tij për ç’dekretimin e 30 qershorit me argumentin se kishte informacione se do të digjej Kuvendi. “Keni tronditur opinionin se në 7 qershor u informuat ...

Djegia e Parlamentit/ Meta flet për dokumentin sekret: Informacioni i vërteti
Kreu i shtetit Ilir Meta ka sqaruar sërish deklaratën e tij se me 7 qershor ka pasur informacion për diegien e Kuvendit gjatë protestave të opozitës, duke theksuar se një fakt i tillë është i vërtetë dhe se ai nuk ...
VizionPlus | 11-Sep-2019 18:08
Kreu i shtetit Ilir Meta ka sqaruar sërish deklaratën e tij se me 7 qershor ka pasur informacion për diegien e Kuvendit gjatë protestave të opozitës, duke theksuar se një fakt i tillë është i vërtetë dhe se ai nuk ...

Meta: Informacioni për planin e djegies së parlamentit do t’i vihet në dispozicion komisionit
Tiranë, 12 shtator 2019 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përsëritur edhe një herë se ka pasur informacion sekret se ka një plan për djegien e ndërtesës së Kuvendiy gjatë protestës së opozitës më 7 qershor. Meta ...
Illyriapress | 12-Sep-2019 09:04
Tiranë, 12 shtator 2019 – Presidenti i Shqipërisë, Ilir Meta, ka përsëritur edhe një herë se ka pasur informacion sekret se ka një plan për djegien e ndërtesës së Kuvendiy gjatë protestës së opozitës më 7 qershor. Meta ...

12
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved