ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 20/09/2019 09:57

“Asgjë në botë s’na ndan”/ Dedikimi i ndjerë i Vesës për Big Bastën

“Asgjë në botë s’na ndan”/ Dedikimi i ndjerë i Vesës për Big Bastën
Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë sot 4-vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarja ka vendosur ta urojë të shoqin përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku nuk kursen aspak fjalët e ndjera. “Gëzuar ...
Telegraf | 12-Sep-2019 15:52
Vesa Luma dhe reperi Big Basta festojnë sot 4-vjetorin e martesës së tyre. Këngëtarja ka vendosur ta urojë të shoqin përmes një postimi në rrjetin social “Instagram”, ku nuk kursen aspak fjalët e ndjera. “Gëzuar ...

Noizy po vjen me ‘mixtape’ të ri
Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik Noizy, është mjaft i pëlqyer dhe tashmë numëron fansa të shumtë gjithandej. Ai edhe këtë vit ka qenë mjaft aktiv si me projekte muzikore e po ashtu edhe ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 16:04
Reperi i njohur shqiptar, Rigels Rajku i njohur me emrin artistik Noizy, është mjaft i pëlqyer dhe tashmë numëron fansa të shumtë gjithandej. Ai edhe këtë vit ka qenë mjaft aktiv si me projekte muzikore e po ashtu edhe ...

Bebe Rexha flet rreth imazhit nudo të ditëlindjes
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, me 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të dhe atë ditë biondja publikoi një fotografi tërësisht nudo në rrjetin social, Instagram. Ky imazh mori kritika të shumta, ndërsa në një ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 14:43
Këngëtarja e njohur shqiptare, Bebe Rexha, me 30 gusht festoi ditëlindjen e 30-të dhe atë ditë biondja publikoi një fotografi tërësisht nudo në rrjetin social, Instagram. Ky imazh mori kritika të shumta, ndërsa në një ...

Rita Ora sjell një tjetër pozë atraktive nga pushimet në Turqi
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditë më parë njoftoi fansat se ka përfunduar turneun e koncerteve. Të fundit koncert ajo e mbajti në Berlin, derisa dhuroi një performancë të paharrueshme, duke ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 14:10
Këngëtarja shqiptare me famë ndërkombëtare, Rita Ora, ditë më parë njoftoi fansat se ka përfunduar turneun e koncerteve. Të fundit koncert ajo e mbajti në Berlin, derisa dhuroi një performancë të paharrueshme, duke ...

Vesa me dedikim ndaj Big Bastës në përvjetorin e katërt të martesës: Deri sot e dëshmuam që asgjë në këtë botë s’na ndan
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 13:22
Këngëtarja e njohur shqiptare, Vesa Luma, tashmë është e martuar me reperin Big Basta. Çifti sot (e enjte), festojnë katërvjetorin e martesës dhe me këtë rast një urim i biondes ndaj artistit të njohur nuk ka munguar. ...

Shawn dhe Camila ndajnë me fansat një puthje pasionante (VIDEO)
Lidhja e Camila Cabello dhe Shawn Mendez i ka kapërcyer 100 nivele përnjëherë pasi nga të qenit tepër diskret, tani këngëtarët nuk përmbahen më me puthje në publik! Të mërkurën ata publikuan një video në Instagram, ku ...
Lapsi | 12-Sep-2019 15:01
Lidhja e Camila Cabello dhe Shawn Mendez i ka kapërcyer 100 nivele përnjëherë pasi nga të qenit tepër diskret, tani këngëtarët nuk përmbahen më me puthje në publik! Të mërkurën ata publikuan një video në Instagram, ku ...

Jennifer Lopez dhe Alex Rodriguez do të ftojnë ish-ët në dasmën e tyre!
Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me martesë dhe që ...
VizionPlus | 12-Sep-2019 00:26
Fejesa e Jennifer Lopez me Alex Rodriguez, u kthye në ngjarjen më të bujshme të këtyre muajve, pas propozimit super romantik që Alex i bëri këngëtares. Shumë shpejt, çifti do të kurorëzojë dashurinë me martesë dhe që ...

Justin Bieber planifikon dasmë madhështore me Hailey Baldwin
Ylli i muzikës pop, Justin Bieber, mezi po e pret dasmën me gruan e tij, Hailey Baldwin, këtë herë në mesin e të gjithë familjes dhe miqve të ngushtë. Një burim ka thënë për ET se 25-vjeçari dhe 22-vjeçarja janë duke u ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 12:03
Ylli i muzikës pop, Justin Bieber, mezi po e pret dasmën me gruan e tij, Hailey Baldwin, këtë herë në mesin e të gjithë familjes dhe miqve të ngushtë. Një burim ka thënë për ET se 25-vjeçari dhe 22-vjeçarja janë duke u ...

Linda Halimi e konfirmon pjesëmarrjen në “Kënga Magjike 2019”
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:34
Linda Halimi për herë të fundit ishte prezantuar në festivalin “Kënga Magjike” në vitin 2010, në një bashkëpunim me Nora Istrefin dhe Big D. Treshja atëkohë ishin përjashtuar nga festivali si shkas i vonesës prej 30 ...

Mozzik i pranishëm në xhirimet e klipit të ri të Loredanës
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 10:03
Rap-artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, së shpejti vjen me projekt të ri muzikor. Ajo tashmë ka finalizuar xhirimet e videoklipit të ri, ndërsa në rrjetet sociale nuk heziton të ndajë imazhe dhe video të ...

Bebe Rexha ka një përgjigje për foton me të brendshme
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 16:35
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Në fustan të kuq, Xhensila po duket si ‘rrush’
Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të bukura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linjat e bukura që ka e të cilat bijën në sy në secilën paraqitje, ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 16:23
Xhensila Myrtezaj është një prej këngëtareve më të dashura dhe më të bukura shqiptare. Këngëtarja nga Shqipëria njihet për bukurinë e saj natyrale dhe linjat e bukura që ka e të cilat bijën në sy në secilën paraqitje, ...

Noizy jep lajmin e shumëpritur për fansat
Reperi që nga fillimi i këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore, shkruan . Përmes një njoftimi në rrjete sociale, ai zbuloi që sot do të publikojë këngën e tij më të re dhe do të jetë bashkëpunim. “ ...
Lajminet | 07-Oct-2018 13:03
Reperi që nga fillimi i këtij viti ka qenë shumë aktiv me projekte të reja muzikore, shkruan . Përmes një njoftimi në rrjete sociale, ai zbuloi që sot do të publikojë këngën e tij më të re dhe do të jetë bashkëpunim. “ ...

Bebe Rexha tregon pse nuk e fshiu foton e zhveshur
Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në dyshemenë e një tualeti. Në lidhje me këtë, Bebe ka folur ...
Lapsi | 12-Sep-2019 11:33
Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në dyshemenë e një tualeti. Në lidhje me këtë, Bebe ka folur ...

Sjell imazhe në bikini, Tayna: Ëndrra e çdo vjehrre
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 09:08
Reperja e njohur shqiptare, Tayna, këtë verë ishte mjaft shumë e angazhuar në mbrëmje dhe koncerte të ndryshme dhe jo vetëm. Përveç mbrëmjeve muzikore që mbajti në trojet shqiptare, ajo tash e disa ditë ka udhëtuar ...

Kaq elegante ka kohë që s’e kemi parë Xhensilën, vë në pah këmbët në fustanin e shkurtër
Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative, shkruan . Para disa minutash ajo u shfaq e tillë në Instagram, foto me të cilën nuk pati se si të mos e merr ...
Lajminet | 12-Sep-2019 15:45
Ka një kohë që Xhensila Myrtezajn nuk e kemi parë duke pozuar elegante e veshur edhe në mënyrë provokative, shkruan . Para disa minutash ajo u shfaq e tillë në Instagram, foto me të cilën nuk pati se si të mos e merr ...

Alex Rodriguez në dasmën e tij me Jennifer Lopez do t’i ftojë ish-të dashurat
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...
Telegrafi | 12-Sep-2019 08:50
Alex Rodriguez, i fejuari i këngëtares Jennifer Lopez, teksa flet për dasmën me yllin amerikan, ka thënë se do të ftojë disa nga ish-të dashurat e tij. 44-vjeçari tha për People se akoma nuk di asgjë rreth ceremonisë së ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
TetovaSot | 12-Sep-2019 15:43
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
Albportali | 12-Sep-2019 15:27
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

Bebe Rexha i përgjigjet të atit që e kritikoi për foton e saj nudo
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...
Republika | 12-Sep-2019 15:25
Thënë thjesht, Bebe Rexha ndihet rehat me veten e saj. Këngëtarja me origjinë shqiptare nuk kishte qëllim që të thyente rrjetin kur publikoi në ditën e datëlindjes së saj këtë foto: nudo, duke lyer buzët shtrirë në ...

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved