ikub.al   |   Njoftime  |   Biznese.al   |   Ligje
Rifreskimi i fundit: 28/01/2020 02:01

Babai rrah djalin në Gjakovë

Babai rrah djalin në Gjakovë
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:53
Një person është arrestuar në Gjakovë, i cili pas një konflikti ka sulmuar fizikisht djalin e tij, njofton Policia e Kosovës. Sipas policisë, viktima ka pranuar tretman mjekësor. Më pas i dyshuari pas intervistimit me ...

Rrah nënën, konstatohet se kishte probleme mendore
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:46
Gjatë ditës së djeshme në fshatin Arllat në qytetin e Drenasit, është arrestuar një mashkull me probleme psikike, pasi që kishte rrahur nënën e tij, thuhet në njoftimin e policisë së Kosovës. Po ashtu, në raport thuhet ...

Prizrenasja e armatosur deri në dhëmbë: Policia i gjen armë dhe mbi 200 fishekë
Të mërkurën, Policia në Prizren ka bastisur shtëpinë e një të dyshuarës femër, ku më pas ka gjetur dhe ka konfiskuar armë dhe fishekë. Policia e Kosovës ka njoftuar se është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të ...
Gazeta Express | 12-Sep-2019 10:44
Të mërkurën, Policia në Prizren ka bastisur shtëpinë e një të dyshuarës femër, ku më pas ka gjetur dhe ka konfiskuar armë dhe fishekë. Policia e Kosovës ka njoftuar se është bastisur shtëpia dhe objektet përcjellëse të ...

Nën ndikim të alkoolit, shtetasi serb godet këmbësoren në Mitrovicë
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:41
Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë ditës se djeshme në Mitrovicë, një shtetas serb derisa ishte duke vozitur nën ndikim të alkoolit ka goditur këmbësoren femër. I dyshuari është ndaluar në stacionin policor për disa ...

Arrestohet pasi ushtroi dhunë ndaj nënës së tij
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Arrestohet i dyshuari me probleme psikike pasi kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij dje në Arllat të Drenasit. Sipas raportit 24 orësh të policisë i dyshuari pas arrestimit me autoambulancë është dërguar ...

Ferizaj, tre të arrestuar pasi sulmuan katër persona
Në Ferizaj dje janë arrestuar tre të dyshuar të cilët bashkë me një person tjetër kanë sulmuar katër meshkuj, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:36
Në Ferizaj dje janë arrestuar tre të dyshuar të cilët bashkë me një person tjetër kanë sulmuar katër meshkuj, njofton Klan Kosova. Sipas raportit 24 orësh të policisë viktimat si pasojë e sulmit kanë pësuar lëndime ...

Bastiset shtëpia e një femre në Prizren, i’u gjetën armë dhe fishekë të ndryshëm
Prizren, gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:10 Policia e Kosovës gjatë bastisjes në shtëpinë dhe objektet përcjellëse të dyshuarës femër i janë gjetur dhe konfiskuar armë e fishekë. Të dyshuarës K/ Shqiptare janë ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:36
Prizren, gjatë ditës së djeshme rreth orës 13:10 Policia e Kosovës gjatë bastisjes në shtëpinë dhe objektet përcjellëse të dyshuarës femër i janë gjetur dhe konfiskuar armë e fishekë. Të dyshuarës K/ Shqiptare janë ...

Rrahin një femër në Prishtinë dhe pastaj sulmojnë zyrtaren policore, arrestohen tri femra
Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 11.09.2019, në orën 13:10, janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare. Sipas ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:29
Policia e Kosovës njofton se në Prishtinë më datë 11.09.2019, në orën 13:10, janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër K/Shqiptare. Sipas ...

Rrahje në mes femrash, e pëson edhe një police
Një përleshje fizike në mes disa femrave ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë. Policia njoftoi se janë arrestuar tri të dyshuara femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër. Njëra ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Një përleshje fizike në mes disa femrave ka ndodhur dje në mesditë në Prishtinë. Policia njoftoi se janë arrestuar tri të dyshuara femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht viktimën femër. Njëra ...

Arrestohen tri të dyshuara për sulm ndaj zyrtares policore
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:25
Dje në Prishtinë rreth orës 13:10 janë arrestuar tri të dyshuara femra K/Shqiptare, të cilat e kanë sulmuar fizikisht zyrtaren policore femër K/Shqiptare pas një mosmarrëveshje. Njëra nga të dyshuarat në stacionin ...

Arrestohet pasi drejtoi makinën nën ndikimin e alkoolit dhe goditi një këmbësore
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Mitrovicën e Veriut rreth orës 04:00 ka ndodhur një aksident trafiku. I dyshuari mashkull serb derisa ka drejtuar makinën e tij me targa të Serbisë nën ndikimin e alkoolit, ...
Arbresh | 12-Sep-2019 10:23
Policia e Kosovës ka bërë të ditur se dje në Mitrovicën e Veriut rreth orës 04:00 ka ndodhur një aksident trafiku. I dyshuari mashkull serb derisa ka drejtuar makinën e tij me targa të Serbisë nën ndikimin e alkoolit, ...

I dyshuari me probleme psikike rrah nënën e tij në Drenas
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit I dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...
Zeri | 12-Sep-2019 10:21
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit I dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...

I dyshuari me probleme psikike rrah nënën e tij
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:19
Policia e Kosovës në raportin 24-orësh ka njoftuar se ditën e djeshme në fshatin Arllat të Drenasit i dyshuari mashkull K/Shqiptar me probleme psikike ka rrahur nënën e tij. Ai është arrestuar në shtëpinë e tij dhe me ...

Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...
Alsat-M | 12-Sep-2019 10:19
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...

?Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...
Gazeta Observer | 12-Sep-2019 10:17
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...

Djali rrah nënën, arrestohet
Një person është arrestuar në Pejë, pasiqë vazhdimisht konsumon alkool dhe gjatë asaj kohe kishte ushtruar dhunë psikike e fizike si dhe ka kërcënuar nënën e tij.
Kosova Press | 11-Jul-2019 12:49
Një person është arrestuar në Pejë, pasiqë vazhdimisht konsumon alkool dhe gjatë asaj kohe kishte ushtruar dhunë psikike e fizike si dhe ka kërcënuar nënën e tij.

Ndalohet pasi sulmoi një grua, në stacion e rrahu edhe policen
Tri të dyshuara janë arrestuar dje në Prishtinë, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një grua, njofton Klan Kosova. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të ...
Klan Kosova | 12-Sep-2019 10:12
Tri të dyshuara janë arrestuar dje në Prishtinë, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një grua, njofton Klan Kosova. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të ...

Djali me probleme psikike rrah nënën, në Drenas, dërgohet në Klinikën e Psikiatrisë
Policia ka arrestuar një person në fshatin Arllat të Drenasit, me probleme psikike, i cili në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij . I dyshuari pas arrestimit, me autoambulancë, është ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:12
Policia ka arrestuar një person në fshatin Arllat të Drenasit, me probleme psikike, i cili në shtëpinë e tij kishte ushtruar dhunë dhe kishte kanosur nënën e tij . I dyshuari pas arrestimit, me autoambulancë, është ...

Përleshen femrat në Prishtinë, njëra nga to sulmon edhe policen
Policia e Kosovës ka arrestuar tri femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një femër tjetër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...
Indeks Online | 12-Sep-2019 10:10
Policia e Kosovës ka arrestuar tri femra, të cilat pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një femër tjetër. Njëra prej të dyshuarave në stacion policor nuk iu kishte bindur urdhrave të zyrtarit policor dhe ...

Tri femra rrahin një tjetër në Prishtinë
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër.
Kosova Press | 12-Sep-2019 10:10
Tri femra janë arrestuar në Prishtinë, nën dyshimin se pas një mosmarrëveshje e kanë sulmuar fizikisht një tjetër femër.

123...>>
Copyright © 2010 - time.al , All Rights Reserved